Lüks Araçlar

Maddi olarak güç gerektiren lüks araç sahibi olma, son dönem artan araç fiyatları ile daha da ulaşılmaz noktalara gelmiş, insanlar bu beklentilerini oto kiralama acentelerinin sunduğu fırsatlarla karşılar hale gelmiştir.


Zaten araç sahibi olmanın getirdiği pek çok sorumluluk ve mevzuatlarla hem zamandan hem de bütçeden fazlasıyla kayıplar veren insanlar, oto kiralamanın sağladığı avantajlarla tüm bu kriterlerle uğraşmadan lüks araç sahibi olmanın konforunu keşfetmişlerdir. 

İş yada tatil seyahatlerini daha konforlu bir araç ile geçirmek isteyen, özel günlerini lüks bir araç eşliğinde detaylandırmak isteyen, kendine bir jest yapıp seyahatini VIP bir araç ile taçlandırmak isteyenler için harika bir fırsat olan bu hizmetle, düşük maliyet ile lüks araç kullanma fırsatı yakalanmaktadır.

Özellikle yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte, yurt dışından gelen vatandaşlarımızın ya da turistlerin en çok rağbet gösterdiği lüks oto kiralamayı, havaalanı yada adrese teslim avantajları da daha da cazip hale getirmektedir.

VIP araç kiralamanın diğer ekonomik araç kiralamadan farklı ve daha detaylı kriterleri bulunmaktadır. Yüksek meblağlı araçların kiralanabilmesi için elbette ki acentalar güvenebileceği ve şartlara uygun müşteriler ile çalışmak istemektedir.

Azami 28 yaşını doldurmuş, deneyimli, araç sınıfına uygun en az 3 yıllık ehliyete sahip , adına tanımlı kredi kartı bulunan ve  trafiğe çıkmasına engel teşkil edecek herhangi bir cezai işlemi bulunmayan kişilerin kiralayabileceği lüks araçların, günlük, haftalık yada aylık  fiyat belirlemeleri de sınıfına ve modeline uygun olarak şekillendirilmektedir. 

Acenta ve müşteri arasında imzalanan karşılıklı mukavele ile teslim edilen araçlarda, km sınırını takip etmek önemli bir detaydır.

Kasko, trafik sigortası ve muayenesi eksiksiz olarak kiralanan araçlarda, ihtiyaç duyulacak ekstra donanımlar içinde acentadan yardım alabilir, sözleşmeye her detayları dahil ederek sorunsuz bir kiralama desteği alabilirsiniz.