İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul havalimanı araç kiralama konusunda uzman olan ve kaliteli araçlarımız ile sektörde uzun süredir liderliğimizi koruyan bir yapıda hizmet vermekteyiz.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Araçlarımız son model olup her hangi bir arızası bulunmamaktadır.

İstanbul havalimanı araç kiralama firmaları arasında en çok tercih edilenlerden biri olmak bizi çok mutlu etmekte ve bize verilen güveni en üst seviyede hizmet vererek haklı çıkartmaktayız. 

Turgutreis Araç Kiralama Müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki en büyük etken, en iyi verimi sağlayabilecek arçlarımızla hizmet sunmamızdır. Firmamızın istanbul havalimanı araç kiralama istediğinizde havalimanında bulunan şubemizden kısa zamanda aracınızı kiralayabilirsiniz.

Uzun yol yapmak, şehir içerisinde rahat gezmek, konforlu bir sürüş keyfi yaşayabilmek için müşterilerimizin bizlerle iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

İstanbul yeni havalimanında bulunan arak kiralama şubemiz, tüm araç ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir filoya sahiptir. Bünyemizde her bütçeye, her ihtiyaca uygun araç çeşitleri yer almaktadır. İstanbul yeni havalimanı araç kiralama şubemizde tüm ihtiyaçların karşılanabilmesi, şubeler arasında en çok tercih edilen olmamıza sebebiyet vermiştir.

Müşterilerimiz bizlerle iletişime geçtiği taktirde kendi ihtiyacını karşılayabileceği bir aracı bizlerden temin edebilecektir. Araçlar deposu dolu ve tüm paketleriyle birlikte sözleşme sonrasında teslim edilmektedir. Teslimat esnasında herhangi bir problem yaşanmamakta ve müşterilerimiz ödeme yaptığı gibi araçları alabilmektedir. Bodrum Araç KiralamaEğer İstanbul’a yeni geldiyseniz ve şehrin toplu taşıma araçlarından kurtulmak istiyorsanız, İstanbul yeni havalimanı oto kiralama şubemizden ihtiyacınıza uygun bir araç temin edebilirsiniz. Bünyemizde bulunan araçlar en iyi kaliteye sahiptir. En iyi kaliteye sahip olmasının yanı sıra uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulması, bütçelerinin koruma altına alınmasına sebebiyet veriyor.Araç Kiralama Firması Olarak Tercih Edilme Sebeplerimiz

 


İlk olarak şoförlü araç kiralama hizmeti veriyoruz.Tercih edilmemizin temel sebebi, maksimum düzeyde verim alınabileceği şekilde hizmet vermemizdir. İstanbul yeni havalimanı rent a car şubemizde yer alan araçlar, müşterilerimizin maksimum düzeyde verim alabileceği kaliteye sahiptir. Araçların yüksek düzeyde kaliteye sahip olması, uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulması tercih edilme sebeplerimiz arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin yapması gereken tek şey telefonla bizlerle iletişime geçmek veya havalimanında yer alan şubemize başvuru yapmaktır. Havalimanındaki şubemize başvuru yapıldığı tarihlerde istenilen araç, temin edilir. İstenilen tarih aralıklarında müşterilerimize sunulan araçlar, tüm ihtiyaçları karşılayabilmektedir. Aile, bireysel, gezi ve buna benzer araç çeşitleri bünyemizde yer almaktadır. Müşterilerimiz bizlerden tüm araç ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Hatırlayacağımız üzere İstanbul Havalimanı uçuşları için ilk olarak 1958 yılında Yeşilköy Havalimanı olarak faaliyetine başlamıştır. Daha sonra 1985 yılında İstanbul Atatürk Havalimanı olarak adı değişmiştir.

 

Günümüzde gelişen şehircilik anlayışı doğrultusunda İstanbul Atatürk Havalimanı kapasite açısından zorlanmaya başlamış hatta yetersiz bile kalmış. Bu kapasite zorlamasına yetkililer duyarsız kalmamış ulaştırma bakanlığı yeni bir havalimanı için çalışması başlatmış, bu doğrultuda 2018 yılı sonunda İstanbul Yeni Havalimanın projesini hayata geçirilmiştir.Bu büyük projede yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerimiz artık daha rahat bir ortamda seyahat edebilecekler. Atatürk havalinında araç kiralama ve kısa süreli park zorunluluğu yeni havalimanında daha da kolaylaştırılmıştır.
 

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları