Maslak Rent a Car

Maslak Rent a car hizmetlerimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Maslak araç kiralama hizmetlerimizde diğer hizmet noktalarımızda olduğu gibi ENTA CARS Güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunuluyor. Her zaman en iyi hizmeti vermek için çıktığımız bu yolda sizlere son model araçlarımız ile hizmet etmeye devam ediyoruz.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Her yıl düzenli olarak yenilenen araç filomuz sayesinde sizlere hep en yeni model genç araç filosu sunmaya devam ediyoruz.

Her yıl düzenli olarak araç filomuzu yenileyerek sizlere en iyi markaların en gözde modellerini sunmaya çalışıyoruz. Bu sayede sizlere en iyi sürüş tecrübesini sunmaya çalışıyoruz. Ortaköy Rent A Car

 

Maslak oto kiralama seçeneklerimizdede diğer hizmet bölgelerimizde olduğu gibi dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçeneklerimizde mevcut. Eğer siz ikisini bir arada isterseniz ENTA CARS Güvencesi ile dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimizide seçebilirsiniz.

 

Düzenli olarak yenilediğimiz araç filomuz ile sizlere 2015 model araç kiralama ve 2016 model araç kiralamaseçeneklerimizide sunuyoruz. Sizlerin en iyi hizmeti alması için bizler elimizden gelen çalışmayı yapmaya devam ediyoruz.

 

Siz değerli müşterilerimizin güvenli bir sürüş keyfi yaşaması bizim için her şeyden daha önemli. Bu konuda emin olmak için araçlarımızda pek çok güvenlik paketi sizin için hazır bulunuyor. Bu güvenlik paketleri araçlara göre değişiklik göstersede ABS ve sürücü yolcu hava yastıkları gibi çok önemli iki güvenlik donanımı araçlarımızda standart olarak sizlere sunuluyor. Güvenlik kadar önem verdiğimiz ikinci bir konu ise sizlerin rahat ve konforlu bir sürüş keyfi yaşayabilmeniz bunun için araçlarımızda pek çok konfor paketi yer alıyor. Araç tiplerine göre bu modeller değişiklik göstersede tüm araçlarımızda klima gibi iklimlendirme sistemleri standart olarak sunuluyor.

 

Maslak Araç kiralama hizmetlerimizdede müşteri memnuniyeti birinci planda tutuluyor. ENTA CARS ailesi olarak sizlere 7/24 hizmet verebilmek için alanında uzman ve deneyimli bir kadro aralıksız çalışıyor. Hizmet noktalarımızda alacağınız hizmetlerin kalitesini arttırmak için her zaman daha iyiyi sunmaya çalışıyoruz. Sizlerinde bildiği gibi ENTA CARS Hizmet noktaları artarak sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. İstanbul içindeki pek çok hizmet noktamızın dışında İstanbul dışında da pek çok şehir ve havalimanında sizlere hizmet sunuyoruz. 

 

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları