1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Güngören Rent a Car

Güngören Rent a Car

Güngören Rent a car hizmetlerimizde diğer bölgelerimizde olduğu gibi ENTA CARS Kalitesi ve güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Güngören oto kiralama seçeneklerimizde her yıl yenilediğimiz araç filomuz sayesinde sizlere 2015 model araç kiralama şansı vereceği gibi bazı modellerde 2016 model araç kiralama fırsatıda sunacaktır.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Benzin
  • Manuel
Günlük

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Suv

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Araçlarımızı genç tutarak hem kalitemizi arttırıyor hem de sizlere son model araç kiralama konusunda iyi seçenekler sunuyoruz.

Güngören araç kiralama seçeneklerimizin içindede diğer hizmet bölgelerimizde olduğu gibi pek çok değişik model ve marka araç kiralama seçenekleri mevcut. Son yıllarda müşterilerimizin en çok tercih ettiği dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçenekleride buna dahil. Dizel araçların verdiği ekonomi ile otomatik araçların verdiği konforu bir arada yaşamak isteyen müşterilerimiz içinde otomatik dizel araç kiralama seçeneklerimize göz atabilirsiniz.

Güngören Oto Kiralama EntaCars

Güngören oto kiralama ve Turgutreis araç kiralama hizmetlerimizde de en büyük önceliğimiz sizin güvenliğiniz. Güvenlik dendiği zaman akla gelen güvenlik donanımlarının pek çoğunu araçlarımızda standart olarak sizlere sunuyoruz. Bun güvenlik donanımlarının başında ABS ve sürücü yolcu hava yastıkları geliyor. Bu saydıklarımız araçlarımızda standart olarak bulunan güvenlik donanımları. Araç tip ve modellerine göre çok daha fazlası araçlarımızda sizi bekliyor.

Güvenlikle beraber sürüş konforuda bizim müşterilerimize sunmak istediğimiz bir konfor. Bu yüzden araçlarımızın pek çok konfor donanımı ile sizlere geldiğini belirtmek isteriz. Bunların başında da olmazsa olmaz olan klima gibi iklimlendirme sistemleri geliyor. Siz ve sevdikleriniz ENTA CARS Güvencesi ile güvenli ve keyifli bir sürüşü alıyor hemde tam hak etttiğiniz gibi. 

Güngören Araç Kiralama Hizmetimizden Faydalanın

Güngören araç kiralama hizmetimizden faydalanan müşterilerimizde bütün hizmet noktalarımızda olduğu gibi 7/24 yol yardım desteğimizden ücretsiz olarak faydalanma şansına sahip oluyor.

ENTA CARS Güvencesi ile alacağınız tüm hizmetlerimiz tüm hizmet noktalarımızda standart olarak yer alıyor. Sizlerinde bildiği gibi İstanbul içi olduğu gibi İstanbul dışındada pek çok şehir ve havalimanında hizmetlerimiz sizlerle buluşmaya devam ediyor. Sizde bizim üstün hizmet kalitemizden faydalanmak ve hizmet almak isterseniz tek yapmanız gereken sitemizde yer alan rezervasyon formu üzerinden veya iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçmek.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz: 

Kadıköy Rent A Car

Bodrum Milas Havalimanı Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

Güngören Rent a Car Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Güngören günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Güngören haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Güngören aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Güngören yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Güngören en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları