Aylık araç kiralama neden önemlidir.

Şirketimiz uzun dönem araç kiralama hizmeti ile beraber kısa süreli ekonomik aylık araç kiralama hizmetini de sunmaktadır.
Günümüzde şirketler ve şahıs araç kiralamalarda kısa süreli olarak ekonnomik aylık araç kiralama da talep etmektedirler. Bu durumda haftalık olarak kiralama yapan misafirlerimiz araç uzatmalarında fiyat konusunda daha avantaj sağlanamıyor, oysa aylık kiralamalarda araç kiralama fiyatlarımız çok daha uygun olmaktadır.
Böyle durumlarda tüm araç giderlerinden tasarruf edeceğiniz gibi, yakıt dışında kalan sigorta, bakım, kasko, kış lastiği gibi gider masrafları ile de uğraşmassınız. 

Günümüzde iyi bir kiralama firası sizi çok iyi destekleyebilir. Gerek yol yardım hizmeti ile gerekse kaza durumda yapmanız gereken işlemler konunsda size tam destek sağlayabilir. Yine bu işlemler sürerken size ikame araç temini de yapabilirler. 1 aylık araç kiralama fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

Yine Ocak ve Mayıs aylarında şirtimizden çok ekonomik aylık araç kiralama imkanı bulabilirsiniz. Bu aylarda düzşük sezon olduğu için aylık kiralamalarınız daha da uygun olacaktır.
Entacars şirketimiz aylık kiralamalarda şirket ve şahıs kiralamalarıınızda sizi yormadan adresinize ücretsiz telim yapabilir, yine iade zamanında ücretzi olaral iade alabilir. Böylece sizede dah ekonomik bir hizmet sunmuş olurlar.