1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Göltürkbükü Oto Kiralama

Göltürkbükü Oto Kiralama

Turizm cenneti olan Bodrum’un Göltürkbükü ilçesi yerli yabancı ziyaretçisi ile her mevsim kalabalık misafir gruplarını ağırlamakta buda araç ve ulaşım ihtiyacını artırmaktadır.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Benzin
  • Manuel
Günlük

Üst Konfor

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Üst Konfor

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Göltürkbükü Oto Kiralama hizmetlerimizle havaalanına teslim araç servislerimiz ve sayfamızdan kolay rezervasyon avantajlarımız ile ihtiyacınız olan araca ulaşmak artık çok kolay.

Neden Araç Kiralamalıyım?

Değişen ihtiyaçlara ve koşullara uygun araca sahip olmak için yüksek meblağlar ödemeye gerek kalmadan günlük, haftalık yada uzun dönem araç kiralayabilir, bütçenizi farklı koşullarda değerlendirebilirsiniz.

Kiralanan araçların bütün bakım ve yükümlülükleri acenteye ait olacağı için ekstradan prosedür ve onarımlarla ilgilenmek zorunda kalmadan araç kullanmanın konforunu yaşayabilirsiniz.

Sigorta, kasko, vergilendirme, tamirat gibi ekstra maliyet ve zaman harcamalarından uzak, sadece işinize odaklanabileceğiniz koşullara sahip olabilirisiniz..

Şirketler için kira bedelinin gider olarak gösterilmesi ve vergi indiriminden yararlanılması avantajları da araç kiralamayı tercih ve etkin kılan sebepler arasındadır.

Göltürkbükü Oto Kiralama Şartları Nelerdir?

Her araç kendi modeli ve yaşına göre sınıflara ayrılmaktadır. Bu sebeple kiralanırken de bu sınıflara göre şartlar aranmaktadır.

Kimlik kartı, sürücü belgesi ve ön provizyon için adınıza kayıtlı bir kredi kartı bulunması ilk detaylar arasındadır. Bunun yanı sıra

Ekonomik sınıf araçlar için; 21 yaşını doldurmuş 2 yıllık sürücü deneyimi,trafiğe çıkmada cezai bir işlemi bulunmayan herkes bu hizmetten faydalanabilmektedir.

Orta sınıf araçlar için; 25 yaşını doldurmuş en az 3 yıllık şöför deneyimi olan

Lüks araç modelleri içinde 28 yaşını doldurmak ve 5 yıllık deneyimli bir sürücü vasfı taşımak kiralama için yeterli olmaktadır.

Göltürkbükü Oto Kiralamaya Uygun Araçlarımız

Gerek bireysel gerekse kurumsal ihtiyaçlar için alternatiflendirdiğimiz araç filolarımız her beklentiye ve bütçeye hitap edecek seçenektedir.

Ekonomik, orta sınıf ve lüks araç desteklerimiz dizel ve benzinli yakıt opsiyonlarına sahip olduğu gibi ayrıca otomatik ve manuel vites kapasitelerindedir.

Kasko, trafik sigortası, ruhsat, muayenesi ve dönemlik bakımları ile tam teşekküllü bir araç desteği sunuyor.günlük yada operasyonel kiralayabilme ayrıcalığı sunuyoruz.

Göltürkbükü Oto Kiralama Fiyatları

Prensip edindiğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak için bütün araçlarımızı ulaşılabilir ve uygun fiyat koşullarında hizmetinize sunuyoruz. Günlük tarife üzerinden şekillendirdiğimiz fiyatlarımız araç modeli, sınıfı ve yaşına göre değişmekte olup, her bütçeye hitap edecek bir seçenek mutlaka bulunmaktadır.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Bitez Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Tuzla Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

Göltürkbükü Oto Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Göltürkbükü günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Göltürkbükü haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Göltürkbükü aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Göltürkbükü yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Göltürkbükü en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları