Sancaktepe Rent a Car

Sancaktepe Araç kiralama seçeneklerimizde diğer hizmet noktalarımız kadar geniş bir araç kiralama yelpazesi sunmaya devam ediyor. Sancaktepe rent a car hizmetlerimizde diğer tüm hizmet noktalarımızda olduğu gibi ENTA CARS Güvencesi ile siz değerli müşterilerimiz ile buluşuyor.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Her yıl yenilenen araç filomuz ile sizlere sunduğumuz 2015 model araç kiralama ve 2016 model araç kiralama seçeneklerimiz devam ediyor.

Marka ve modeline göre seçerek araç kiralama yağabileceğiniz gibi isterseniz yakıt ve konfor özelliklerine görede seçerek araç kiralama yapabilirsiniz. Bunun için araç filomuzda otomatik araç kiralama ve dizel araç kiralama seçenekleri hazır bulunuyor. Eğer isterseniz dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimizde sizi bekliyor.

 

ENTA CARS Tüm hizmet bölgelerinde olduğu gibi Sancaktepe Oto kiralama hizmetlerindede siz değerli müşterilerine 7/24 yol yardımı hizmetini ücretsiz olarak sunmaya devam ediyor.

 

Sancaktepe Oto kiralama hizmetlerimizdede bizim için birinci öncelik sizlerin güvenliği. Sizlerin güvenliğine verdiğimiz önemi araç filomuzu oluştururken ortaya koyuyoruz. Tüm araçlarımızın düzenli bakımları yetkili servis güvencesi ile yapılırken araçlarımızda en üst seviye güvenlik donanımları sizleri bekliyor. Bu güvenlik donanımları araç marka ve modellerine göre değişiklik göstersede sürücü ve yolcu hava yastıkları veya ABS gibi çok önemli güvenlik donanımları tüm araçlarımız ile standart olarak sunuluyor.

 

Sürüş keyfinizin tam olması için araçlarımızda pek çok konfor donanımı hazır olarak sizlerle buluşuyor. Bu konfor donanımlarıda güvenlik donanımları gibi araç marka ve modellerine göre değişiklik göstersede olmazsa olmaz olan klima gibi iklimlendirme donanımları tüm araçlarımızda standart olarak sizlere sunuluyor. Sarıyer Rent A Car

 

Sancaktepe Rent a car hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden ihtiyaçlarınıza en uygun araç marka ve modelini seçmek. Yapacağınız seyahatin süresinden tutun bagaj sayınıza kadar pek çok etken araç seçiminizi etkileyecektir. Ama seçimizin etkileyemeyeceği tek şey firmamızdan alacağınız üstün hizmetin kalitesi olacaktır. Sancaktepe Rent a car hizmetlerimiz ilede sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz. İstanbul dışındada pek çok hizmet noktası ile sizlerle buluşuyoruz. Tüm hizmet noktalarımızı internet sitemiz üzerinde yer alan bölgelerimiz sayfasından görebilirsiniz.

 

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları