Günlük Araç Kiralama

Özel günler, seyahat, organizasyon, iş yada bir anda gelişen tatil planına ayak uyduracak model ve kapasitedeki farklı araç seçeneklerine aynı anda sahip olmak elbette zor. Ama imkansız değil.

Enta Car günlük araç kiralama hizmetlerimiz içinde yer alan geniş araç filolarımız ile değişen ihtiyaçlarınıza hitap edecek Rent a Car larımızı beğeninize sunuyoruz.

 

3 yaşından küçük, son model otomobillerimiz, her türlü bakım ve muayeneden geçmiş olup, kaskolu ve trafik sigortalıdır. Klima ve ısıtma sistemi, temiz ve hijyenik iç tasarımları, aktif ve sorunsuz donanımları ile eksiklikleri giderilmiş motor sistemi sayesinde, stressiz ve konforlu yolculuğun tadını çıkaracaksınız.

 

 Arıza ya da kaza durumunda yedek araç desteği ve yol yardımı hizmetlerimizle müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve güvenilir hizmet veriyor, referanslı müşterilerimize ekstra indirim fırsatı sunuyoruz. Bu sayede günlük araç kiralama hizmetinde müşteri memnuniyetini zirvede tutuyoruz.

 

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza hitap edecek ekonomik, lüks, orta sınıf araç seçeneklerimiz, manuel ve otomatik vites, dizel yada benzinli yakıt alternatifleri ile bütçenizi yormadan beklentilerinizi karşılayacak niteliktedir.

 

Sürücü belgesi olan ve azami yaş sınırına takılmayan herkesin rahatlıkla kiralayabileceği araçlarımızı ister adrese teslim, dilenirse havaalanına teslimatını gerçekleştiriyor, günlük tarife üzerinden, araç marka ve modeline göre fiyat belirlemesini gerçekleştiriyoruz.

 

Karşılıklı güven ortamının sağlanması amacıyla sözleşme karşılığında kiraladığımız rent a car larımızı, depozito yada provizyon karşılığında ilk adım olarak kiralamasını gerçekleştiriyoruz.

 

HGS ve OGS mevcut otolarımız ile şehir dışına çıkabilir, erken rezervasyonlarda kampanya ve uygun fiyat avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Bodrum Araç Kiralama

 

GPRS, çocuk koltuğu gibi ekstra ihtiyaçlar içinde yine sağladığımız destek ile araçın bütün sorumluluklarını bizzat üstleniyor, size sadece aracı kullanmanın zahmetini, seyahatin keyfini yaşamayı bırakıyoruz.
 

Günlük Araba Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

 

Ortak bir hesaplama yöntemi barındırmayan araç kiralama fiyatları, firmalar araştırıldıktan sonra ortalama bir fiyat belirlenmektedir. Firmaların da fiyatları belirlerken göz önüne aldıkları belirli koşullar vardır. Bunlar; araç kiralama ücreti, sigorta bedeli, hizmet bedeli ve KDV’dir. Bir de kiralayacağınız aracın markası, modeli veya sahip olduğu diğer özellikleri fiyat belirlemede önemli olan hususlardan bazılarıdır.

 

Transporter Kiralama Ne Kadar?

 

Transporter, grup halinde yapılacak yolculuklar için tercih edilen, yolcuların konforunu ve ihtiyaçlarını en üst seviyede sağlayabilen geniş araçlardır. Bireysel ya da firma aracılığıyla kiralayabileceğiniz bu araçlar da fiyat olarak farklılık gösterebilmektedir. Transporter kiralama fiyatları; kiralama süresi, araç kapasitesi, biniş ve varış noktası gibi pek çok etkenle paralel olarak değişiklik göstermektedir. 

 

Saatlik Araç Kiralama

 

Saatlik araç kiralama seçeneği ile kısa süreli işler ya da acil durumlar için araç kiralayarak problemlerinizi çözebilirsiniz. Son zamanlarda yaygınlaşmaya başlayan bu yöntem çoğunlukla telefon uygulamaları üzerinden yapılmaktadır. Konumunuza en yakın olan kiralık aracı bu uygulama sayesinde bulduktan sonra gerekli işlemleri yerine getirerek işlerinizi kısa süre içerisinde halledebilirsiniz. Dilerseniz ekonomik olarak günlük araç kiralama işlemi de yapabilirsiniz.

 

Saatlik Araç Kiralama Ücretleri

 

Saatlik olarak kiralanan araçlar, kullanım süresi göz önüne alındığında en ekonomik seçenek haline gelmektedir. Telefon uygulamaları üzerinden kiralanan saatlik araçlarda kredi kartı kullanılır. Bunun sebebi cüzi miktarda alınan kullanım ücretinin yanı sıra kefalet ücretinin de alınmasıdır. Araç kullanırken oluşabilecek kazalar ya da farklı harcamalar için alınan bu kefalet ücreti, araç teslim edildikten sonra hesabınıza tekrardan yatırılmaktadır. Saatlik ve günlük araç kiralama için en uygun fiyatlar Entacars'da.

 

 

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları