Ticari Kiralama Hizmeti

 Özel kurumlar ve acentalar artık belirli bir süre zarfında ihtiyaç duyacakları ticari araçlar için yüklü bedeller ödemek ve pek çok prosedürlerle uğraşmak yerine, Ticari araç kiralama hizmetlerine yönelmişlerdir.

 Finansal olarak daha az maliyetli olması ve aynı zamanda ihtiyaç duyulan gereksinimi karşılaması açısından kazançlı olan oto kiralama ile bankalardaki kredi limitlerinizi üretim odaklı kullanabilir, araç bakımı ve mevzuatları ile ilgili bütçe ve zamanınızı bireysel ihtiyaçlarınız için ayırabilirsiniz.

Yük ya da yolcu taşıma odaklı verilen bu hizmetten yararlanmak için elbette ki kurumsallaşmış bir firma ile çalışmak hem güvenilirlik, hem de sorunsuz hizmet alma açısından önemlidir.

Trafik sigortası, kaskosu, ruhsatı, dönemlik bakımları ve mevsime uygun lastik değişimleri ile pek çok marka ve model ticari araç seçeneklerimizi hizmetinize, tecrübeli ve kurumsal firma alt yapımızın güvencesi ile sunuyoruz.

Kamyon, kamyonet, minibüs, tarzı araçlarımız N1, N1G, K1- K2 belgeli olup, hem yolcu hem de yük taşımaya uygun vesikaya sahiptir. 

Haftalık,aylık yada uzun dönem filo kiralama olarak alabileceğiniz hizmetlerimizi, erken rezervasyonda, indirim avantajlarımız ile daha ulaşılabilir hale getirebilir, iş ve zaman kaybı yaşamadan, hizmetlerinizi aktifleştirebilirsiniz. 

Kira sözleşmesinde yer alan kriterler doğrultusunda teslim edip teslimatını geri aldığımız araçlarımızın kira bedelini de yine km ve kiralama tipi (günlük, haftalık, aylık) üzerinden şekillendiriyoruz.

Ayrıca kiralama boyunca araç ile ilgili bütün sorun ve beklentileriniz için 7/24 müşteri destek hattımızı aktif tutuyor, konforlu, stressiz, son model, uygun fiyatlarda araç sahibi olmanın kapılarını aralıyoruz.