1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Gümüşlük Rent A Car

Gümüşlük Rent A Car

Genç araç filomuz ve gelişmiş hizmet ağımızla Gümüşlük Oto Kiralama hizmetlerimizle bireysel yada kurumsal firma araç ihtiyaçlarında müşterilerimizin yanındayız.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Suv

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Uzun dönem yada günübirlik farketmeksizin, uygun fiyat ve hızlı rezervasyon avantajlarımız ile sizleri sorunsuz bir kiralama süreci yaşamaya davet ediyoruz.

Tecrübeli ve kaliteli firma yapımızı yıllardır bu sektörün içinde bulunmamıza bağlıyor, müşteri memnuniyeti ve beklentileri odaklı çalışmalarımıza yön veriyoruz.

Gümüşlük Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Bir araç sahibi olmak için banka işleri, krediler, yüklü borçlar ve daha pek çok prosedürle uğraşmak zorundasınız. Fakat mülkiyet hakkı kazanamasanız da kullanma hakkı kazanacağınız bir kiralık araç ile ulaşım sorununu ortadan kaldıracağınız gibi, maddi ve manevi olarak da zorlanmayacaksınız.

Kiralık araçların yasa gereği bütün bakım ve sorumlulukları acenteye aittir bu sebeple, muayene, tamir, kasko, lastik değişimi, iç ve dış donanım bakımı gibi ekstra zaman ve bütçe gerektiren ayrıntılarla muhattap olmadan, sadece cüzi miktar kira bedeli ve yakıtı harcamaları ile kendi aracınızı kullanıyormuş konforunda bir avantaj kazanmış olacaksınız.

Bunun yanı sıra uzun dönem kiralama bedeli kredi notunuzda her hangi bir düşme krizi ortaya çıkarmayacağı için özellikle şirketler için bir artı kazanç sağlamakta, bu bedel gider matrahına eklenerek vergiden indirim kazanma fırsatını da beraberinde getirmektedir.

Düğün yada organizasyon gibi özel günlere ayrıcalık katmak içinde günlük lüks araç kiralaması yaparak, kendinize bir ödül verebilirsiniz.

Gümüşlük Oto Kiralamaya Uygun Araçlarımız

Geniş araç filomuzda ekonomik, orta sınıf ve lüks araç segmentinde pek çok marka ve model altında sizden gelecek talepleri beklemektedir.

Kaskolu, trafik sigortalı ve her türlü bakımı eksiksiz olan rent a car larımız, dizel yada benzinli olup, otomatik veya düz vites seçeneklerinde dir. Azami 4, maksimum 7 kişilik araç modellerimiz, bireysel ve kurumsal kiralamalar için uygun donanıma sahiptir.

Gümüşlük Araç Kiralama Şartları

Yurt İçinde kullanmaya yetkili kiralama servislerimizden her ne kadar T.C vatandaşları yararlansa da, geniş hizmet ağımızla tatil yöresi Gümüşlük’te ziyaretçi turistler içinde araç desteği sağlıyor, havaalanı yada adrese teslim fırsatı sunuyoruz.

Kimlik kartı, ehliyet ve depozito için bir isme kayıtlı bir kredi kartı sözleşmenin imzalanması için gerekli koşullar arasındadır.

Bunun yanı sıra ekonomi sınıfı araçlar için en az 21 yaş ve 2 yıllık sürüş deneyimi, orta ve lüks araç sınıfında 25-28 yaş koşulu ile 3-5 yıllık şoförlük deneyiminin olması da bir diğer kriterler arasında yer almaktadır. 

Rent a carları yalnızca sözleşmede adı geçen kişinin kullanabileceği unutulmamalıdır. Aksi takdirde doğacak sorun ve yaşanacak kazalarda güvencelerin devre dışı kalacağı bilinmelidir.

Araçlar belirlenen gün ve saatlerde teslim alınıp, iade edilmelidir. Gecikmelerde yada iade süresinin aksamalarında gündelik fiyat üzerinden işlem başlatılacağı da unutulmamalıdır.

Gümüşlük Oto Kiralama Fiyatları

Araçların sınıfı, markası ve modeline göre değişen fiyatlar aynı zamanda günlük, haftalık, aylık yada uzun dönem kiralama kriterlerine göre de değişkenlik göstermektedir.

Her ne süre zarfı olursa olsun, trafik ve park yeri cezaları hariç, kiralama bedelini sözleşmede geçen paket fiyat üzerinden değerlendiriyor, ekstra bir ödeme yada fiyat artışı gerçekleştirmiyoruz. Entacars Gümüşlük rent a car noktasında hizmetinizde.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Bodrum Araç Kiralama

Tuzla Araç Kiralama

Bodrum Milas Havalimanı Araç Kiralama

Göltürkbükü Oto Kiralama

Gümüşlük Rent A Car Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gümüşlük günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Gümüşlük haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Gümüşlük aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Gümüşlük yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Gümüşlük en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları