1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Çatalca Rent a Car

Çatalca Rent a Car

Çatalca rent a car hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerinizin hizmetindeyiz. Çatalca oto kiralama hizmetlerimiz için tek yapmanız gereken araç filomuzdan istediğiniz özelliklerdeki aracı belirlemek ve rezervasyon yapmak. Çatalca araç kiralama hizmetlerimizde ENTA CARS Güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunuluyor.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Suv

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Suv

  • Dizel
  • Otomatik
Günlük

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Eco Konfor

  • Benzin
  • Otomatik
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Firmamızın her yıl düzenli olarak yenilediği araç filosu ile 2015 model araç kiralama ve 2016 model araç kiralama seçenekleri sizi bekliyor.

Çatalca Araç kiralama seçeneklerimizin arasında da sizlerin en çok tercih ettiği dizel araç kiralama veya otomatik araç kiralama seçenekleri yer alıyor. Bu seçeneklerin ikisini birden almak istiyorum diyen müşterilerimiz için dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimizde araç filomuzda yer alıyor. 

Çatalca Araç Kiralama Avantajları

Çatalca araç kiralama filomuzda yer alan araçlarımız tüm bakımları yetkili serviste yapılarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuluyor. Bu sizlerin güvenliği için önemli bizim için ise hayati bir mesele. Sizlere sunduğumuz güvenlik önlemleri bunlarlada bitmiyor. Özel olarak seçilmiş araçlarımızın güvenlik donanımlarıda sizlerin ve ailesinizin güvenli bir sürüş keyfi yaşaması için en üst seviyede tutuluyor. Bu donanımlar içerinde ABS ve yolcu sürücü hava yastıkları standart olarak yer alıyor.

Çatalca Oto Kiralama Hizmeti

Çatalca oto kiralama hizmetlerimizde güvenliğiniz kadar önem verdiğimiz bir diğer konu ise sizlerin sürüş konforu. Araçlarımızda pek çok konfor paketi sizin için hazır bekiyor olarak. Bunların başında ise klima ve elektrikli ayna ve camlar yer alıyor.

Çatalca araç kiralama hizmetlerimiz bunlarlada sınırlı değil. Araç kiralama alan tüm müşterilerimize 7/24 yol yardım desteği firmamız tarafından sağlanıyor.

ENTA CARS Rent a car olarak hizmet kalitemizi müşterilerimiz çok iyi bilirler. Eğer siz bizden ilk defa hizmet alacaksanız bunu sizde yakın zamanda öğreneceksiniz demektir. Bizim için müşterilerimizin mutluluğu her şeyden önce gelir. Firma olarak alanında uzman ve eğitimli bir ekip ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu hizmetlerimizi Çatalca gibi pek çok önemli noktada siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca İstanbul dışında da pek çok şehir ve havalimanında sizlere araç kiralama hizmeti vermeye devam ediyoruz. 

 

Aşağıdaki Hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz:

Dudullu Rent A Car

Bodrum Milas Havalimanı Araç Kiralama

Bodrum Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

Çatalca Rent a Car Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Çatalca günlük araç kiralama fiyatları ne kadar?

Çatalca haftalık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Çatalca aylık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Çatalca yıllık araç kiralama fiyatları ne kadar?

Çatalca en ucuz araç kiralama marka ve modelleri nedir?

Copyright © 2023 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları