1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Aylık Araç Kiralama
Aylık Araç Kiralama

Bir araç sahibi olmak için, yüklü bedeller ödemeye, bankaydı, kredi işleriydi uğraşmaya, yada km si yükseldi, modeli düştü gibi düşüncelerin zihninizi meşgul etmesine gerek yok. Her bütçeye uygun, geniş araç filolarımız ile aylık araç kiralama avantajlarımızdan faydalanarak, istediğiniz model, en genç otolarımızı maksimumu 30 gün boyunca hem iş hem de seyahatlerinizde konforla kullanabilirsiniz.

 

Aylık Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Aylık araç kiralama konusunda ihtiyacınız varsa EntaCars olarak bu konuda size ekonomik ve uygun çözümlerle destek sağlamaya hazırız. Araç kiralama süreleri uzadıkça sağlıklı anlaşmalar yapmak ve ekonomik fiyatlardan faydalanmak daha kolay olacaktır. Öncelikli olarak nasıl bir araca ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekir. Araç kategorimiz içinde yer alan Eco sınıf, orta sınıf, üst sınıf ve SUV araç örneklerimizden bir ya da birden çok araç bu konudaki ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Dünyanın ünlü ve güvenilir marka araçları ile geniş bir araç filosu oluşturup size daha iyi hizmet sunmanın çabası içinde olmuş durumdayız. Araç tercihlerimize bakarken manuel, otomatik ve tiptronic araç seçeneklerimiz karşınıza gelecektir. Yakıt konusunda ise dizel, benzinli ve LPG kullanımı olan araçlarımız sizin isteğinize uygun tercih konusunda sizi destekleyecektir.
Aylık araç kiralama avantajlarından yararlanarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Zira araçlarımız sigortalı olup Rent A Car kaskosu özelliği taşımaktadır. Her bir aracımız trafiğe her zaman güvenle çıkabilecek şekilde hazırdır. Rutin ve periyodik bakımları zamanında yapılmış olan her bir aracımız, müşterilerimiz için konfor, güven ve rahatlık anlamına gelmektedir.

Aylık Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Aylık araç kiralama avantajları çok çeşitli olup en önde gelen avantajlar uygun fiyatlar ile kendini göstermektedir. Ekonomik ve kaliteli araçlarımız ulaşım konusunda sizi sorundan kurtaracak özelliklere sahiptir. Marka ve model kalitesi en üst düzeyde karşınıza gelen araçlarımız siz değerli müşterilerimiz için bir fırsatı ifade etmektedir. Araç tercihi yaparken aracın ihtiyacınıza uygun olmasına özen göstermelisiniz. Dilerseniz yakıt tasarruflu bir aracı seçebilir, dilerseniz de daha geniş bagaj hacimli bir aracı değerlendirebilirsiniz. Her bir aracı çözüm olan firmamız, bu konuda isteklerinizi en güvenilir araçlarla karşılayıp size yardımcı olacaktır. 
Aylık araç kiralama ihtiyacı duyan ve bu konuda güvenilir çözüm arayan müşterileri firmamıza bekliyoruz. Aylık bir sürede size hizmet ve fiyat konusunda gereken yardımları sağlamak durumundayız. Ulaşım konusunda araç ihtiyacı olan birey ve kurumlar aylık tercihle çok iyi bir karar vermiş olur. Bu sayede kesintisiz olarak 1 ay veya daha uzun sürelerde araç ihtiyacı firmamız tarafından karşılanmış olur. Bakımlı ve sağlam olan araçlarımız, ulaşım kalitesi konusunda da müşterilere her zaman gereken kolaylığı sağlar. Araçlarımızda mevsimine uygun bakımlar zamanında yapılmaktadır. Bu bakımlar sonucunda klimalar her zaman çalışırken dönemine ve mevsimine göre araç lastikleri güvenli yolculuğunuz konusunda size kolaylıklar sağlar.

Aylık Araç Kiralama İçin Ne Gereklidir?

Aylık araç kiralama konusunda hizmet almaya karar verdiğinizde firmamız ile bu konuda prosedürleri halletmeniz gerekir. Bu konuda müşterisine kolaylık sağlamayı bir gelenek haline getiren EntaCars yaş, kilometre mesafesi, depozito, ehliyet gibi standart gereksinimler konusunda uygun bir anlaşma zemini ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Esasında araç kiralayan müşteriler için de bu anlaşmaların önemli faydaları bulunmaktadır. Hem kendini hem de müşterilerini asla mağdur etmeyen EntaCars, bir çözüm adresi olarak her zaman üzerine düşen görevleri yerine getirmiş bir firma olarak karşınıza gelmiştir.
Aylık araç kiralama için gereksinimleri tamamlamak ve sonrasında aracı teslim almak planlı bir süreç olarak karşımıza çıkar. Firmamız tüm araçları için benzer çalışmalar yapmış ve karşılıklı memnuniyete dönüşen anlaşmalar hizmetlerimiz şeklinde uygulamaya konmuştur. Eğer aylık olarak araç ihtiyacını karşılamak isterseniz geniş bir araç filosu ve geniş bir fiyat listesi ile size yardıma hazır olacağız. Güven ve kaliteli hizmete dayalı bir anlayış ile firmamız size her zaman yardıma hazırdır.

Aylık araç kiralama için karşılıklı hazırladığımız sözleşme doğrultusunda başlattığımız işlemlerimizde,her iki tarafın beklentisi ve istekleri ayrıntılı olarak belirtilmekte, varsa ikinci şöför, bebek koltuğu, GPRS gibi ekstra destekleri de bu mukaveleye dahil edilerek, karşılıklı güven ortamının oluşturulmasını sağlıyoruz.Üstelik Aylık Araç Kiralama Fiyatları göz önünde bulundurulduğunda hizmet kalitemiz ile sizi şaşırtacağız.

Eğer bir şirket hizmetleri için araç kiralamayı düşünüyor, zaman ve bütçeden tasarruf etmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir, kurumsal firmaların yararlanacağı araç kiralama da vergi avantajından geç  kalmadan yararlanabilirsiniz.

Aylık Araç Kiralama Fiyatları

Aylık araç kiralama, en az 30 günlüğüne otomobil kiralanabilen bir sistemdir. Fiyat konusunda büyük avantajlar sağlamasının yanı sıra kiralanan aracın uzun süre kullanılabilecek olmasının verdiği rahatlık da artılardan biridir. Fiyat, kiralanmak istenen aracın özelliklerine göre değişmektedir. Herkese ve her bütçeye hitap eden araçlarımız arasından istediğinizi seçerek aylık araç kiralama fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

3 Aylık Araç Kiralama

Genellikle iş ya da kişisel sebeplerle kısa süreliğine şehir değiştirmek durumunda olan kişiler tarafından tercih edilen bu yöntemde, uygun sözleşme koşulları altında araç kiralama yapılır. Araç kiralama sayesinde şehir içi ulaşım sorunu ortadan kalkar ve bu sayede zaman tasarrufu yapılmış olur. 3 aylığına yapılan kiralamalarda taahhüt vererek aracı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 

6 Aylık Araç Kiralama

Araç kiralama yapılırken kiralama süresi müşteri tarafından belirlenir. İstediğiniz zaman dilimine karar vererek kiralayabileceğiniz araçlarımız ile pek çok fırsattan faydalanmış olursunuz. Uzun dönem araç kiralama sayılan 6 aylık araç kiralama, bir yandan uygun fiyatlarıyla cep dostu olurken diğer yandan konforu ve stressiz çözüm seçeneği ile birçok kolaylık sağlayacaktır.

Aylık Araç Kiralama Seçenekleri

Aylık Araç Kiralama,aylık araç kiralama fiyatları Minimum 3 gün ve üzeri araç kiralamalarda yakın bölgelerde teslimat ücretsizdir. Uzun dönem kiralamalarda ise minimum 30 gün üzerinden değerlendirilir.Aylık dizel otomatik , Benzin otomatik,Dizel manuel bakımlı araçalar siz entacars saygıdeğer müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Aylık Araç Kiralama Neden Önemlidir?

Aylık kiralamalar başlıca avantajlar Haftalık kiralamalara göre çok daha ekonomiktir. Araç teslim ve iadesi ücretsizdir. Size zaman kazandırır. Kaza durumunda yol yardımı sağlar. Bakımlı araç sunar. 7/24 Kaza durumunda size ikame araç tahsis eder. Şirketimiz uzun dönem araç kiralama hizmeti ile beraber kısa süreli ekonomik aylık araç kiralama hizmetini de sunmaktadır.Günümüzde şirketler ve şahıs araç kiralamalarda kısa süreli olarak ekonnomik aylık araç kiralama da talep etmektedirler. Bu durumda haftalık olarak kiralama yapan misafirlerimiz araç uzatmalarında fiyat konusunda daha avantaj sağlanamıyor, oysa aylık kiralamalarda araç kiralama fiyatlarımız çok daha uygun olmaktadır.Böyle durumlarda tüm araç giderlerinden tasarruf edeceğiniz gibi, yakıt dışında kalan sigorta, bakım, kasko, kış lastiği gibi gider masrafları ile de uğraşmassınız. 
Günümüzde iyi bir kiralama firası sizi çok iyi destekleyebilir. Gerek yol yardım hizmeti ile gerekse kaza durumda yapmanız gereken işlemler konunsda size tam destek sağlayabilir. Yine bu işlemler sürerken size ikame araç temini de yapabilirler. 1 aylık araç kiralama fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.
Yine Ocak ve Mayıs aylarında şirtimizden çok ekonomik aylık araç kiralama imkanı bulabilirsiniz. Bu aylarda düzşük sezon olduğu için aylık kiralamalarınız daha da uygun olacaktır.
Entacars şirketimiz aylık kiralamalarda şirket ve şahıs kiralamalarıınızda sizi yormadan adresinize ücretsiz telim yapabilir, yine iade zamanında ücretzi olaral iade alabilir. Böylece sizede dah ekonomik bir hizmet sunmuş olurlar.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Haftalık Araç Kiralama

Kurumsal Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

 

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları