Filo Kiralama

Büyük yada küçük çaplı şirketler aktif iş yaşantılarından dolayı dönem dönem farklı araç desteğine ihtiyaç duyabilmektedir. Finansal olarak araç sahibi olmanın getireceği yükümlülüklerden muaf olarak, kendi aracını kullanma konforunda ve rahatlığında da çözümler getiren operasyonel oto kiralama, aylık ödemeler doğrultusunda, km bazlı, birkaç aracın, bir şirketin işlerine tahsis edilme işlemidir.

Satın alma maliyetlerine girmeden, cüzi miktarlarla ihtiyacınız olan araç desteğini bulabileceğiniz filo kiralama seçeneklerimizle, kiraladığınız aracı aynı zamanda belirli kriterler doğrultusunda gider olarak göstererek vergi indirimi avantajı kazanabilir, kiralama hizmetini her açıdan ekstra kazanca çevirebilirsiniz.

 

 Sunduğumuz çok avantajlı günlük filo araç kiralama hizmeti ile şirketlerin imdadına yetişen firmamız, 12 aydan 48 aya kadar sağladığımız araç desteği ile her marka ve modelden araçları, en ekonomik fiyatlara hizmetinize sunuyor, 7/24 müşteri ve yol yardım desteğini de hizmet süresince aktif tutuyoruz.

 

Hepsi yeni nesil araçlarımızın bütün sorumluluk ve bakımı acentamız tarafından karşılanmaktadır. Otolarımız kasko, sigorta, muayene gibi yasal mevzuatların prosedürlerine uygun kriterlere sahip olup, trafiğe çıkmaya engel teşkil edecek hiçbir eksikliği bulunmamaktadır. Dönemlik bakım, kontrol, lastik değişimi, iç ve dış temizliği düzenli olarak yapılan araçlarımızı, en hijyenik şartlar altında, sorunsuz motor sistemi ile müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

 

Filo kiralamadan faydalanacağınız hizmetlerimizle; finansal kaynağınızı iş ve yatırım odaklı kullanarak hem bütçenizin kapasitesini genişletebilir, hem de bir araç sahibi olabilirsiniz.

 

Bunun yanı sıra otomobil sahibi olmanın getireceği ekstra yükümlülük ve masraflara ayıracağınız zamanı işinize odaklayarak zamandan tasarruf edebilir, bu yükümlülüklerin doğuracağı psikolojik baskıya maruz kalmadan araç kullanmanın konforunu yaşayabilirsiniz. Bodrum Araç Kiralama

 

Kısacası, işlerimi yürütecek bir araç desteğim olsun fakat sadece yakıtını doldurmakla mükellef olayım diyorsanız, bizimle iletişime geçebilir, operasyonel kiralama avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

Büyük yada küçük yasal olarak bir kimliği bulunan her işletmeye araçlarımızı sözleşme karşılığında km baz alınarak kiralıyor, aylık olarak ödeme periyotlarını oluşturuyoruz.


Filo Kiralama Kampanya dönemleri maliyeti düşürmek açısından hayati önem taşımaktadır. Yıllık araç kiralama ücretlerini düşürebilmek için bu kampanyaları takip etmek önemlidir.

 

En iyi Filo Kiralama Şirketi

En iyi filo kiralama şirketi olabilmenin altın koşulları şunlardır;

 

  • Hizmet sonrası destek
  • Uygun fiyat
  • Çekici hizmeti
  • Kiralama sigortası

 

Tüm detaylar sayfamızda...

 

Filo Kiralama Fiyatları

 

Filo kiralama fiyatları hangi koşullarda değişkenlik göstermektedir?

 

  • Araç Yaşı
  • Aracın kilometresi
  • Aracın yakıt tipi
  • Manual ve ya otomatik şanzuman yapısı
  • Kiralama sonrası ek hizmetler

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama ile araç satın alım maliyetlerini minimize etme imkanı doğmaktadır.

Peki Filo kiralama şirketleri bu maliyetlere nasıl katlanmaktadır.Ayrıntılar web sitemizde.

Detaylara filo kiralama sayfamızdan ulaşabilir ve özel fiyat avantajlarından yaralanabilirsiniz.

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları