1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Turgutreis Araç Kiralama

Turgutreis Araç Kiralama

Araç kiralama firması olarak müşterilerimizin ulaşım problemi yaşamamalarına olanak tanıyoruz. Ulaşım problemi yaşamadan, istedikleri yerde istedikleri şekilde gezmelerine yardımcı olmaktayız. 

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Üst Konfor

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Benzin
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Turgutreis oto kiralama firması olarak temel prensibimiz, müşterilerimizin en iyi verim elde etmelerine yardımcı olmaktır. Müşterilerimiz bizleri tercih ederek yüksek düzeyde verim elde edebilmekte ve her zaman bizlerden ihtiyaçlarına göre araç teminatı yapabilmektedirler.

Araç teminatının kolay bir şekilde yapılmasına olanak tanımamız, tercih edilme sebeplerimiz arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin yapması gereken tek şey, bizlerle iletişime geçmektir. Müşterilerimiz bizlerle iletişime geçtiği taktirde yüksek düzeyde verim elde etmekte ve bu verim ile memnun kalmanın keyfini yaşamaktadır. Geniş ve spor arabaları da bünyemizde bulundurarak tüm araç ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Şirket olarak temel prensibimiz, müşterilerimizin istediği şekilde araba çeşitleri bünyemizde yer almaktadır. Turgutreis rent a car şirketi olarak bünyemizde çok sayıda araba çeşidi bulundurmamız, istenilen tüm araç teminatlarını yapabilmemize olanak tanıyor. Uygun fiyatla yüksek kaliteli araç kiralayabilme olanağını sunan nadir şirketler arasında yer aldığımızı dile getirmek isteriz.

Turgutreis Araç Kiralama Şirketi Olarak Sunduğumuz Ayrıcalıklar

Şirket olarak temel prensibimiz, müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmalarını sağlamaktır. Bünyemizde bulunan araç çeşitleri her ne kadar yüksek düzeyde kaliteye sahip olsa da, müşterilerimize uygun fiyatlarla verilmektedir. Turgutreis araç kiralama şirketi olarak müşterilerimizin bütçelerini koruma altına alabilecek şekilde hizmet sunuyoruz. Çekmeköy Rent A Car Müşterilerimize deposu dolu bir şekilde arabaları teslim etmekteyiz. Bu sayede ulaşım problemi yaşanmasının önüne geçiyor ve sözleşme yapıldığı taktirde müşterilerimize araçları teslim ediyoruz. İstenilen tarih aralıklarında, istenilen aracı tahsis etmemiz hizmet kalitemizi ön plana çıkarıyor. Hizmet kalitemizin bu kadar iyi olması, yüksek düzeyde verim sağlaması sektörde en çok sevilen aynı zamanda en çok tercih edilen şirket olmamızı sağlamıştır.

Gelişen ve değişen çağın yeniliklerine ayak uyduran firma yapımızla Bodrum Turgutreis’te  esnek ve ulaşılabilir kaliteli rent a car hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda araç kiralama, teslimat, iade, değişim, bakım ve yol yardım hizmet aşamalarının her biriyle bizzat ilgileniyor, zamanınızdan ve bütçenizden tasarruf sağlayacak çözümlere imza atıyoruz.

Turgutreis Araç Kiralama Koşullar

Bireysel yada kurumsal  her türlü ihtiyacınız için seçeceğiniz geniş araç alternatiflerimizle kısa yada uzun vadeli araç desteğimizden faydalanabilir, uygun fiyat ve kaliteli hizmeti bir arada görebilirsiniz.

Kimlik kartı, ehliyet, ön provizyon işlemi için isme kayıtlı banka yada kredi kartı talep ettiğimiz evraklar arasındadır. Bunun yanı sıra ekonomik sınıf araç seçimi için 21 yaş ve 2 yıllık sürücü tecrübesi, orta ve lüks araçlarımız için de 25-28 yaş kriteri ile 3-5 yıllık sürücü deneyimi şartı aranmaktadır.

Turgutreis Araç Kiralamada Dikkat Edilecek Hususlar

Kiralanan aracın bütün sorumlulukları acentamıza ait olup, kira sürecinde yaşanacak kaza, hırsızlık gibi olumsuzluklarda firmamız ile iletişime geçmek kasko ve trafik sigortası güvencesinden faydalanma imkanı doğuracağı gibi aksi durumda alkollü ya da uyuşturucu madde etkisi altında yapılacak kazalarda güvencelerin devre dışı kaldığı bilinmelidir.

Kiralanan araç belirlenen teslimat tarihi ve süresinde mutlaka iade edilmesi gerektiği aksi takdirde günlük fiyat üzerinden saat başı işlem yapılacağı bilinmelidir.

Belirlenen kilometre sınırına uyulması, aracı sözleşmede ismi yer alan kişinin kullanması gerektiği de yine unutulmamalıdır.

Turgutreis Araç Kiralama Fiyatları

Araçlarımız yeni nesil 3 yaşından küçük, her donanım ve bakımları ile eksiksiz olarak kiralanmaktadır. Ekonomik, orta sınıf ve lüks araç kategorilerine ayırdığımız otolarımızın fiyatlandırması da yine bu doğrultuda gerçekleşmektedir.

Günlük, haftalık yada uzun vadeli kiralamalarda yine fiyatların belirlenmesinde rol oynayan etkenler arasındadır.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Pendik Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

Bodrum Milas Havalimanı Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Tuzla Araç Kiralama

 

Turgutreis Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Turgutreis günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Turgutreis haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Turgutreis aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Turgutreis yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Turgutreis en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları