Ekonomik Araçlar

Beklentilerini düşük tutan, hem ayağımı yerden kessin, hem ucuz olsun hem de işlerim hallolsun mantığı ile hareket eden kesimlere uygun, ekonomik araç kiralama hizmetimiz ile müşterilerimizi, araçla ilgili hiçbir prosedürle ilgilenmeden, beklentilerine cevap verecek oto desteği sunuyoruz.

Hyundai, Fiat, Peugeot, wolksvagen polo marka ekonomik sınıf araçlarımız konforlu iç donanımı, rahat kullanımı, geniş bagaj hacmi,  yakıt tasarrufu avantajları ile bireysel ve kurumsal ihtiyaçları karşılayacak potansiyele sahiptir.

Ekonomik sınıf araçlarımız; yakıt tasarruflu, minimum 4 kişilik, şehir içi ve şehir dışında kullanıma uygun, konforlu iç donanım, bakımlı ve sorunsuz motor sistemi, manuel yada otomatik vites alternatifleri ile en çok rağbet gören araçlarımız arasındadır.

Benzinli yada dizel seçenekli araçlarımızı günlük, haftalık yada aylık kiralayabileceğiniz gibi küçük yada büyük işletmeler için uzun dönem operasyonel kiralamalar da kullanabilir, şirketin araç gider maliyetlerini bu sayede düşürüp, kiralamayı gider olarak göstererek vergi indiriminden de faydalanabilirsiniz.

Araçlarımız kasko ve trafik sigortası güvencesinde olup, kiralanmadan önce her detayı ile check up tan geçtikten sonra hizmete sunulmaktadır.

21 Yaşını doldurmuş ehliyet sahibi, trafiğe çıkmasına engel cezai işlemi bulunmayan herkesin kiralayabileceği araçlarımızı, mukaveleyi imzaladıktan sonra, ön provizyon yada depozito karşılığında teslimatını adrese yada tercihe göre havaliamanlarına yapıyoruz.

Karşılıklı beklenti ve şartların ayrıntıları ile yer aldığı sözleşmede, aracın bütün bakım sorumluluklarının acentamıza ait olduğu gibi, park ve kural ihlali cezaların müşteriye ait olduğu bilgisini de bu mukavelede belirtiyoruz.

Unutulmamalıdır ki oto kiralama da en önemli kural zamanında teslimattır. Anlaşma doğrultusunda belirlenen gün ve saatte aracın hem müşteriye teslim edilmesi hemde müşteriden teslim alınması karşılıklı güven ortamının sağlanması açısından önemlidir. Bodrum Araç Kiralama

Kiralama boyunca müşterilerimize yol yardımı ve 7/24 müşteri destek hattı ile kesintisiz hizmet sunuyor, daima en uygun fiyatlı müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerde buluşmak için çalışıyoruz.