Hakkımızda

Entacars kısa ve uzun süreli araç kiralama firmasıdır. Şirket kurucumuz uzun yıllar kiralama sektöründe en alt kademelerden başlayarak, en üst düzeye kadar yöneticilik yapmış bu tecrübelerini en son olarak
Gökyer Turizm ve Entacars araç kiralama firmalarında birleştirmiştir.
 
Tüm şirketlerimiz Gökyer Turizm Tic. Ltd. Şti. bünyesi altında birleşmektedir. Gökyer Turizm A Grubu TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi işletme olup, Entacars filo araç kiralama şirketimizin sahibidir.
Entacars 9 ana markada ve bu markalara bağlı olarak üst donanımlı araçlar bulunmaktadır.
 
Şirketimiz genç ve dinamik bir kadro ile hizmet vermesi yanında, yabancı misafirlerimiz için 2 yabancı dil personelimizde görev almaktadır. Şirketimiz Hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet sunmaktadır.
Yine misafirlerimizin istediği doğrultusunda belli bir ücret karşılığında mesai saatleri dışında da teslimat gerçekleştirmektedir. Hafta sonu çalışma saatlerimiz 09.00-14.00 saatleri arasıdır.
 
Misafirlerimiz şirket arkadaşlarımız ile görüşerek istedikleri yerde araçlarını teslim alıp, iade edebilirler..
 
Şirketimizde çalışan tüm mesai arkadaşlarımız güvenli ve doğru teslimat yapabilmeleri için gerekli tüm eğitimleri almışlardır. Şirket çalışanlarımız sizler’e doğru bilgi verebilmeleri için yılda 3 kez eğitimden geçmektedirler. Bu eğitimlerimizi her geçen gün daha genişletmekteyiz.
 
Bu doğrultuda her şeyden önce misafirlerimizin emniyeti için kullanmış oldukları araçlarda emniyet kemerlerini seyahatleri boyunca takılı olması gerekmektedir. Önce can güvenliği şirketimizin ana temel ilkesidir.
 
Unutmayalım ki trafikte dikkat edeceğimiz her unsur bir hayat ve emniyet gerektirir.

erken

Erken rezervasyon fırsatları erken al, kazançlı çık!

her şey dahil

En uygun her şey dahil araç fiyatları siz müşterilemizi bekliyor.

kolay

Kredi Kartı kolay ödeme ile hızlıca güvenli ödeme yapıp rezervasyon yapabilirsiniz.

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları