1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Konacık Araç Kiralama

Konacık Araç Kiralama

Artan araç fiyatları hem sektörel hemde bireysel araç ihtiyaçlarını karşılamak için insanları cazip koşullar sunan rent a car hizmetlerine yönlendirmiş, araç için gereli pek çok mali ve mevzuat gerektiren işlemlerle uğraşma dönemini sona erdirmiştir.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Üst Konfor

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Kovacık Araç Kiralama hizmetlerimiz ile Enta Car olarak bizlerde profesyonel alt yapımız ile kısa ve uzun dönem oto kiralama hizmetleri gerçekleştiriyor, adrese yada havaalanına teslim kolaylıklarımız ile özellikle turizm sezonunda müşterilerimize cazip koşullar ve avantajlar sunuyoruz.

Konacık Araç Kiralama Nasıl Yapılır ?

Tatil yada iş gereği şehir dışına çıkmanız gerekiyor, bunun için aracınızı kullanmak istemiyorsunuz. Bu noktada oto kiralama en doğru tercih olacaktır. Dilediğiniz aracı, istediğiniz süre zarfında kullanabileceğiniz gibi üstelik araçla ilgili hiçbir sorumluluğu da üstlenmeyeceksiniz. Hem maddi hem de manevi olarak artı kazanç sunan bu hizmet sayesinde sadece gününüze odaklanacak, aracın yakıtından başka hiç bir yükümlülükle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Düğün, organizasyon, davet gibi özel günlere, lüks bir araç ile eşlik etmek için de oto kiralama en doğru karar olacaktır. 

Kurumsal firmaların işlerini takip edebilmesi için gerekli pek çok araç desteği için de yine rent a car hizmeti almak , şirket bütçesini yormayacağı gibi vergi indiriminden faydalanma fırsatı da sunmaktadır.

Kısa yada uzun süreli araç ihtiyacı için ekonomik araçlar seçerek yüksek meblağlar ödeyip bir de pek çok prosedürlerle uğraşmak yerine, aracın modeli düştü yada kilometresi yükseldi gibi sorunlarla baş etmeye gerek kalmadan, kolay ve konforlu araç sahibi olacağınız rent a car fırsatlarından faydalabilirsiniz.

Konacık Rent a Car Uygun Araçlarımız

Bünyemize kazandırdığımız lüks ve vıp araçlar başta olmak üzere, ekonomi ve orta sınıf araçlarımız tüm bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara hitap edecek donanım ve kapasiteye sahiptir.

Azami günlük, haftalık, aylık, uzun dönem yada filo kiralam olarak tercih edebileceğiniz otolarımız kasko ve trafik sigortası güvencesindedir.Benzinli yada dizel yakıt tipi, düz yada otomatik vites seçenekleri de yine tercihler arasında yer almaktadır.

Konacık Araç Kiralama Koşulları

Acentamız, kimlik kartı, sürücü belgesi ve ön provizyon işlemi için kredi kartı dışında ayriyeten şu koşulları aramaktadır.

Ekonomi sınıfı araç için 21 yaş 2 yıllık sürücü deneyimi

Orta sınıf araç için 25 yaş 3 yıllık sürücü deneyimi

Lüks ve vip araç için 28 yaş ve 5 yıllık sürücü deneyimi şartı aramaktadır.

 

Kiralanan araç kimin üzerine kayıt olduysa yalnızca o kişinin kullanabileceği unutulmamalı, 2. şahsın kontrolünde kazaya karışılması durumunda güvence bedellerinin devre dışı kalacağı da unutulmamalıdır. Günlük araç kiralama ile konforlu elenceye adım atın.

Konacık Araç Kiralama Fiyatları

Müşteri memnuniyeti her zaman bizim temel prensibimiz olmuş, bu da bize sayısız referanslar kazandırmıştır. Fiyatlarımızı belirlerken elbete ki kayıtlı müşterilerimize ekstra indirim fırsatı sunuyor, araçlarımızın bedelini günlük, haftalık, uzun dönem yada filo kiralama üzerinden belirliyor, aracın sınıfı, markası, modeli ve yaşına göre kişisel fiyat analizi oluşturuyoruz. 7/24 yol yardım ve müşteri desteğimiz ile Bodrum Konacık ta araç kiralamada öncü bir kuruluş olduğumuzu ve her beklentiye uygun bir çözümümüzün mutlaka olduğunun garantisini veriyoruz. Günlük Araç kiralama ve Aylık araç kiralamada rekabetçi fiyat politikamız ile en uygun fiyatlı araç kiralama hizmetini sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Güvercinlik Oto Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

Konacık Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Konacık günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Konacık haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Konacık aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Konacık yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Konacık en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları