1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Çekmeköy Rent A Car

Çekmeköy Rent A Car

Çekmeköy Rent a car hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Çekmeköy araç kiralama seçeneklerimiz arasında sizlerin en çok tercih ettiği dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçenekleride yer alıyor. İstanbul ilimizin en hızlı gelişen ve büyüyen ilçesi Çekmeköy mutlaka gezmelisiniz.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Orta

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

ENTA CARS Güvencesi ile sizlere en iyi araç kiralama seçenekleriniz sunmaya devam ediyoruz.

Firmamızın en büyük önceliği siz değerli müşterilerimizin güvenli bir sürüş keyfi yaşamasıdır. Bu yüzden tüm araçlarımız en yüksek seviye güvenlik donanımları ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur.

Çekmeköy Oto Kiralama Hizmetimizden Faydalanın

Çekmeköy oto kiralama seçeneklerimizde de bu değişmez. Her yıl düzenli olarak yenilenen araç filomuz ile sizlere güvenli ve yeni araçlar sunmaya devam ediyoruz. Her yıl yenilenen araç filomuz ile sizlere 2017 model araç kiralama ve 2017 model araç kiralama seçenekleri sunuyoruz.

Araçlarımızdaki güvenlik donanımlarına çok önem veriyoruz. Bu yüzde tüm araçlarımızda ABS ve sürücü yolcu hava yastığı gibi donanımları standart olarak sunuyoruz. Bu güvenlik önlemleri bile az diyen müşterilerimiz için en üst seviye güvenlik donanımlarına sahip araçlarımızı filomuza ekliyoruz. 

EntaCars İle Güvenli Bir Şekilde Aracınızı Kiralayın

Güvenlik ile sürüş keyfinin birleşmesi için konfor donanımlarımızada çok büyük bir önem veriyoruz. Tüm araçlarımızda Klima gibi olmazda olmaz donanımları standart olarak sizlere sunuyoruz.

Bunlarlarda yetinmiyor Çekmeköy oto kiralama hizmetlerimizden faydalanan tüm müşterilerimize 7/24 yol yardımını ücretsiz olarak sunuyoruz.

Çekmeköy Rent a car hizmetlerimizde de ENTA CARS Müşteri memnuniyeti standart olarak sunuluyor. Tüm araçlarımız sizin için düzenli olarak yetkili servis bakımları yapılarak garajımızda hazır olarak bekletiliyor. Bu sayede sizin sürüş güvenliğinize bir artı daha ekleyerek sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

EntaCars Çekmeköy Araç Kiralama Avantajları

Çekmeköy araç kiralama hizmetlerimizin diğer bölgelerde verdiğimiz araç kiralama seçeneklerinden tek farkı hizmeti sizin ayağınıza getirmiş olmamız. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi donanımlarla tercih edilerek araç filomuza kattığımız araçlarımızı Çekmeköy bölgesinde ihtiyaç duyan müşterilerimize sunuyoruz.

ENTACARS Güvencesi ile hizmet alabileceğiniz araç kiralama noktalarımız sadece İstanbul ile sınırlı değil. Pek çok şehir ve havalimanında sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Çekmeköy araç kiralama fiyatları, Çekmeköy rent a car fiyatları için randevu talebi oluşturmanız yeterli.

Çekmeköy'de Yapılacak Aktiviteler

Büyülü ilçemiz Çekmeköy. Kadıköy ilçemizden 25 km uzaklıkta yeşili bol bir ilçemiz. Burada en taze etleri bizzat kendiniz pişirerek yemeniz mümkün. Çekmeköy birçok yerinde yol kenarında kendin pişir yerleri mevcuttur. Ayrıca alışveriş içinde enuygun semtimizdir. Metrocorner, Metrogarden gibi AVM lerde hem kolay park yeri hemde keyifli bir zaman geçirebilirtsiniz. Buraya ulaşmak için yapmanız gereken tek şey Çekmeköy rent a car ofisimizi aramanız yeterli olacaktır.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

Kadıköy Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

Çekmeköy Rent A Car Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çekmeköy günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Çekmeköy haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Çekmeköy aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Çekmeköy yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Çekmeköy en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları