Tarabya Rent a Car

Tarabya araç kiralama hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimizin hizmetinde. Sizlere en üstün hizmeti sunmak için verdiğimiz yarış devam ediyor. Tarabya araç kiralama hizmetlerimiz ile almak istediğiniz üstün hizmet ayağınıza geliyor. Her hizmet bölgemizde olduğu gibi Tarabya hizmet bölgemizde de ENTA CARS Kalitesi ile sizlere hizmet veriyoruz.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

En son model ve üst donanım seviyesine sahip araçlarımı ile önceliğimiz her zaman olduğu gibi yine sizlersiniz.

Yeni model araçlardan oluşan filomuz ile sizlere 2015 model araç kiralama veya 2016 model araç kiralama seçeneklerimizi sunuyoruz.

 

Tarabya Oto kiralama hizmetlerimizde de müşteri memnuniyeti garanti altında. Tarabya oto kiralama hizmetlerimizde de 7/24 yol yardım hizmetlerimizi ENTA CARS Güvencesi ile ücretsiz olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

Tarabya rent a car hizmetlerimiz içindede diğer hizmet noktalarımızda olduğu gibi sizin ve sevdiklerinizin güvenliği birinci önceliğimiz. Bu öncelik için sizlere her zaman en yeni model ve üst seviye donanım özelliklerine sahip araçları sunmaya çalışıyoruz. Araçlarımızın bakımlarını yetkili servis noktalarında yaptırarak işimizi şansa bırakmıyoruz. ENTA CARS Kalitesi ile özenle seçilerek filomuza katılmış araçlarımızda en üst seviye donanım paketlerinin bulunmasını tercih ediyoruz. Bazı firmalarda opsiyonlar arasında bile yer almayan sürücü yolcu hava yastıkları ve ABS gibi olmazsa olmaz güvenlik donanımlarını sizlere her aracımızda standart olarak sunuyoruz. Şile Rent A Car

 

Tarabya Oto kiralama hizmetlerimizde tüm diğer hizmet noktalarımızda olduğu gibi sizin sürüş konforunuza büyük önem veriyoruz. Bu konfor için araçlarımızı en üst seviye konfor paketleri ile sizlerin hizmetine sunuyoruz. Bu sayede klima gibi donanımlar bizim araçlarımızda standart olarak sizlere ulaşmış oluyor. Standart olan özelliklerin dışında pek çok üstün konfor donanımı araçlarımızda sizler için bekliyor.

 

Araç filomuzda yer alan yakıt cimrisi dizel araçlar kadar konfor denince ilk akla gelen otomatik araçlarda sizin kullanımınız için hazır. Bu iki seçenek bir arada olsun diyen müşterilerimiz için dizel otomatik araç kiralama  seçeneklerimizde mevcut.

 

ENTA CARS Kalitesi ile hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimizin mutluluğu bizim için çok önemli. Bu yüzden en üstün hizmet kalitesini sizlere sunmak için verdiğimiz yarışa devam ediyoruz.

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları