1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Ulus Rent a Car

Ulus Rent a Car

Ulus Oto kiralama hizmet noktamız ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet ağını genişletmeye devam ediyoruz. Tüm diğer hizmet noktalarımızda olduğu gibi Ulus Oto kiralama hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin en iyiyi yaşaması için ENTA CARS Güvencesi ile sizlere sunuluyor.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Araç filomuz her hizmet noktamızda olduğu gibi son model ve üstün donanım özelliklerine sahip araçlardan oluşuyor.

Bu sayede sizler 2015 model araç kiralama seçenekleri kadar 2016 model araç kiralama seçenekleri arasından da istediğinizi seçebiliyorsunuz.

 

Ulus Araç kiralama hizmetlerimizdede yakıt cimrisi dizel araç kiralama seçeneklerimiz mevcut. Benim için konfor otomatik araç kullanmak diyen müşterilerimiz için ise otomatik araç kiralama seçeneklerimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz. Ben iki seçenek ilede ilgileniyorum diyorsanız sizlere otomatik araç kiralama seçeneklerimizi sunuyoruz.

 

Ulus Rent a car hizmetlerimizde en önem verdiğimiz konu sizlerin güvenliği. Sizlerin güvenliği için her zaman genç tutmaya çalıştığımız araç filomuzda en üst seviye donanımlara sahip araçları bulundurmaya çalışıyoruz. Araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak yetkili servis noktalarında yaptırarak sizin güvenliğinizi şansa bırakmamaya çalışıyoruz. Pek çok firmadan opsiyonel olarak bile karşınıza çıkmayacak güvenlik donanımlarını sizlere standart olarak sunuyoruz. Standart olarak sunduğumuz güvenlik donanımlarının başında ABS ve sürücü yolcu hava yastıkları gibi bize göre olmazsa olmaz özellikler geliyor. Tuzla Rent A Car

 

Ulus Oto Kiralama hizmetlerimiz içinde önem verdiğimiz bir diğer konu ise sizlerin sevdikleri ile yaz kış demeden konforlu bir sürüş keyfi yaşaması. Bunun için araçlarımızda pek çok konfor paketi standart olarak sizlere sunuluyor. Bunların başındada iklimlendirme ve klima gibi kondor donanımları geliyor.

 

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz sadece en iyi araçları en iyi donanımlar ile sunmakla bitmiyor. Sizin canınızı hiçbir şeye sıkmamanız ve zaman kaybetmemeniz için ENTA CARS Güvencesi ile sunulan 7/24 yol yardım hizmetimiz tüm hizmet noktalarımızda ücretsiz olarak sizlere sunuluyor.

 

Ulus araç kiralama hizmetlerimizin kalitesi sizlerin mutluluğu için 7/24 demeden çalışan uzman ve tecrübeli bir ekibe emanet. Sizin tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınıza uygun aracı seçmek. Gerisi ENTA CARS Güvencesi ile kontrol altında. 

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları