1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Tuzla Rent a Car

Tuzla Rent a Car

Tuzla Araç kiralama hizmetlerimiz ile sizlere sunduğumuz ENTA CARS Kalitesi ayağınıza geliyor. Tüm araç kiralama hizmet noktalarımızda olduğu gibi Tuzla hizmet noktamızda da en iyiyi sizlere sunmak için çıktığımız yarışımız devam ediyor. Her zaman olduğu gibi Tuzla araç kiralama noktamızda da en yeni model araçlarımız sizlerle buluşuyor.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Suv

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Suv

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Suv

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Suv

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Her yıl düzenli olarak yenilediğimiz araç filomuz ile en son model ve kaliteli araçları kiralama şansınız devam ediyor.

Araç filomuz genç olduğu için 2015 model araç kiralama veya 2016 model tuzla araç kiralama seçenekleri sizleri bekliyor.

Tuzla Oto Kiralama Seçenekleri

Tuzla Oto kiralama hizmetlerimizde de beklentilerinizin çok üstünde bir hizmet sizleri bekliyor. Araç filomuzda yer alan dizel araç kiralama seçenekleri kadar otomatik araç kiralama seçenekleride sizin konforunuz için hazır. Bu iki seçenek bir arada olmalı diyen müşterilerimiz için otomatik sizel araç kiralama seçeneklerimizde sizlerle buluşuyor. 

Bizim önceliğimiz Hiçbir sorun yaşamamanız ama hadi olurda ufakta olsa bir sorun yaşarsanız diye tüm hizmet noktalarımızda sunduğumuz 7/24 yol yardım hizmetlerimiz ENTA CARS Güvencesi ile ücretsiz olarak sizlere sunuluyor.

Tuzla Rent a car hizmet bölgemiz içinde sizin güvenliğiniz her şeyden önemli. Bu yüzden özenle seçilmiş araç filomuzda yer alan araçlarımızda pek çok güvenlik donanımı mevcut. Araç marka veya modellerine göre değişen bu güvenlik donanımları arasında ABS ve sürücü yolcu hava yastığı gibi olmazsa olmaz donanımlar standart olarak sunuluyor. Bu saydığımı standart özelliklerin dışında tercih edeceğiniz araçlarda pek çok ek güvenlik donanımı ile sizin ve sevdiklerinizin güvenliği ENTA CAR Güvencesinde.

Tuzla Araç Kiralama Hizmeti

Tuzla Araç kiralama hizmetlerimizin içinde olmazda olmaz bir diğer konu ise sizlerin ve sevdiklerinizin sürüş keyfi. Sürüş keyfini doyasıya yaşamanız için yaz kış size gerekli olan iklimlendirme donanımları ve klima tüm araçlarımızda standart olarak sunuluyor.

ENTA CARS Güvencesi ile aldığınız hizmetlerimizde sizlere hizmet vermek için bekleyen uzman ve kaliteli bir ekip hizmet kalitesini yukarı taşımak için 7/24 demeden çalışmaya devam ediyor.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz: 

Bodrum Milas Havalimanı Araç Kiralama

Bodrum Rent A Car

İstanbul Rent A Car

Sabiha Gökçen Rent A Car

Ümraniye Araç Kiralama

Tuzla Rent a Car Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tuzla günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Tuzla haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Tuzla aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Tuzla yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Tuzla en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları