1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Şile Rent a Car

Şile Rent a Car

Şile oto kiralama hizmet noktamız ile sizlere üstün hizmetimizi sunmak için yaptığımız yarışta bir adım daha ilerlemiş bulunuyoruz. Şile doğal güzellikleri kadar insanları ilede iyi bir hizmet almayı hakediyor. Diğer hizmet noktalarımızda olduğu gibi Şile rent a car hizmetlerimizde de üstün donanımlara sahip son model araç filomuz sizin için hazır bekliyor.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Her yıl düzenli olarak yendilediğimiz ve sizlerin hizmetine sunduğumuz araçlarımızın arasından 2015 model araç kiralama ve 2016 model araç kiralama seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Tüm araçlarımız üstün teknik donanımlara sahip yeni model araçlar. Pek çok müşterimizin öncelikli tercihi olan dizel araçlarda araç filomuzda yerini alıyor. Dizel araç kiralama yapmak için tek yapmanız gereken dizel araç filomuzu incelemek olacak. Aynı biçinde pek çok müşterimizin tercihi olan otomatik araç kiralama seçeneklerimizide Şile araç kiralama hizmetlerimiz ile sizlere sunmaya devam ediyoruz. Otomatik ve dizel bir arada olsun diyen müşterilerimiz içinde dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimiz olduğunu hatırlatmaya gerek yok diye düşünüyoruz. Tarabya Rent A Car , Bitez Araç Kiralama

 

Şile Araç kiralama hizmetlerimizde sürüş konforununuz bizim için çok önemli. Siz ne kadar konforlu olursanız bizde o kadar mutlu oluruz. Bu yüzden sizlere her zaman en yüksek donanımlara sahip araçları sunmaya çalışıyoruz. Bu yüzden bazı firmalarda opsiyon olarak sunulan klima gibi donanımlar bizim araçlarımızda standart olarak sunuluyor. Ticari Araç kiralama için özel filo kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Şile Rent a car hizmetlerimizin içinde sürüş konforundan daha önemli olan bir şey varsa oda sizin güvenliğiniz. Bu yüzden araçlarımızın güvenlik donanımlarına çok önem veriyoruz. Araçlarımızın marka ve modellerine göre değişen üstün güvenlik donanımları arasında standart olan bir şey varki oda ABS ve sürücü yolcu hava yastıkları. Siz ve sevdiklerinizin güvenliği bizim için en az sizin kadar önemli.

 

Sizin güvenliğinize ve konforunuza verdiğimiz önem bunlarla da sınırlı değil tabi. Sizin en ufak bir sorunla bile uğraşmanızı canınızı sıkmanını istemiyoruz. Bu yüzden ENTA CARS Güvencesi ile verdiğimiz hizmetlerimizde 7/24 yol yardım hizmetimizi ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz. Bireysel araç kiralama hizmetinin öncüsü ile tanışmak için acele edin.

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları