1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Libadiye Rent a Car

Libadiye Rent a Car

Libadiye Oto kiralama hizmetlerimiz ile ENTA CARS Güvencesi ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizde üstün hizmet anlayışımız ile Libadiye araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Diğer hizmet bölgelerimizde olduğu gibi Libadiye hizmet bölgemizdede sizler için en iyi araç kiralama seçeneklerini sunmaya devam ediyoruz.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Suv

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Suv

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Üst Konfor

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Firma olarak her yıl yenilediğimiz araç filomuz sayesinde sizlere yeni model ve üstün teknoloji araç kiralama şansını sunuyoruz.

Libadiye Rent a car hizmetlerimiz ile sizlerde son model araçlarımızın arasından 2015 model araç kiralama veya 2016 model araç kiralama yapabilirsiniz. Size sunduğumuz kiralama seçeneklerimiz bunlarlada sınırlı değil. Araç filomuzda yer alan dizel ve otomatik araçlar sayesinde isterseniz dizel araç kiralama veya otomatik araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ben ikisinide istiyorum diyen müşterilerimiz için ise dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimiz mevcut. 

Libadiye Araç Kiralama Seçenekleri EntaCars'ta

Libadiye Araç kiralama seçeneklerimizdede güvenlik ve sürüş konforunu ön planda tutuyoruz. Bu yüzden son model araçlarımız ile sizlere sunduğumuz sürüş konforumuzu en üs seviye güvenlik seçenekleri ile birleştiriyoruz. Sizlere sunduğumuz güvenlik seçenekleri içerisinde pek çok donanım mevcut ama tüm araçlarımızda ABS ve sürücü yolcu hava yastıkları gibi donanımları standart olarak sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz konfor bunlarlada sınırlı kalmasın diye tüm araçlarımızda klima gibi ilimlendirme donanımlarını standart olarak sunmaya devam ediyoruz. Tabi size sunduğumuz kalite ve hizmet bunlarla sınırlı değil, araç filomuzda yer alan araçların marka ve modellerine göre pek çok donanım paketi mevcut bizim saydıklarımı ise sizin güvenli ve konforlu biz sürüş yapmanız için olmazsa olmaz donanım paketleri.

Libadiye Rent a car hizmetlerimizde de diğer hizmet noktalarımızda olduğu gibi 7/24 yol yardımı tüm müşterilerimize ücretsiz olarak ENTA CARS Güvencesi ile sunulmaya devam ediyor. Uzman ekibimiz her daim siz değerli müşterilerimizin mutluluğu için çalışarak size daha iyiyi sunmayı hedefliyor. Bireysel oto kiralama hizmetinde en kaliteli araçları en uygun fiyatlara kiralarsınız.

Üstün hizmet kalitemizi İstanbul içi araç kiralama hizmet noktalarımızdan alabileceğiniz gibi aynı zamanda İstanbul dışı pek çok şehir ve havalimanından hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.  Ayrıca Ticari araç kiralama hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz: 

Maltepe Rent A Car

Bodrum Milas Havalimanı Araç Kiralama

Bodrum Rent A Car

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

Libadiye Rent a Car Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Libadiye günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Libadiye haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Libadiye aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Libadiye yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Libadiye en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları