1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Kartal Rent a Car

Kartal Rent a Car

Kartal araç kiralama hizmet noktamızda ENTA CARS Güvencesi ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde Kartal oto kiralama hizmetlerimizide en iyi araçlarımızdan oluşan genç bir araç filosu ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Bizim her zaman olduğu gibi en büyük önceliğimiz sizlersiniz.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Benzin
  • Manuel
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Suv

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Eco Konfor

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Firma olarak sizlere sunmaya çalıştığımız hizmet kalitemizi yaşamanız için Kartal Rent a car hizmetlerimizi de sizlere sunuyoruz.

ENTA CARS Kalitesi ile sizlere sunduğumuz tüm araçlarımızı en üst seviyede donanım özellikleri ile sunmaya çalışıyoruz. Bunun içinde araç filomuzu genç tutarak en yeni teknoloji ve donanımlar için hazır tutuyoruz. Her yıl düzenli olarak araç filomuzu yeniliyoruz. En yeni model araçlar içerisinden müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek marka ve model araçlar ile büyüyoruz. Araç filomuzun genç olması sizlere 2015 model araç kiralama veya bazı model ve markalarda 2016 model araç kiralama şansı veriyor. Bu sayede sizlerin en iyi ve yeni ile buluşmasını hedefliyoruz. 

Kartal Oto Kiralama Hizmeti

Sizler bizim için çok değerlisiniz bu yüzden bizim için araçlarımızın güvenlik donanımları çok ama çok önemli. Bu yüzden tüm araçlarımızda ABS gibi üst seviye güvenlik donanımlarını standart olarak sunuyoruz. Ayrıca gene tüm araçlarımızda standart olan sürücü ve yolcu hava yastıkları ise işin cabası.

Kartal Araç Kiralama Seçenekleri

Kartal araç kiralama seçeneklerimizde sürüş keyfide standart. Sizlerin sevdikleri ile keyfli bir sürüş konforu yaşaması için araçlarımız en üst seviye konfor paketleri ile geliyor. Bunların arasında Klima tüm araçlarımızda standart olarak sunulurken, araçlarımızın türü ve modeline göre pek çok konfor paketi sizin konforunuz için hazır halde bekliyor. Sizlere sunduğumuzun hizmeti kalitesi bunlarla sınırlı değil tabi. ENTA CARS Güvencesinde yapacağınız araç kiralamalarında firmamız tarafından 7/24 yol yardımı ücretsiz olarak siz müşterilerimize sunuluyor.

Kartal araç kiralama hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin Kartal Bölgesinde de hizmetindeyiz. Sizlere İstanbul içinde pek çok önemli noktada araç kiralama hizmeti sunmaya devam ediyoruz. İstanbul dışında da pek çok önemli şehir ve havalimanında araç kiralama hizmetlerimize ulaşabilir ENTA CARS Güvencesi ile kaliteli hizmet alabilirsiniz.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz: 

Kağıthane Rent A Car

Bodrum Milas Havalimanı Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

Kartal Rent a Car Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kartal günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Kartal haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Kartal aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Kartal yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Kartal en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları