Şoförlü Araç Kiralama

Ülkemiz, bir turizm cenneti olması vasıtası ile yılın dört mevsimi yerli ve yabancı pek çok ziyaretçiyi gözde şehirlerimizde ağırlamakta, tatillerine ve seyahatlerine farklı bir boyut katmaktadır.

Özellikle yabancı turist kafilelerinin bu aşamada tercih ettiği şöförlü araç kiralama,son dönemlerde seminer, kongre, toplantı yada farklı organizasyonlar için şehir dışına çıkması gereken insanlar tarafından da tercih edilmeye başlanmıştır.

Gidilecek şehrin lokasyonlarını iyi bilen bir şöför eşliğinde kiralanan rent a carlar, havaalanı, otel yada belirtilen adreste sizi karşılayarak, doğrudan belirtilen konuma yönlendirebilme yetisine sahip kişilerden seçilmektedir.


Yoğun bir iş hayatı içerisindesiniz ve sürekli olarak farklı şehirlerle bağlantı halindesiniz. Yerini yönünü bilmediğiniz bir şehirde, size eşlik ederek, sizi sadece işinize yoğunlaştıracak çözümler sunan Şöförlü araç kiralama hizmetlerimiz ile konforlu yolculuğun tadını çıkardığınız gibi, trafik stresi çekmeyecek ve araç kullanırken ki kaybedeceğiniz zamanı kazanca dönüştüreceksiniz.

Hijyenik ve bakımlı araçlarımızda kaliteli yolculuk deneyimi yaşarken, trafikte geçirdiğiniz süreyi, farklı alternatiflerle dolduracak zamanı da bu sayede kazanmış olacaksınız.

Tamamen alanında profesyonel ve deneyimli vasıflara sahip kişilerden oluşan şöförlerimiz, şehir hakkında bilgili ve donanımlı olup, saygılı ve öz bakımı gelişmiş kişilerden seçilmiştir.

Hizmet süresi boyunca hem araç hem de müşterilerin konforu ve rahatlığı ile ilgilenmekle mükellef şöförlerimiz, hizmet boyunca size her konuda yardımcı olacaktır.

İç ve dış donanımının her türlü bakımı ve eksikliği giderilmiş araçlarımız, mevsimsel şartlara uygun klima ve ısıtıcı destekli olup, kasko ve sigorta güvencesi altındadır.Üstelik şoförlü araç kiralama hizmeti ile trafikte daha güvendesiniz.

Trafiğe yada şehir dışına çıkmaya hiçbir engeli bulunmayan şöförlü otolarımız, lüks araç seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Kiralanacak süre zarfına bağlı kalarak şekillendirdiğimiz ödeme planını, bir sözleşme ile resmi hale getirerek aracın kiralama işlemini başlatıyor, mukavelede yer alan şartlar doğrultusunda karşılıklı sorumlulukları üstlendiğimizin beyanını vererek hizmetimizi başlatıyoruz.

Günlük, haftalık yada aylık olarak kiralayabileceğiniz şöförlü araç desteğimizi, erken rezervasyon avantajlarımızla daha ekonomik hale getirebilir, hem zamandan hem de bütçeden tasarruf edecek fırsatlarla tanışabilirsiniz. Bodrum Araç Kiralama