1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Haftalık Araç Kiralama
Haftalık Araç Kiralama

Bir organizasyona katılmak yada hafta sonu için bir şehir turuna çıkmak istiyorsunuz ama bunun için bir aracınız yok. O halde yapmanız gereken tek şey güvenilir bir oto kiralama firmasının kapısını çalmak olacaktır. 20 yılı aşkın profesyonel hizmet yapımız ile rent a car hizmetleri konusunda kurumsallaşan firmamız, günlük, haftalık, aylık hatta operasyonel araç kiralamada öncü isimler arasında yer almakta, daima kaliteli, sorunsuz ve ekonomik hizmetlere imza atmaktadır.

Haftalık Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Haftalık araç kiralama Rent A Car sektörünün en yoğun şekilde verdiği hizmetler arasındadır. Bazen 1 hafta bazen de birkaç hafta olarak belirtilen bu süreçte müşteri isteklerine uygun bir aracın olması en temel unsur olarak karşımıza çıkar. Bu süreçte kiralama işleminin gerçekleşmesi açısından müşteri olan bireylere da bazı görevler düşmektedir. Haftalık olarak araç kiralamak isteyen müşteriler, sürücü belgesi, kimlik belgesi, ikametgâh adresi, kredi kartı ve kiralayan müşterinin adına düzenlenmiş olan herhangi bir fatura hazırlamalı ve kiralama sürecini başarılı bir şekilde tamamlamalıdır. Araç kiralama şirketleri cüzi miktarda bir kiralama bedeli karşılığında çok değerli araçları size vermektedir. Bu süreçte gerek firma gerekse de müşteriler üzerine düşen görevi yerine getirmeli ve bu konuda bilinçli çözümler üretmelidirler.
Haftalık araç kiralama konusunda araç modelleri konusunda EntaCars çözümlerine yakından göz atabilirsiniz. Otomatik vites, manuel vites ve tiptronic araçlardan oluşan filo ile firmamız siz müşterilerimize çözümler hazırlamıştır. Dizel, benzinli ve LPG’li araçlarımız ekonomik ve güvenli ulaşım konusunda ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılayacaktır.

Haftalık Araç Kiralarken Neler Gereklidir?

Haftalık araç kiralama konusunda karara varabilmek için araçlarımızı ve sorumluluklarınızı bilmeniz gerekir. Müşterilerin üzerine düşen sorumlulukları ve gerekli evrakları size hatırlattık. Haftalık olarak ve uygun şartlarda araç kiralamanız için Eco sınıf araçlarımız, Orta sınıf araçlarımız ve Lüks araçlarımız hizmetinize hazırdır. Dilerseniz geniş bir filo içinden SUV araçlarımızı haftalık kiralama tercihi için değerlendirmek isteyebilirsiniz.
Haftalık araba kiralama fırsatından faydalanmak isteyen müşterilerimiz için çok çeşitli araçlardan oluşan geniş bir araç filomuz bulunmaktadır. Bu geniş filonun size sağladığı ulaşım, konfor ve ekonomik imkânları en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekir. İki yıllık bir sürücü belgesi, nüfus cüzdanı adres ibrası ve kredi kartı gibi gereksinimleri yerine getirerek araç kiralama fırsatı elde edebilirsiniz.

Haftalık Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Haftalık araba kiralama konusunda birtakım fırsatlar mevcuttur. Bir hafta veya birkaç hafta olarak anlaşma yaptığınızda 7/4 araç sizde kalacak ve ondan kendi aracınız gibi istifade etme fırsatı bulacaksınız. Araç kiralama şirketlerinde üç günlük, haftalık ve daha uzun süreli seçenekler mevcut bulunmaktadır. Ulaşım konusunda konfor ve kalite adına karşınıza gelen imkânlar, sizin için emniyetli ve ekonomik bir sonuç verecektir. Haftalık olarak kiralama sürecinde bütçenize uygun ekonomik çözümlerden yararlanabilirsiniz. Bu duruma ek olarak konfor ve kalite seviyesi yüksek olan araçları tercih edebilirsiniz. 
Haftalık araba kiralama konusunda karara varmadan önce EntaCars ve size sunduğu çözümler hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Araba modelleri ve sınıfları hakkında detaylı bilgiler sayfalarımızda mevcut bulunmaktadır. Güven veren ve huzurlu yolculuk konusunda sizi destekleyen araçlarımız, aynı zamanda kendi branşının en ekonomik tercihleri olarak karşınıza gelmektedir. Haftalık olarak uygun koşullarda kiralık araç seçenekleri tarafımızdan size sunulmaktadır.

Haftalık Araç Kiralama Kapsamı Nelerdir?

İhtiyaç duyacağınız haftalık araç desteğinde de yanınızda olan firmamız, geniş araç seçeneklerimiz, lüks, ekonomik ve orta sınıf oto alternatiflerimiz ile her bütçeye ve beklentiye hitap edecek seçeneklerle sizleri buluşturmaktadır.

Benzinli yada dizel yakıt seçenekli, manuel yada otomatik vites çeşitli, 3 yaşından küçük yeni seri araçlarımız, trafik sigortalı ve kasko güvencesi altındadır. Kiraladığınız andan itibaren gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz otolarımızın aynı zamanda tüm muayene ve dönemlik bakımları yapılmış olup, iç donanımı eksiksiz ve hijyeni sağlanmış olarak teslim edilmektedir. Akü, motor ve diğer ekipman performansları, trafiğe çıkmada engel teşkil etmeyecek biçimde bakımdan geçmiş olup, aracın bütün sorumluluğunu yükleniyor, size sadece aracın yakıtını doldurup, yollara çıkmanın keyfini sürmeyi bırakıyoruz.

Mevzuatlar gereği kriterlere uyan herkesin, haftalık araç kiralama hizmetimizde dilediği aracı kiralayabileceği acentemizde, ayrıca yol yardım ve7/24 müşteri desteğini de hizmet boyunca aktif tutuyor, esnek ödeme planımız ile ulaşılabilir bir kiralama hizmeti sunuyoruz.

Küçük ve büyük çaplı işletmeler için büyük avantajlar sağlayan araç kiralama ile araç yenileme, vergi, bakım, kasko, sigorta gibi ekstra prosedürlerle uğraşmadan sadece işinize odaklanabilir, KDV ve motorlu taşıt vergisini gider göstererek, vergiden kazanç elde edebilirsiniz.

Kiralama süreci size kalmış araçlarımızla tanışmak için bizimle online yada direk iletişime geçebilir, otolarımızı inceleyip rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Sözleşme karşılığında teslim ettiğimiz araçlarımızı dilerseniz havaalanı teslim olarak da alabilir, seyahat için geldiğiniz şehre, size ait bir araç ile merhaba diyebilirsiniz.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Aylık Araç Kiralama

Ekonomik Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları