1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Ortaköy Rent a Car

Ortaköy Rent a Car

Ortaköy Rent a car hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize ENTA CARS Güvencesi ile sunduğumuz hizmetlerimiz devam ediyor. Ortaköy sizlere hizmet sunduğumuz önemli noktalarımızdan birisi. Ortaköy araç kiralama seçeneklerimizde tüm diğer hizmet noktalarımız gibi çok geniş araç kiralama seçeneklerine sahip.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Suv

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Her yıl düzenli olarak yenilenen araç filomuz sayesinde sizlere hep en yeni model genç araç filosu sunmaya devam ediyoruz.

Ortaköy oto kiralama seçeneklerimizin içinde pek çok değişik marka ve model araç mevcut. Genç araç filomuz sayesinde beğendiğiniz araçlarımızın arasından 2015 model araç kiralama yapabileceğiniz gibi 2016 model araç kiralamaseçeneklerimiz ilede keyifli bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen kiralama seçeneklerin başında dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçenekleri gelmeye devam ediyor. Her iki seçenek bir arada olsun diyen değerli müşterilerimiz için ise dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimiz için ekonomik araçlar filomuzda hazır bulunuyor. 

Ortaköy Araç Kiralama Hizmeti Sunuyoruz

Ortaköy araç kiralama hizmetlerimizde de tüm diğer hizmet noktalarımızda olduğu gibi birinci önceliğimiz sizlerin güvenli ve kaliteli bir sürüş keyfi yaşayabilmesi. Bunun için tüm araçlarımızda en üst donanım güvenlik donanımlarını sizlere sunmaya çalışıyoruz. Bu güvenlik paketleri araçlara göre değişiklik göstersede ABS ve sürücü yolcu hava yastıkları gibi olmazsa olmaz güvenlik donanımları tüm araçlarımızda standart olarak sizlere ulaşıyor.

Ortaköy rent a car hizmetlerimizdede tüm diğer hizmet noktalarımız gibi sürüş konforu çok önemli. Genç araç filomuz sayesinde pek çok yeni donanım sizlerle buluşurken tüm araçlarımızda klima gibi iklimlendirme donanımları standart olarak geliyor ve siz değerli müşterilerimizle buluşuyor.

Sizlere güvenli bir sürüş keyfi yaşatacak başka bir hizmetimizde ENTA CARS Güvencesi ile tüm müşterilerimize sunduğumuz ücretsiz 7/24 yol yardım hizmetlerimiz. Karşınıza çıkabilecek her sorunda yol yardım hizmetlerimiz 7/24 sizin için çalışmaya devam ediyor olacak.

Araç Kiralamaya Dair Her Şey EntaCars'ta

ENTA CARS Ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak konusunda verdiğimiz yarış devam ediyor. Ortaköy dışında İstanbul'un pek çok noktasında sizlere araç kiralama hizmeti sunmaya devam ediyoruz. İstanbul dışındada pek çok şehir ve havalimanında hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aylık araç kiralama yanı sıra haftalık araç kiralama ve günlük araç kiralama hizmetlerimizde en uygun fiyatları sunuyoruz. Bodrum araç kiralama hizmeti almak isteyenlere özel fiyatlarla Yalıkavak araç kiralama hizmeti vermekteyiz.
Ayrıca istanbulda bir çok noktaya erişimimiz bulunmaktadır.  İstanbul ve Türkiye'nin en kalabalık semtleri için de kiralama hizmeti vermekteyiz. Bahçelievler Rent a car ve Maltepe rent A car için bizimle iletişime geçip avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz: 

Maslak Rent A Car

Bodrum Milas Havalimanı Araç Kiralama

Bodrum Rent A Car

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

Ortaköy Rent a Car Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ortaköy günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Ortaköy haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Ortaköy aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Ortaköy yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Ortaköy en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları