1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Günlük Araç Kiralama
Günlük Araç Kiralama

Özel günler, seyahat, organizasyon, iş yada bir anda gelişen tatil planına ayak uyduracak model ve kapasitedeki farklı araç seçeneklerine aynı anda sahip olmak elbette zor. Ama imkansız değil.

Nasıl Günlük Araç Kiralayabilirsiniz?

Günlük araç kiralama konusunda ihtiyaçlarınızı karşılamak için çözüm adresiniz EntaCars olacaktır. Araç kiralama günlük tercihler 3 günden başlarken daha uzun vadeli kiralama konusunda firmamızın uygun ve ekonomik çözümlerinden faydalanabilirsiniz. Firmamızın hizmet sayfalarında araçlar ve fiyatlar hakkında net bilgiler bulunmaktadır. Markasına, sınıfına, modeline ve yakıtına göre araçlarımız farklı fiyat özellikleri ile karşınıza gelmektedir. Web sitemizden araç kiralama işlemini kolayca gerçekleştirmeniz mümkündür.

Günlük Araç Kiralarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Günlük araba kiralama hizmetimiz aslında önemli bir çözüm gibidir. Araç kalitesi, yakıt performansı ve araç modeli gibi konulara dikkat ederek kiralama girişiminde bulunmalısınız. Buna ilave olarak fiyat konusunda beklentinizi karşılayan firmalar tercihiniz olmalıdır. Araç kalitesi ve fiyat çözümü ile EntaCars bu konuda güvenebileceğiniz bir adrestir. Üç günden başlayan süreçlerde uygun ve avantajlı kiralama seçenekleri siz değerli müşterilere sunulmaktadır.

Günlük Araç Kiralama Koşulları Nelerdir?

Günlük kiralık araba bulup bunun kiralama koşullarını değerlendirmeli ve bu şekilde kiralamaya karar vermelisiniz. Araç modellerimiz hakkında müşterilerin soracağı tüm sorulara cevap olacak detaylı bilgiler mevcuttur. Ehliyet ve kimlik ibra ettikten sonra ücret ve depozito şartlarını yerine getiren müşteriler, araç kiralama konusunda en kaliteli hizmeti bizden alabilirler. Kiralama koşulları içinde yer alan 3 günlük süre ise bu sektör içinde olması gereken bir süredir. Arabanın her zaman müşteri bulma potansiyeli olmakla beraber kiralandığı süreçlerde bu fırsatın ortadan kalktığı bilinmektedir. Bu nedenle sadece 1 ya da 2 günlük kiralama süreçleri firmalar için sıkıntı yaratabilmektedir.

1 Günlük Araba Kiralanır Mı?

Günlük araç kiralama fiyatları 3 günlük olarak hesaplanırken bunu üçe bölüp 1 günlük sonucu bulmak bu sektörde doğru olmaz. Aracın kiralama sıklığı beraberinde sıkıntı getirir. Buna rağmen gerekli anlaşmalar sağlandığında 1 günlük kiralama girişiminin olumlu sonuç vermesi mümkün ve söz konusu olmaktadır.

Saatlik Araç Kiralanır Mı?

Saatlik araç kiralama Rent a Car sektöründe olağan hizmetlerden biridir. Genelde saatlik kiralama girişiminde firmanın ve araçların müsaitlik durumu önem taşır. Buna ek olarak ücret konusunda firmanın istekleri de karşılanmalıdır. Saat aralığı ve bu aralığın fiyat miktarı belirlendikten sonra elbette saatlik araba kiralama söz konusu olur. Arabanını modeli, markası ve firmanın bu konuda f-belli olan talepleri, bu sürecin daha belirgin şekilde tamamlanmasına neden olur.

İstanbul’da Günlük Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Günlük araç kiralama fiyatları İstanbul ilinde genelde birbirine yakındır. EntaCars bünyesindeki ekonomik çözümler araç kiralamanın getirmiş olduğu avantajları daha net şekilde ortaya koymaktadır. Araç modelleri farklı sınıf kategorileri şeklinde ortaya çıkmaktadır. Fiyatlandırma konusu da burada araca ve firma isteklerine göre değişkenlik göstermektedir. Müşterinin memnuniyetini düşünen EntaCars uygun kiralama fırsatları ile birey ve kurumların araç ihtiyacını karşılamaktadır.

Günlük Araba Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Ortak bir hesaplama yöntemi barındırmayan araç kiralama fiyatları, firmalar araştırıldıktan sonra ortalama bir fiyat belirlenmektedir. Firmaların da fiyatları belirlerken göz önüne aldıkları belirli koşullar vardır. Bunlar; araç kiralama ücreti, sigorta bedeli, hizmet bedeli ve KDV’dir. Bir de kiralayacağınız aracın markası, modeli veya sahip olduğu diğer özellikleri fiyat belirlemede önemli olan hususlardan bazılarıdır.

Transporter Kiralama Ne Kadar?

Transporter, grup halinde yapılacak yolculuklar için tercih edilen, yolcuların konforunu ve ihtiyaçlarını en üst seviyede sağlayabilen geniş araçlardır. Bireysel ya da firma aracılığıyla kiralayabileceğiniz bu araçlar da fiyat olarak farklılık gösterebilmektedir. Transporter kiralama fiyatları; kiralama süresi, araç kapasitesi, biniş ve varış noktası gibi pek çok etkenle paralel olarak değişiklik göstermektedir. 

Saatlik Araç Kiralama

Saatlik araç kiralama seçeneği ile kısa süreli işler ya da acil durumlar için araç kiralayarak problemlerinizi çözebilirsiniz. Son zamanlarda yaygınlaşmaya başlayan bu yöntem çoğunlukla telefon uygulamaları üzerinden yapılmaktadır. Konumunuza en yakın olan kiralık aracı bu uygulama sayesinde bulduktan sonra gerekli işlemleri yerine getirerek işlerinizi kısa süre içerisinde halledebilirsiniz. Dilerseniz ekonomik olarak günlük araç kiralama işlemi de yapabilirsiniz.

Saatlik Araç Kiralama Ücretleri

Saatlik olarak kiralanan araçlar, kullanım süresi göz önüne alındığında en ekonomik seçenek haline gelmektedir. Telefon uygulamaları üzerinden kiralanan saatlik araçlarda kredi kartı kullanılır. Bunun sebebi cüzi miktarda alınan kullanım ücretinin yanı sıra kefalet ücretinin de alınmasıdır. Araç kullanırken oluşabilecek kazalar ya da farklı harcamalar için alınan bu kefalet ücreti, araç teslim edildikten sonra hesabınıza tekrardan yatırılmaktadır. Saatlik ve günlük araç kiralama için en uygun fiyatlar Entacars'da.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Haftalık Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları