Aylık Araç Kiralama

Bir araç sahibi olmak için, yüklü bedeller ödemeye, bankaydı, kredi işleriydi uğraşmaya, yada km si yükseldi, modeli düştü gibi düşüncelerin zihninizi meşgul etmesine gerek yok.

Her bütçeye uygun, geniş araç filolarımız ile aylık araç kiralama avantajlarımızdan faydalanarak, istediğiniz model, en genç otolarımızı maksimumu 30 gün boyunca hem iş hem de seyahatlerinizde konforla kullanabilirsiniz.

Aracın bütün sorumluluklarının acentamıza ait olmasından ötürü, size sadece aracı kullanıp, işlerinize yoğunlaşma aşamasını bırakan firmamız, cazip ve ulaşılabilir kiralama hizmetlerimizle, her bütçeye hitap edecek çözümler sunmaktadır.

Otolarımızı; dönemlik bakım, lastik değişimi, muayene ile tüm iç ve dış donanım eksiklikleri giderilmiş olarak hizmete sunuyor, trafiğe çıkmada engel teşkil edecek hiç bir aksaklıklara mahal vermeden kiralamasını gerçekleştiriyoruz.

Tecrübeli ve kurumsal firma yapımız,rent a car hizmetlerinin bütün sorumluluk ve gereksinimlerini mevzuata uygun olarak gerçekleştirmekte olup, tamamen müşteri memnuniyeti ve güveni odaklı çalışmalar yürütüyoruz.

TC. Kimlik kartı,ehliyet ve kredi kartı kartı sahibi olan ve 21 yaşını doldurmuş, trafiğe çıkmasında bir engel teşkil etmeyecek kriterlere sahip herkesin kiralayabileceği araçlarımızı lüks, ekonomik ve orta sınıf alternatiflerinde beğeninize sunuyoruz. Bodrum Araç Kiralama

Tercihler doğrultsunda, düz yada otomatik vites, benzinli yada dizel yakıtlı araçlarımızdan bütçenize uygun olanı seçebilir, kasko ve trafik sigortası avantajlarımızla, kendi aracınızı kullanma rahatlığında, sorumluluk almadan seyahatlere çıkabilir yada işlerinizi yürütebilirsiniz.

Aylık araç kiralama için karşılıklı hazırladığımız sözleşme doğrultusunda başlattığımız işlemlerimizde,her iki tarafın beklentisi ve istekleri ayrıntılı olarak belirtilmekte, varsa ikinci şöför, bebek koltuğu, GPRS gibi ekstra destekleri de bu mukaveleye dahil edilerek, karşılıklı güven ortamının oluşturulmasını sağlıyoruz.Üstelik Aylık Araç Kiralama Fiyatları göz önünde bulundurulduğunda hizmet kalitemiz ile sizi şaşırtacağız.

Eğer bir şirket hizmetleri için araç kiralamayı düşünüyor, zaman ve bütçeden tasarruf etmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir, kurumsal firmaların yararlanacağı araç kiralama da vergi avantajından geç  kalmadan yararlanabilirsiniz.