Günlük Araç Kiralama

Özel günler, seyahat, organizasyon, iş yada bir anda gelişen tatil planına ayak uyduracak model ve kapasitedeki farklı araç seçeneklerine aynı anda sahip olmak elbette zor.

Ama imkansız değil.

Enta Car Günlük Oto Kiralama hizmetlerimiz içinde yer alan geniş araç filolarımız ile değişen ihtiyaçlarınıza hitap edecek Rent a Car larımızı beğeninize sunuyoruz.

3 yaşından küçük, son model otomobillerimiz, her türlü bakım ve muayeneden geçmiş olup, kaskolu ve trafik sigortalıdır. Klima ve ısıtma sistemi, temiz ve hijyenik iç tasarımları, aktif ve sorunsuz donanımları ile eksiklikleri giderilmiş motor sistemi sayesinde, stressiz ve konforlu yolculuğun tadını çıkaracaksınız.

 Arıza ya da kaza durumunda yedek araç desteği ve yol yardımı hizmetlerimizle müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve güvenilir hizmet veriyor, referanslı müşterilerimize ekstra indirim fırsatı sunuyoruz.Bu sayede günlük araç kiralama hizmetinde müşteri memnuniyetini zirvede tutuyoruz.

Bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınıza hitap edecek ekonomik, lüks, orta sınıf araç seçeneklerimiz, manuel ve otomatik vites, dizel yada benzinli yakıt alternatifleri ile bütçenizi yormadan beklentilerinizi karşılayacak niteliktedir.

Sürücü belgesi olan ve azami yaş sınırına takılmayan herkesin rahatlıkla kiralayabileceği araçlarımızı ister adrese teslim, dilenirse havaalanına teslimatını gerçekleştiriyor, günlük tarife üzerinden, araç marka ve modeline göre fiyat belirlemesini gerçekleştiriyoruz.

Karşılıklı güven ortamının sağlanması amacıyla sözleşme karşılığında kiraladığımız rent a car larımızı, depozito yada provizyon karşılığında ilk adım olarak kiralamasını gerçekleştiriyoruz.

HGS ve OGS mevcut otolarımız ile şehir dışına çıkabilir, erken rezervasyonlarda kampanya ve uygun fiyat avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Bodrum Araç Kiralama

GPRS, çocuk koltuğu gibi ekstra ihtiyaçlar içinde yine sağladığımız destek ile araçın bütün sorumluluklarını bizzat üstleniyor, size sadece aracı kullanmanın zahmetini, seyahatin keyfini yaşamayı bırakıyoruz.