1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Ekonomik Araç Kiralama
Ekonomik Araç Kiralama

Beklentilerini düşük tutan, hem ayağımı yerden kessin, hem ucuz olsun hem de işlerim hallolsun mantığı ile hareket eden kesimlere uygun, ekonomik araç kiralama hizmetimiz ile müşterilerimizi, araçla ilgili hiçbir prosedürle ilgilenmeden, beklentilerine cevap verecek oto desteği sunuyoruz.

Ekonomik Araç Kiralarken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ekonomik Araç kiralama konusunda karar vermeden önce size kaliteli araç ve hizmet sunan firmayı bularak işe başlamalısınız. Yıllardan beri bu alanda müşterisi için güveni temsil eden EntaCars, bu kategoride ortaya çıkan Eco Konfor araç listesi ile ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılamaya hazırdır. Araç filomuz içinde yer alan ekonomik sınıf araçlarımız güvenilir markaların yüksek modelli araçlarıdır. 
Kiralama süresine uygun olarak fiyat konusunda ekonomik çözümlerle karşınıza gelmiş durumdayız. Bu kategori içinde yer alan Peugeot 208, 301 ve Fiat Egea 1.3, 1.6 Multijet motor özellikli araçlarımız rahat, ekonomik ve güvenli yolculuk konusunda size yardım sağlamaktadır. Megane Sedan Touch 1.5 Dci aracımız ise yine bu kategoride karşınıza çıkan çeşitlerimiz arasında bulunmaktadır.

Neden Ekonomik Araç Tercih Etmelisiniz?

Ekonomik Araç kiralama konusunda karar verirken bu konuda çok fazla sebebiniz olduğunu göreceksiniz. Ulaşım kolaylığı ve güvenli hizmet noktasında EntaCars hizmetleri zaten müşterisine kolaylık sağlamaktadır. Araç kalitesine göre çok ekonomik olan fiyatlar burada önemli sebepler arasında bulunmaktadır. Buna ilave olarak yakıttan tasarruf sağlayan araçlar, kiralama süresi boyunca daha ekonomik sonuçlar yaratmaktadır.
Ekonomik Araç kiralama ile elde edilen çözümler maddi ve manevi olumlu sonuçlarla kendini göstermiştir. Ulaşım ve konfor konusunda sorun çıkarmayan araçlar aynı zamanda kiralama ve yakıt avantajları ile kendini göstermiştir. Müşterisine uygun hizmet veren araç filomuz içinde Eco konfor araç modellerimiz herkesin güvenebileceği araç modelleri olarak kendini göstermektedir. Rahatını ve konforunu düşünen müşterilerimiz için araçlarımız her zaman göreve hazırdır.

Ekonomik Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Ekonomik Araç kiralama girişimi ile önemli derecede avantajlar elde edebilirsiniz. Kiralama avantajları içinde yer alan kolay hizmet ulaşımını da akılda tutmak gerekir. Modelli ve güvenilir markalı olan bu araçlar filomuz içinde her an hizmete hazır şekilde beklemektedir. İnsanlara güven veren bu araçlarımız yakıttan tasarruf sağlayan kategori içinde yer almaktadır. Şehiriçi ve şehir dışı yakıt tüketimi çok ekonomik olan bu araçlar, kiralama süresince müşterilere çok önemli avantajlar sağlamaktadır.
Ekonomik Araç kiralama avantajlarına bakacak olursak burada karşınıza çıkan araçlar her zaman düzenli bakımlardan geçmiştir. Bakımı zamanında yapılan araçlar daha güvenli ve emniyetlidir. Ekonomik olmasına rağmen bu grup içinde yer alan araçlar yolda kalmadan güven veren bir yolculuk konusunda müşterilere önemli avantaj sağlayacaktır.

Bütçe Dostu Ekonomik Araçlar

Ekonomik Araç kiralama sürecinde bütçenize dost olan araçlara yönelmek akılcı olacaktır. Hizmet kalitesinde yarışabilecek ekonomik sınıf araçlarımız kiralama konusundaki uygun bedeli ile avantajlı bir seçenek olarak kendini göstermektedir. Bu duruma ilave olarak bu araçların yakıt konusunda çok tasarruflu olduğundan da söz etmek gerekir. Bütçenizi düşünerek araç kiralayacak olursanız bu konuda daha makul ve mantıklı bir karar vermiş olursunuz.

Ekonomik araç kiralama için; yakıt tasarruflu, minimum 4 kişilik, şehir içi ve şehir dışında kullanıma uygun, konforlu iç donanım, bakımlı ve sorunsuz motor sistemi, manuel yada otomatik vites alternatifleri ile en çok rağbet gören araçlarımız arasındadır.

Ekonomik Oto Kiralama Koşulları

Ekonomik oto kiralama için ; 21 Yaşını doldurmuş ehliyet sahibi, trafiğe çıkmasına engel cezai işlemi bulunmayan herkesin kiralayabileceği araçlarımızı, mukaveleyi imzaladıktan sonra, ön provizyon yada depozito karşılığında teslimatını adrese yada tercihe göre havaliamanlarına yapıyoruz.

Eğer bütçeniz kısıtlıysa ve araç kiralamak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Ekonomik oto kiralama hizmetimiz sayesinde en uygun fiyatlı araçları, istediğiniz tarih aralıklarında tarafımızdan kiralayabilirsiniz. Filo Kiralama için daha düşük bir ücret ödeyerek, yaşadığınız ulaşım problemlerini rafa kaldırarak konforunuzu üst düzeye ulaştırabilirsiniz. Müşterilerimize sunduğumuz araçların üst düzey kaliteye sahip olması, müşterilerimizin bizleri tercih etmesini sağlamaktadır. Tercih edilmemizin bir diğer sebebi de, müşterilerimize uygun fiyatları sunmamızdır. Spor, yük, aile ve buna benzer çeşitli araçlar ekonomik açıdan avantaj sağlayacak şekilde kiraya verilmektedir. Bu sayede müşterilerimiz araç kiralama konusunda problem yaşamamakta ve hesaplı bir ticaret gerçekleştirmenin keyfini yaşayacaktır.

Kiralama boyunca müşterilerimize yol yardımı ve 7/24 müşteri destek hattı ile kesintisiz hizmet sunuyor, daima en uygun fiyatlı müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerde buluşmak için çalışıyoruz.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Günlük Araç Kiralama

Haftalık Araç Kiralama

Filo Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Bireysel Araç Kiralama

Uzun Dönem Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

Ticari Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Lüks Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları