Pendik Rent a Car

Pendik Araç kiralama hizmetlerimiz ile sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışımız devam ediyor. ENTA CARS Güvencesi ile sunduğumuz hizmetlerimizde önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti. Pendik Araç kiralama seçeneklerimizde diğer hizmet noktalarımız kadar çok ve çeşitli araç kiralama seçenekleri sunuyor.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Firmamızın en iyi hizmeti sunmak için düzenli olarak yenilediği araç filosu sayesinde bu seçeneklerin içinde 2015 model araç kiralama ve 2016 model araç kiralama fırsatları sizleri bekliyor.

Tabiki seçeneklerimiz bunlarla sınırlı değil pek çok değişik donanım seviyesine sahip araçlarımızın içinde en çok tercih edilen dizel araç kiralama veya otomatik araç kiralama seçenekleride yer alıyor. Ben konfor ve düşük yakıt tüketimi istiyorum diyen müşterilerimiz için dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimizde araç filomuzda yer alıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı Rent A Car

 

Pendik Oto kiralama hizmetlerimizdede birinci öncelik siz değerli müşterilerimizin güvenliği. Bu yüzden araçlarımızda en üst seviye güvenlik donanımlarını siz değerli müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. Bu güvenlik donanımları araç marka ve modellerine göre değişiklik göstersede bizim için vazgeçilmez olan iki güvenlik donanımı ABS ve sürücü yolcu hava yastıkları tüm Pendik oto kiralama seçeneklerimizde standart olarak sizlere sunuluyor. Bizim için sizlerin güvenliğinden sonra en önemli ikinci konu konforlu bir sürüş keyfi yaşamanız. Yeni model araçlarımız bu konuda pek çok üst seviye donanım paketi ile sizlere ulaşırken klima gibi olmazsa olmaz konfor özellikleri araçalarımızda standart olarak sunuluyor.

 

Pendik Rent a car hizmetlerimizdede ENTA CARS Güvencesi ile siz değerli müşterilerimize 7/24 yol yardım hizmetlerimiz ücretsiz olarak sunuluyor. Sizlere en iyi hizmeti sunmayı ilke haline getirmiş olan firmamız uzman kadrosu ve eğitimli ekibi ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çıktığı bu yoldaki hizmetlerini her zaman en üst seviyede tutuyor.

 

Pendik araç kiralama hizmetlerimizin dışında pek çok hizmet bölgesinde sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu hizmet noktalarımız İstanbul içinde olduğu kadar pek çok şehir ve havalimanında siz değerli müşterilerimizle buluşuyor. ENTA CARS Ailesi olarak size sunduğumuz yüksek kalite bizim için çok önemli. Siz ne kadar mutlu iseniz ekip olarak bizde o kadar mutluyuz.

 

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları