1. Ana Sayfa
 2. Blog
 3. Filo Kiralama
Filo Kiralama

Büyük yada küçük çaplı şirketler aktif iş yaşantılarından dolayı dönem dönem farklı araç desteğine ihtiyaç duyabilmektedir. Finansal olarak araç sahibi olmanın getireceği yükümlülüklerden muaf olarak, kendi aracını kullanma konforunda ve rahatlığında da çözümler getiren operasyonel oto kiralama, aylık ödemeler doğrultusunda, km bazlı, birkaç aracın, bir şirketin işlerine tahsis edilme işlemidir.

 

Satın alma maliyetlerine girmeden, cüzi miktarlarla ihtiyacınız olan araç desteğini bulabileceğiniz filo kiralama seçeneklerimizle, kiraladığınız aracı aynı zamanda belirli kriterler doğrultusunda gider olarak göstererek vergi indirimi avantajı kazanabilir, kiralama hizmetini her açıdan ekstra kazanca çevirebilirsiniz.

Filo Kiralama Nedir?

Filo kiralama hizmeti daha çok kurumsal yapıların ve işletmelerin faydalandığı bir hizmettir. Buna ek olarak bazı birey ve tüzel kişilikler araç filosu kiralamak için harekete geçebilirler. EntaCars bünyesinde bulunan araçlara bakacak olursanız firmamızın bu konuda çok sayıda filo ortaya çıkarması söz konusu olmaktadır. 
Firmalar özellikle son dönemde araç satın almak yerine kiralama yoluna gitmektedir. Bir firma ne kadar özenli olursa olsun Rent A Car firması kadar araçlarına bakamaz ve sahip çıkamaz. Düzenli bakım ve kontrol sürecine çok önem veren EntaCars, bünyesinde bulunan araçların her zaman bakımlı ve sağlam olmasına dikkat etmiştir. Böylece filo kiralama konusunda hizmet almak isteyen müşteriler için her zaman güvenilir ve hazır araçlar sunulmuştur.
Filo kiralama hizmeti sayesinde pek çok firma araç ve ulaşım ihtiyacını karşılamaktadır. Pek çok farklı marka ve model tercihinde bulunan müşteri firmaların tüm istekleri EntaCars tarafından uygun şekilde karşılanmaktadır. Araç kiralama süreçleri genellikle yıllık olurken farklı zaman dilimlerinde yine kapsamlı filo araç kiralama desteği müşterilere sunulmaktadır.

Filo Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Filo araç kiralama değişik şekillerde yapılırken yerel yönetimler ve büyük kurumsal yapılar bu konuda ihale usulü bir hizmet talep edebilir. Kurum ve işletmelerde genelde firmalar isteklerini belirtir ve araç kiralama firmaları bu istekleri karşılayacak hazırlıkları yapar. Sözleşme konusunda her iki taraf da üzerine düşen sorumlulukları yerine getirir. Böylece gerek ekonomik gerekse de uygun olarak, müşteri firmaların istekleri olan araç filoları sunulur. Araç kadrosu içinde pek çak farklı model müşteri firmalar tarafından tercih edilebilir. Burada esas amaç müşteri memnuniyeti olduğu için istenen özelliklere uygun şekilde araçların hazırlanması ve sunulması gerekir.
Filo araç kiralama isteği bulunan firmalar EntaCars filosunda bulunan Eco konfor, orta, üst konfor ve SUV araçlara bakarak daha uygun kararlar verebilirler. Kurumsal bir hizmet girişimi olan bu kapsamlı hizmetlerde, araç filosu geniş olan firmalar daha detaylı ve avantajlı hizmet sunabilirler. Manuel, otomatik ve tiptronic araçlar bu geniş filonun oluşumunda önemli görev alırlar. Firmamızın sahip olduğu dizel benzinli ve LPG yakıt özellikli araçlarımız pek çok değişik kurumun isteği olarak kendini göstermektedir.

Filo Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Filo kiralama fiyatları daha uygun olduğu için filo kiralama işlemine genelde avantajlı bir hizmet olarak bakmak söz konusu olmaktadır. Araç ihtiyacı olan kurumsal şirketler hizmet aldıkları firmanın sunumuna ve imkânlarına bakarlar. Elbette tüm müşteriler kaliteli hizmeti uygun fiyata ister EntaCars hizmet çözümlerine bakacak olursanız karşınıza hem ekonomik hem de gayet uygun bir hizmet çıkacaktır.
Filo kiralama fiyatları genelde bu konuda firma ve müşterilerin kararını etkileyen önemli durumların başında gelir. Fiyat ve performans değerlendirmesine göre daha iyi hizmeti veren araç kiralama firmaları tercih edilir ve bu doğru bir karardır.

Filo Kiralarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Filo Rent a Car hizmetleri gittikçe yaygın ve daha çok istenen bir hizmet haline gelmektedir. Satın aldığı araçları başına bela eden çok sayıda firma bu durumun yanlış olduğunu görmüş ve çözümü Rent a Car firmalarında aramaya başlamıştır. Pek çok değişik araçlardan oluşan filo sayesinde kurumlar ulaşım çözümü oluşturmuş ve bu konuda en doğru kararı vermiştir.
Filo Rent a Car kaliteli hizmette en çok aranan çözümler arasında kendine yer bulmuştur. Güven veren hizmetleri ile öne çıkan EntaCars, bu konuda gerekli memnuniyeti sağlayacak adımlar atmayı başarmıştır. Müşterisine güven veren firmamız araç filosu tedarikinde en güvenilir ve kapsamlı hizmetleri sunmaya devam etmiştir.

Filo Kiralama Ayrıcalıkları

Sunduğumuz çok avantajlı günlük filo araç kiralama hizmeti ile şirketlerin imdadına yetişen firmamız, 12 aydan 48 aya kadar sağladığımız araç desteği ile her marka ve modelden araçları, en ekonomik fiyatlara hizmetinize sunuyor, 7/24 müşteri ve yol yardım desteğini de hizmet süresince aktif tutuyoruz.

Filo kiralamadan faydalanacağınız hizmetlerimizle; finansal kaynağınızı iş ve yatırım odaklı kullanarak hem bütçenizin kapasitesini genişletebilir, hem de bir araç sahibi olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra otomobil sahibi olmanın getireceği ekstra yükümlülük ve masraflara ayıracağınız zamanı işinize odaklayarak zamandan tasarruf edebilir, bu yükümlülüklerin doğuracağı psikolojik baskıya maruz kalmadan araç kullanmanın konforunu yaşayabilirsiniz. 

Kısacası, işlerimi yürütecek bir araç desteğim olsun fakat sadece yakıtını doldurmakla mükellef olayım diyorsanız, bizimle iletişime geçebilir, operasyonel kiralama avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Büyük yada küçük yasal olarak bir kimliği bulunan her işletmeye araçlarımızı sözleşme karşılığında km baz alınarak kiralıyor, aylık olarak ödeme periyotlarını oluşturuyoruz.


Filo Kiralama Kampanya dönemleri maliyeti düşürmek açısından hayati önem taşımaktadır. Yıllık araç kiralama ücretlerini düşürebilmek için bu kampanyaları takip etmek önemlidir.

 

En iyi Filo Kiralama Şirketi

En iyi filo kiralama şirketi olabilmenin altın koşulları şunlardır;

 

 • Hizmet sonrası destek
 • Uygun fiyat
 • Çekici hizmeti
 • Kiralama sigortası

 

Tüm detaylar sayfamızda...

 

Filo Kiralama Fiyatları

Filo kiralama fiyatları hangi koşullarda değişkenlik göstermektedir?

 

 • Araç Yaşı
 • Aracın kilometresi
 • Aracın yakıt tipi
 • Manual ve ya otomatik şanzuman yapısı
 • Kiralama sonrası ek hizmetler

 

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Günlük Araç Kiralama

Haftalık Araç Kiralama

Bireysel Araç Kiralama

Ekonomik Araç Kiralama

Şöförlü Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama

Ticari Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Lüks Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

 


 

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları
X