1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Uzun Dönem Araç Kiralama
Uzun Dönem Araç Kiralama

Araç kiralama sektörüne yeni bir boyut ve ivme kazandıran uzun dönem araç kiralama, özellikle kurumsal firmaların son dönemde en çok rağbet gösterdiği hizmetlerimiz arasındadır. Toplantılar, anlaşmalar, organizasyonlar gereği sürekli konum değiştirmek zorunda kalan faal çalışan departmanlar için bir araç tedariği şarttır elbette ki.

Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

Uzun dönem araç kiralama Rent a Car sektörünün verdiği avantajlı bir hizmettir. EntaCars filosu içinde bulunan araçlara ve bu araçların insanlara sağlamış olduğu fırsatlara yakından bakabilirsiniz. Güven veren kaliteli araçlar ve bu araçların ekonomik olarak kiralanması konusunda EntaCars tarafından oluşturulan çözümleri gözden geçirebilirsiniz. Aylık ce yıllık olarak karşınıza çıkan kiralama seçenekleri, uzun süreli ve avantajlı bir fırsat ortaya koymaktadır.
Uzun süreli araç kiralama gereksinimi varsa o zaman uzun vadede uygun fiyat ile bu hizmeti sunan firmalara yönelmek gerekir. Araç kalitesi çok yüksek olan firmamız aynı zamanda ekonomik kiralama avantajları ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermenin çabası içinde olmuştur. Süre uzadıkça fiyatlarda daha ekonomik sonuçların ortaya çıktığını görebilirsiniz. 

Uzun Dönem Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Uzun dönem araç kiralama çok avantajlı bir tercihtir ve müşterilere kesintisiz hizmetten yararlanma şansı sunar. Süreç uzadıkça bunun fiyatlara ekonomik şekilde yansıması söz konusu olur. Müşterisine güven veren EntaCars araç tedarikinde uzun süreli hizmetlerle karşınıza gelmektedir. Eco, orta ve üst konfor araç modellerini daha uzun bir süre içinde ekonomik şartlarda kiralamanız mümkündür. Dilerseniz SUV araç kalitesini uzun vadeli bir süreçte değerlendirmek isteyebilirsiniz.
Uzun süreli araç kiralama konusunda karar vermeden önce bu hizmetin filoda bulunan tüm araçlar için geçerli olduğunu bilmeniz gerekir. Çözüm ve avantaj elde etme noktasında EntaCars filosu size gerekli desteği hızlı şekilde sunacak ve önemli çözümler oluşturmaya devam edecektir. 3 günlük kiralama bir sınır olarak kabul edilirken bu süreci uzatmak ve haftalık, aylık ve yıllık şeklinde seçenekleri çoğaltmak mümkün olmaktadır.

EntaCars’ta Uzun Dönem Kiralık Araçlar

Uzun süreli araç kiralama EntaCars firmasının size hazırlamış olduğu güvenli ulaşım çözümlerini temsil etmektedir. Firmamızın araç seçenekleri geniş bir filo içinden karşınıza gelmektedir. Müşterisine güven veren bir firma olarak size bu tür konularda yardımcı olmaya devam etmekteyiz. Kiralık araç seçenekleri hakkında çok geniş bilgilere ulaşmanız için firmamız size uygun çözümler yaratmaktadır.
Uzun dönem araç kiralama avantajları genel olarak tüm müşterilerin faydasına sunulmuştur. EntaCars filosu içinde bulunan çok çeşitli araçlar uzun dönemde ekonomik olarak kiralama hizmetine sunulmuştur.

Neden Uzun Dönem Araç Kiralama Seçeneklerini Tercih Etmelisiniz?

Uzun süreli araç kiralama ile uzun soluklu ve ekonomik bir hizmetten faydalanmak sizin için mümkün olacaktır. Dizel LPG ve benzin yakıtlı araçlarımız otomatik, manuel ve tiptronic model seçenekleri ile size kiralama kolaylığı sağlamaktadır. Araç filomuzda çok fazla çeşit olup her bir seçeneği uzun vadeli kiralama seçenekleri ile değerlendirmeniz söz konusu olacaktır.
Uzun süreli araç kiralama tercihleri ve bu tercihlerin ekonomik fiyatları için sayfalarımızda çok önemli örnekler mevcuttur. Bakımlı ve trafiğe çıkmaya hazır olan araçlarımız konfor konusunda beklentilerinizi güvenle karşılayacak potansiyele sahiptir. Araç kalitesini ve fiyat avantajlarını görmek için servisimiz tarafından hazırlanan hizmetlere ve bu hizmetlerin getirmiş olduğu avantajlara bakıp çözüm oluşturabilirsiniz.

EntaCars’ta Uzun Dönem Araç Kiralama Fiyatları Nedir?

Uzun dönem araç kiralama fiyatları müşterilerden talep edilirken kiralama sürecinin uzaması fiyatları gayet makul bir noktaya taşımaktadır. EntaCars araç filosu içinde yer alan tüm araçları uzun vadeli olarak kiralayabilir ve ulaşım konusunda en uygun tedbirleri alabilirsiniz. Ekonomik, orta, üst ve SUV model araç seçenekleri rahat, konforlu ve ekonomik yolculuk konusunda size kolaylık sağlamaya devam edecektir. Araç kalitesine ve ekonomik fiyatlara ulaşmak için firmamızın kiralama çözümleri size yardım olacaktır.

Nasıl Bireysel Uzun Dönem Araç Kiralama Yapabilirim?

Bireysel uzun dönem araç kiralama konusunda önce hizmet fırsatlarına bakıp doğru karar vermeniz gerekir. EntaCars sayfalarında karşınıza çıkacak olan fırsat ve çözümler bu konuda sizi ikna edecektir. Firmamız bu tür bir anlaşma konusunda gereksinimler konusunda sizi bilgilendirecek ve yol gösterecektir.
Bireysel uzun dönem araç kiralama fırsatlarına bakarken bu konuda size sunmuş olduğumuz filo ve bu filoda bulunan her bir aracın fiyatı, tarafınızdan dikkate alınmalıdır. 2 yıllık bir tecrübeye sahip sürücü belgesi, kimlik ve kredi kartı gibi gereksinimlere ek olarak depozito ve adresinizi beyan eden bir faturanın olması bu sürecin sorunsuz olarak geçilmesinde yardımcı olacaktır.

 

7 gün 24 saat aktif müşteri hizmetlerimiz, yol yardım desteğimiz, erken rezervasyonda indirimli fiyat anlayışımız ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası yürüten firmamız, yılların tecrübesi ve alt yapısı ile uzun dönem araç kiralamada güvenebileceğiniz bir adrestir.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Günlük Araç Kiralama

Haftalık Araç Kiralama

Bireysel Araç Kiralama

Ekonomik Araç Kiralama

Şöförlü Araç Kiralama

Filo Kiralama

Ticari Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Lüks Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

 

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları