1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Mumcular Oto Kiralama

Mumcular Oto Kiralama

Online yada bireysel esnek rezervasyon imkanlarımız ile Bodrum ve tüm ilçelerinde Enta Cars ayrıcalığı ile yanınızdayız.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Orta

  • Benzin
  • Manuel
Günlük

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Suv

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Bireysel yada kurumsal ihtiyaçlarınız için uygun yeni nesil araç modellerimiz, tüm beklentileri karşılayacak donanım ve alternatiflerle sizleri beklemektedir.

Günlük yada uzun vadeli pek çok kiralama seçeneklerimizle, tatil, iş yada seyahat, gerekçe ne olursa olsun sorgusuz teslim ediyor, ücretsiz adrese yada havaalanına teslimini yapıyoruz.

Mumcular Araç Kiralama Avantajları

Bir aracınızın olmaması araç kullanamayacağınız anlamına gelmez, Enta Cars oto kiralama desteğimiz ile dilediğiniz model ve marka araca cüzi miktarlarda ve kolay kiralama koşulları ile sahip olabilirsiniz.

Ayrıca şirketinizin araç ihtiyacı için ayıracağınız yüksek meblağlı bütçe yerine filo yada operasyonel araç kiralama fırsatlarımızdan yararlanarak, hem zamanınızı hemde finansınızı daha verimli işlerde kullanmak için harcayabilirsiniz.

Aracın dönemlik bakımı, lastik değişimi, kasko ve sigorta takibi gibi mevzuatlarla ilgilenmeden, sadece yakıtı ile meşgul olacağınız bir aracı kullanmanın rahatlığı sadece mumcular rent a car hizmetlerimizdendir.

Kısa süreli araç ihtiyacı için yüksek miktarda bütçe ayırmaya gerek kalmadan, günlük oto kiralama ile işlerinizi halledebilirsiniz.

Toplu para çıkışı olmayacağı hem bireysel hem de kurumsal olarak sarsılmaz, günlük yada aylık cüzi miktarlarla araç ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Filo kiralamada şirketler için KDV ve vergi indirimi avantajı sağladığı gibi, araç yenileme ve bakım giderleri ile de uğraşmak zorunda kalınmamaktadır.

Kiralamaya Uygun Araçlarımız

Ekonomik, orta sınıf ve lüks araç departmanımızda her ihtiyacı karşılayacak bir araç seçeneği mutlaka bulunmaktadır.

Kaskosu, sigortası, iç ve dış donanım bakımları ile sorunsuz ve eksiksiz teslim ettiğimiz araçlarımızda aynı zamanda talepler doğrultusunda OGS, GPRS, çocuk koltuğu destekleri de sağlıyoruz.

Benzinli yada dizel yakıt, otomatik veya düz vites alternatifleri ile kendi aracınızın konforunda sürüş deneyimi yaşayacaksınız.

Mumcular Araç Kiralama Şartları

Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ve isme kayıtlı banka yada kredi kartı sözleşmenin imzalanması için aradığımız öncelikli kriterlerdir

ekonomik ve orta sınıf araçlar için 21 ile 25 yaş sınırı, lüks ve vıp araçlar için 28 yaş sınırı ile en az 3 yıllık sürücü deneyimi olması gerekmektedir.

Mumcular Araç Kiralama Fiyatları

tecrübeli ve kurumsal alt yapımızla daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara imza attık ve karşılığında da güven ve kaliteli bir isim kazandık.

7/24 aktif müşteri ve yol yardım desteğimizi kiralama süreci boyunca devam ettiriyor, her koşulda ve her sorunda müşterilerimizin yardımına koşuyoruz.

Kiralama fiyatlarımız araç sınıfına göre şekillenmekte olup, günlük yada uzun dönem kira bedelleri üzerinden belirlenmektedir.

Eğer uzun vadeli bir araca ihtiyacınız varsa operasyonel kiralama hem daha avantajlı hemde daha ekonomik olacaktır.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Kocacık Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

Mumcular Oto Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mumcular günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Mumcular haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Mumcular aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Mumcular yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Mumcular en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları