1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Bireysel Araç Kiralama
Bireysel Araç Kiralama

Günümüzün artık olmazsa olmazları arasına giren otomobiller, özellikle pandemi sürecinin yaşanmaya başlamasıyla birlikte rağbet görmeye başlamış, bütçesi elverişli olanlar bireysel araç edinme yoluna giderken, kısıtlı ekonomiye sahip bireyler çareyi araç kiralama hizmetlerinde bulmuştur.

Bireysel Araç Kiralama Nedir?

Bireysel araç kiralama konusunda önce güvenilir bir firma bulmalı sonrasında bu firmanın hizmetlerinden faydalanma yoluna gitmelisiniz. Araç filosu ile güvenilir çözümler hazırlayan EntaCars, uygun fiyatlı ve ekonomik araç fırsatlarını siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Bireysel araç kiralama girişimi ile müracaat eden bireyler dilediği aracı 3 günden başlamak üzere dilediği sürece kiralama fırsatına sahip olmaktadır. Bireysel uzun dönem araç kiralama konusunda ise aylık ve yıllık tercihler, kiralama girişiminde bulunan kişilere önemli avantajlar sağlamaktadır.

Bireysel Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun dönem bireysel araç kiralama çözümlerimiz sayesinde dizel, benzinli ve LPG yakıt özellikli araçlar siz müşterilerimize sunulmaktadır. Herkesin güvendiği markalardan olan araçlarımız ekonomik kiralama fiyatları ile size gerekli kiralama kolaylığını sağlamaktadır. Kiralama süresi uzadıkça fiyatlarda daha ekonomik sonuçlar karşınıza çıkmaktadır.
Uzun dönem bireysel araç kiralama seçeneklerimiz sayfalarımızda size gereken kolaylığı sağlamaktadır. Güven veren araçlarımız kaskolu, sigortalı ve yola hazır olarak sizi beklemektedir. Uzun bir süreç boyunca araçlarımızdan istifade etmek için bize ulaşmalı ve kiralama konusundaki şartlarımızı bizden öğrenmelisiniz. Bu bilgiler sitemizde mevcut olup kiralama konusunda site bilgilerimiz size yol gösterecektir.
Bireysel uzun dönem araç kiralama fiyatları firma olarak en çok dikkat ettiğimiz konuların başında gelmektedir. Eco, orta ve üst sınıf araçlara ilave olarak SUV araç tercihleri içinden yapacağınız seçimler, firmamızın ürün fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. 

Bireysel Yıllık Araç Kiralama

Bireysel yıllık araç kiralama konusunda hizmet beklentiniz varsa kategorilerde bulunan araç çeşitlerimizi ve bu çeşitlerin sağladığı fırsatları yakından görmelisiniz. Otomatik, manuel ve tiptronic araç seçeneklerimiz hem aracın tercihinde hem de fiyatların belirlenmesinde etken olabilmektedir. Yıllık olarak makul fiyatlı hizmet çözümlerimiz. EntaCars desteği ile size gereken kolaylığı sağlayacaktır. Kiralamış olduğunuz araçlar konforlu, güvenli ve rahat olarak isteklerinizi zamanında karşılayacaktır.
Bireysel yıllık araç kiralama kararı aldığınız anda firmamızın çözümleri yıl boyunca emniyetli ve uygun çözümler yaratacaktır. Aracın size sağlamış olduğu güven ve rahatlık, yolculuk esnasında size güven verecektir

Bireysel Aylık Araç Kiralama

Bireysel aylık araç kiralama uzun vadeli ve ekonomik tercihlerden biri olarak karşınıza gelmektedir. Ehliyet, depozito, kimlik ve diğer gereksinimleri tedarik ederek EntaCars uzun vadeli araç kiralama çözümlerinden istifade edebilirsiniz. Araçlarımızın tamamı anında yola ve trafiğe çıkacak şekilde bakımlı ve hazırdır. Ekonomik kiralama çözümlerimiz sayesinde bizden gerekli desteği ve uygun hizmeti hemen alabilirsiniz.
Bireysel aylık araç kiralama konusunda karar vermeden önce mutlaka bize ulaşmalı ve size sunduğumuz imkân ve fırsatları değerlendirmelisiniz. Güven veren hizmet avantajlarımız siz değerli müşterilerimizin ulaşım ve konfor konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Araç ve hizmet kalitemiz aynı zamanda ekonomik ve avantajlı çözümleri ayağınıza getirmektedir. Rahat, güvenli ve konforlu ulaşım için firmamızın araç çözümleri size gereken desteği verecektir.

 

Bireysel Araç Kiralama İşlemi İçin Neler Gereklidir?

 

Kaskolu, sigortalı, ruhsatlı, muayenesi ve tüm bakımları zamanında yapılmış araçlarımızı sizde günlük, haftalık, aylık yada uzun dönem kiralayabilir, bunun için şu kriterlere sahip olmanız yeterlidir.

 

T.C vatandaşı olmak, 

 

Adınıza ait kredi kartına sahip olmak.

 

Araç modeline ve sınıfına bağlı olarak azami 21(düşük sınıf araçlar) ile 28 (lüks ve orta sınıf araçlar için) yaşını doldurmuş olmak.

 

Geçerliliği devam eden ve cezai işlemi bulunmayan sürücü belgesine sahip olmak gerekmektedir.

 

Bireysel oto kiralama işlemleri; karşılıklı imzalanan sözleşme dahilinde gerçekleşmektedir. Kiralama süresi, fiyat ve ödeme takvimi, teslim alınacak yer ve teslim edilecek yer ve saatin belirtildiği, şöför veya varsa ikinci şoför bilgilerinin yer aldığı mukavelede aynı zamanda şu beyanlarında kiracı tarafından onaylanması gerekmektedir.

 

*Kiralık aracı sadece T.C sınırları içerisinde kullanılabilirliği ve gerçekleşecek yasa dışı iş ve vukuatlar dan firmanın sorumlu olmadığını teyit etmek.

 

* Kiralık aracın amaç dışında kullanımı nın yasak olduğu (yarış, alkollü kullanım, yasak madde taşıma) gibi kiracı kaynaklı doğacak sorunlardan yine acentenin sorumlu olmadığının bilgisi.

 

*Kiralayan şahsın aracın mekanik ve donanımlarına müdahale yetkisinin olmadığı, araçla ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda acenta ile iletişime geçmesi gerektiği.

 

* Erken iade yada teslimat günlerinin gecikmesinden kaynaklı fiyat değişikliğinin günlük, aylık, haftalık, kiralama prensiplerine göre günceleneceğinin bilgisi.

 

*Araç kullanan kişinin alacağı park, trafik ve otoyol geçiş cezalarının kiracıya ait olduğu da yine bu sözleşmede yer alan diğer seçenekler arasında bulunmakta olup, bu şartların karşılıklı kabul edilmesinden sonra araç teslimi yapılmaktadır. 

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Filo Kiralama

Ekonomik Araç Kiralama

Aylık Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

 

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları