1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Kavacık Rent a Car

Kavacık Rent a Car

Kavacık oto kiralama hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize Kavacık Bölgesindede hizmet sunmaya devam ediyoruz. Kavacık araç kiralama seçeneklerimiz diğer tüm hizmet bölgelerimizde olduğu gibi ENTA CARS Güvencesi ile sizlerle buluşuyor.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Suv

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Sizlere her zaman daha iyiyi sunmaya çalışan firmamız hizmet kalitesini Kavacık Bölgesine taşıyarak hizmet ağını genişletiyor.

Kavacık Rent a car hizmetlerimizdede sizlerle en üst kalitede en yeni araçaları bir araya getiriyoruz.  Her yıl düzenli olarak yeni model araçlarla yenilediğimiz araç filomuza düzenli olarak yeni teknoloji ve sınıfında lider araçları ekliyoruz. Bu sayede sizlerde son model araç kiralama seçeneklerimiz arasından 2015 model araç kiralama veya 2016 model araç kiralama yapabiliyorsunuz.

Diğer tüm hizmet noktalarımızda olduğu gibi Kavacık araç kiralama hizmetlerimizde de dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçeneklerimiz mevcut. Ben ikisinide isterim derseniz yine ENTA CARS Güvencesi ile dizel otomatik araç kiralama yapabilir tutumlu ve konforlu bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.

Kavacık Araç Kiralama Hizmeti

Kavacık araç kiralama hizmetimizdede diğer tüm hizmet noktalarımızda olduğu gibi güvenlik ön planda. Sizlere sınıfında en güvenli araçalardan oluşan bir araç filosu sunuyoruz. Sizlerin güvenliği için tüm araçlarımızda ABS ve sürücü yolcu hava yastığı gibi donanımları standart tutuyoruz. Araçlarımızda sizlere sunduğumuz güvenlik donanımları bunlarla sınırlı değil ama bu saydıklarımız her aracımızda bulunan standart güvenlik donanımları.

Kavacık Oto Kiralama Seçenekleri

Kavacık oto kiralama seçeneklerimizde sadece güvenlik değil sürüş konforuda ön planda tutuluyor. En son model araçlarımız ile yaşayacağınız sürüş konforuna ayrıca her aracımızda standart olarak sunulan Klima gibi konfor özellikleri ekleniyor. Sizin ve sevdiklerinizin mutluluğu için sizlere sunduğumuz konfor özellikleri araçlarımıza ve modellerine göre değişiklik göstersede her aracımızda klima standart ye alıyor.

ENTA CARS Güvencesi ile sizlere sunduğumuz üstün hizmet kalitemiz sadece İstanbul ile sınırlı değil tabiki. Siz değerli müşterilerimiz sitemizden görebileceğiniz gibi pek çok şehir ve havalimanında araç kiralama hizmetlerimiz mevcut. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken sitemizde yer alan rezervasyon formunu doldurmak veya bizi arayarak bilgi almak.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz: 

Kağıthane Rent A Car

Levent Rent a Car

Bodrum Milas Havalimanı Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

 

Kavacık Rent a Car Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kavacık günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Kavacık haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Kavacık aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Kavacık yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Kavacık en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları