HABERLER

Günlük Araç Kiralama

Özel günler, seyahat, organizasyon, iş yada bir anda gelişen tatil planına ayak uyduracak model ve kapasitedeki farklı araç seçeneklerine aynı anda sahip olmak elbette zor. Ama imkansız değil.

Devamı

Haftalık Araç Kiralama

Bir organizasyona katılmak yada hafta sonu için bir şehir turuna çıkmak istiyorsunuz ama bunun için bir aracınız yok. O halde yapmanız gereken tek şey güvenilir bir oto kiralama firmasının kapısını çalmak olacaktır. 20 yılı aşkın profesyonel hizmet yapımız ile rent a car hizmetleri konusunda kurumsallaşan firmamız, günlük, haftalık, aylık hatta operasyonel araç kiralamada öncü isimler arasında yer almakta, daima kaliteli, sorunsuz ve ekonomik hizmetlere imza atmaktadır.

Devamı

Aylık Araç Kiralama

Bir araç sahibi olmak için, yüklü bedeller ödemeye, bankaydı, kredi işleriydi uğraşmaya, yada km si yükseldi, modeli düştü gibi düşüncelerin zihninizi meşgul etmesine gerek yok. Her bütçeye uygun, geniş araç filolarımız ile aylık araç kiralama avantajlarımızdan faydalanarak, istediğiniz model, en genç otolarımızı maksimumu 30 gün boyunca hem iş hem de seyahatlerinizde konforla kullanabilirsiniz.

Devamı

Uzun Dönem Kiralama

Oto kiralama sektörüne yeni bir boyut ve ivme kazandıran uzun dönem araç kiralama, özellikle kurumsal firmaların son dönemde en çok rağbet gösterdiği hizmetlerimiz arasındadır. Toplantılar, anlaşmalar, organizasyonlar gereği sürekli konum değiştirmek zorunda kalan faal çalışan departmanlar için bir araç tedariği şarttır elbette ki.

Devamı

Filo Kiralama

Büyük yada küçük çaplı şirketler aktif iş yaşantılarından dolayı dönem dönem farklı araç desteğine ihtiyaç duyabilmektedir. Finansal olarak araç sahibi olmanın getireceği yükümlülüklerden muaf olarak, kendi aracını kullanma konforunda ve rahatlığında da çözümler getiren operasyonel oto kiralama, aylık ödemeler doğrultusunda, km bazlı, birkaç aracın, bir şirketin işlerine tahsis edilme işlemidir.

Devamı

Bireysel Araç Kiralama

Günümüzün artık olmazsa olmazları arasına giren otomobiller, özellikle pandemi sürecinin yaşanmaya başlamasıyla birlikte rağbet görmeye başlamış, bütçesi elverişli olanlar bireysel araç edinme yoluna giderken, kısıtlı ekonomiye sahip bireyler çareyi araç kiralama hizmetlerinde bulmuştur.

Devamı

Şoförlü Araç Kiralama

Ülkemiz, bir turizm cenneti olması vasıtası ile yılın dört mevsimi yerli ve yabancı pek çok ziyaretçiyi gözde şehirlerimizde ağırlamakta, tatillerine ve seyahatlerine farklı bir boyut katmaktadır.

Devamı

Ticari Araç Kiralama Hizmeti

Özel kurumlar ve acentalar artık belirli bir süre zarfında ihtiyaç duyacakları ticari araçlar için yüklü bedeller ödemek ve pek çok prosedürlerle uğraşmak yerine, Ticari araç kiralama hizmetlerine yönelmişlerdir. Finansal olarak daha az maliyetli olması ve aynı zamanda ihtiyaç duyulan gereksinimi karşılaması açısından kazançlı olan oto kiralama ile bankalardaki kredi limitlerinizi üretim odaklı kullanabilir, araç bakımı ve mevzuatları ile ilgili bütçe ve zamanınızı bireysel ihtiyaçlarınız için ayırabilirsiniz.

Devamı

Kurumsal Oto Kiralama

Büyük yada küçük çaplı işletmeler, son dönemlerde bütçelerini araç alımında kullanmak yerine daha cazip ve düşük maliyetle aynı iş performansı gösterecek oto kiralama hizmetlerine yöneltmişlerdir. Acentaların sahip olduğu geniş araç seçenekleri sayesinde iş performansına uyum sağlayacak nitelikteki farklı araç gruplarını, daha uygun maliyete şirket bünyesine kazandırmaya katkı sağlayan bu sistemle, iş gücünü artıracak, araç sahibi olmanın getirdiği sorumlulukları üstlenmeden, zamandan tasarruf sağlayacak çözümler elde edilmiş olmaktadır.

Devamı

Ekonomik Araçlar

Beklentilerini düşük tutan, hem ayağımı yerden kessin, hem ucuz olsun hem de işlerim hallolsun mantığı ile hareket eden kesimlere uygun, ekonomik araç kiralama hizmetimiz ile müşterilerimizi, araçla ilgili hiçbir prosedürle ilgilenmeden, beklentilerine cevap verecek oto desteği sunuyoruz.

Devamı

Lüks Araçlar

Lüks araç , son dönem artan araç fiyatları sonucu insanlar ihtiyaçlarını lüks oto kiralama acenteleri fırsatları karşılar hale gelmiştir.Lüks araç kiralamada doğru adres.

Devamı

YENİLENEN PEUGEOT 2008

Devamı

ARAÇ KİRALAMA

Araç Kiralama düşüncesi insanlarda haklı olarak bir kaygıya neden olmakta. Bunun başlıca nedenleri ise;

Devamı

BP ÇALIŞANLARINA ÖZEL KAMPANYA

Devamı
06.12.2018

Aylık araç kiralama neden önemlidir.

Aylık kiralamalar başlıca avantajlar Haftalık kiralamalara göre çok daha ekonomiktir. Araç teslim ve iadesi ücretsizdir. Size zaman kazandırır. Kaza durumunda yol yardımı sağlar. Bakımlı araç sunar. 7/24 Kaza durumunda size ikame araç tahsis eder.

Devamı
25.05.2018

Şeker Bayramı

2018 yılı Şeker Bayramı araç kiralama rezervasyonlarınızı önceden neden yapmalısınız.!

Devamı
13.10.2018

İstanbul´da Gezilecek Yerler

İstanbul´a vardınız. Kısada olsa size birkaç önerimiz olacak. Öncelikle mutlaka yapmanız gereken bir kaç konuyu sizle paylaşmak isteriz.

Devamı
13.10.2018

İstanbul Çekmeköy

İstanbul ilimizin en hızlı gelişen ve büyüyen ilçesi Çekmeköy mutlaka gezmelisiniz.

Devamı

Eylül ayında İstanbul´da yapılan dörtlü zirvede Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile gelen delegasyonun ulaşımla...

Devamı
06.12.2018

İstanbulun Yeni Havalimanında Araç Kiralama Avantajları

Devamı
30.06.2018

Peugeot 3008 araç kiralama Fırsatları

Peugeot 3008 araç kiralama araçlarımız şimdi filomuzda, hem ekonomik, hem de konfor arayan misafirlerimiz için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Devamı
13.10.2018

Metrocorner AVM teslimat ofisimiz

Ümraniye Dudullu merkezinde bu yıl hizmete giren Metrocorner AVM ofisimiz haftanın 7 günü saat 22.00´ye kadar açıktır.

Devamı
29.06.2018

Kurban Bayramı yaklaşıyor

2018 yılı Kurban bayramı tatilinizi şimdiden planlayabilirsiniz.

Devamı
13.10.2018

Yurtdışı Seyahat için önerilerimiz

Öncelikle gideceğiniz bölge için mutlaka ilklim şartlarını iyi öğrenmelisiniz. Bu size yapacağınız seyahat için çok fayda sağlayacaktır.

Devamı
7/12/2015

Entacars 2016 yılında da yeni Nissan Qashqai araçlar ile hizmetine devam ediyor.

Bu sene bayram tatilimiz, 02.07.2016 ve 03.07.2016 itibairyle bayram tatili 10 güne çıkarılması planlanıyor.

Devamı
26.05.2018

Kurban Bayramında İstanbul dışındaki gezilecek yakın bölgeler

Bu bayramda araç kiralama yaparak günübirlik İstanbul´a yakın yerleri ziyaret edebilirsiniz

Devamı
04.06.2017

Araç kullanırken dinleyebileceğiniz top 10 radyo programları

Devamı
01.01.2017

Web Sitemiz Açıldı!

Bugüne kadar size sunduğumuz hizmetleri artık online olarak web sitemizden de gerçekleştirebilirsiniz

Devamı
18.02.2017

Yeni Nissan Qashqai (Dizel Otomatik) araçlarımız filomuzda..

Devamı
03.06.2017

Bayram rezervasyonlarınız hakkında

Entacars rent a car Bayram rezervasyonlarınız için kampanyalı paket fiyat uygulaması yapacaktır. Lütfen bayram rezervasyonlarınızı mutlaka 20 Haziran´a kadar yaptırmaya çalışınız. Saygılar

Devamı
03.06.2017

www.entacars.com

81 ilde, şehir ofislerinde ve havalimanların da hizmetinizdeyiz. 7/24 Türkiye her yerinden ister şehir ofislerinde ister havalimaı ofislerinde dilediğiniz zaman araç kiralama yapabilirsiniz. Rezervasyon ve kiralama işlemlerinizi ofis numaramız 0216 639 09 12 -13 -14 veya 05322735604 asist numaralarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Devamı
04.06.2017

Entacars araçlarımızın tümünde HGS geçiş sitsemi mevcuttur.

Entacars kiralama yapacağınız tüm araçlarımızda HGS geçiş sitemi mevcuttur. Sistem itibariyle kiralama süresi, botunca yapacağınız tüm otoban ve köprü geçişlerinizde HGS sistemini kullanmanızı rica ederiz. Kira süresi bitiminde yetkili personelimiz size HGS geçişleriniz için bilgi verecek ve HGS bedelini kira bitiminde tahsil edeceklerdir.

Devamı
12.09.2017

Aylık Araç Kiralama Seçenekleri

Aylık Araç Kiralama,aylık araç kiralama fiyatları

Devamı
6/12/2016

Şirketimiz Gökyer travel basın haberlerimiz

Gökyer Travel Çekmeköy Life dergisi için ropörtaj verdi. Entacars ve Gökyer Turizm faaliyetleri ve hedeflerinin anlatıldığı ropörtaj ile ilgili tüm detaylar 2016 Çekmeköy Life Ocak sayısında

Devamı
5/11/2016

Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV Nasıl Ödenir?

Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV Borcunuzu Aşağıdaki Bankalara Ödeyebilirsiniz.

Devamı
13.10.2016

Entacars yakın zamanda cep telefonu uygulamasına geçerek daha rahat bir rezervasyon yapma kolaylığı sağlayacaktır.

2016 yılı içerisnde Entacars yeni bir uygulama ile birlikte daha kolay rezervasyon için cep uygulaması başlatacaktır.

Devamı
15.10.2016

Artık EKONOMİK ve UYGUN uçak bileti satın almak çok kolaylaştı. ´´www.ucakbiletim.net´´ sitemizden satın alacağınız ...

Uçak bileti için özel bir anlaşma. www.ucakbiletim.net ve Entacars işbirliği ile şimdi uçuşlarınız daha ekonomik, daha uygun. Aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile araç kiralama imkanı.

Devamı
9/10/2016

Kurban Bayramı yaklaşıyor.

Kurban bayramı yaklaşıyor. 9 günlük bayram rezervasyonları için önceden yapacağınız kiralamlarda daha uygun fiyat imkanı sağlanmaktadır. 2015-2016 model araçlarımzın fiyat ve koşullarını ofisimizi arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Devamı
8/9/2016

TC Merkez Bankası

Gökyer Turizm 2016 yılı Mayıs ve Haziran ayları içerisnde T.C Merkez Bankası Başkanı Sn.Murat Çetinkaya´yı Mercedes S araçları ile taşıma hizmet vermek süretiyle, işlerinde yeni bir ivme daha kazandırmıştır.

Devamı
9/08/2016

Yerel Basından Haberler

Gökyer Travel ve Entacars firmalarının sahibi Özer Gökyer, bölgedeki yerel basın mensupları ve gazate sahipleri ile birlikte bir araya gelerek, sektörün gelişimi konusunda görüş sağladılar.

Devamı
5.07.2016

Entacars Gökyer Turizm ıso 9001-2008 Belgesine sahiptir.

Şirketimiz ISO 9001-2008 belgesine sahiptir. ISO belgesini temel unsuru olan müşteri memnuniyeti, kalite ödülü benimsenmesi konusunda çalışmalarını hızlandıran şirketimiz bu belgeye layık olmaya çalışacaktır.

Devamı
3.12.2015

Kaza Anında Yapılacaklar

Trafik kazasının ardından yapılacak işlemler, can kayıplarının önüne geçebileceği gibi maddi zararları da önemli ölçüde engelleyebilmektedir. Bu nedenle araç kullanıcılarının bilinçli olması ve kaza anında yapılacaklar hakkında bilgi sahibi olması büyük önem taşımaktadır.

Devamı
5/6/2016

Yaz bitmeden, Nissan Qashqai için firsatlar..

Devamı
21/12/2015

Metrogarden Avm araç kiralama

Metrogarden Avm araç kiralama ofisimize 5 km uzaklıkta olup rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Devamı
3.12.2014

MOTORLU TAŞITLAR VERGİLERİ 2016

Otomobil, kaptıkaçtı, arazi taşıtları ve benzerleri ile motosikletler aşağıdaki (I) sayılı tarifeye göre vergilendirilir.

Devamı
5/9/2014

Kaza tespit tutanağı

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu uyarınca, 1 Nisan 2008 tarihinden itibaren yalnız maddi hasara yol açan trafik kazalarında, taraflar trafik zabıtası çağırmaya gerek görmezlerse, kazanın oluş şeklini kendi aralarında yazılı olarak saptamak şartıyla kaza yerinden ayrılabileceklerdir.

Devamı
13/11/2014

Meydan İstanbul Alışveriş

Ümraniye Meydan AVM Oto kiralama hizmet noktamız ile siz değerli müşterilerimize ENTA CARS Kalitesini ulaştırmaya devam ediyoruz. Meydan AVM Oto kiralama hizmetlerimizinde hizmet kalitesi olarak diğer hizmet noktalarımızdan fazlası var eksiği yok. Tüm hizmet noktalarımızda sizlere en üst donanım seviyesine sahip son model araçları sunmaya çalışıyoruz.

Devamı
17/7/2014

Yaz ayı boyunca Nissan araçlarımızı Entacars kiralama fırsatı

Devamı