1. Ana Sayfa
  2. Kiralama Bölgelerimiz
  3. Bostancı Rent a Car

Bostancı Rent a Car

Bostancı rent a car hizmetlerimiz ile ENTA CARS olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bostancı araç kiralama seçeneklerimizde en az diğer hizmet noktalarımız kadar bol seçenek sunuyor. Bostancı oto kiralama hizmetlerimiz için tek yapmanız gerken rezervasyon formumuzu doldurmak veya bizi arayarak müşteri temsilcilerimizden yardım almak.

Entecars, birden fazla bölgede hizmet vererek araç kiralamayı kolaylaştırır. Size sadece uygun aracı seçemesi kalır!

Eco Konfor

  • Dizel
  • Manuel
Günlük

Size Uygun Rezervasyonları Seçebilirsiniz!

Rezervasyon Yap

Firmamızın her yıl düzenli olarak yenilediği araç filosu ile 2015 model araç kiralama ve 2016 model araç kiralama seçenekleri sizi bekliyor.

Bostancı Rent a car hizmetlerimizde de diğer bölgelerde verdiğimiz kalite standartlarını örnek alıyoruz. Araç kiralama seçeneklerimizin içinde dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçeneklerimizi sunmaya devam ediyoruz. Eğer siz dizel otomatik araç kiralama yapmak istiyor iseniz bu konuda da ihtiyaçlarınızı karşılayacak araçlarımız ile sizlere hizmet vermek için bekliyoruz. Beyoğlu Rent A CarMumcular Oto Kiralama

Bostancı Oto Kiralama

Bostancı oto kiralama hizmetlerimizde de değişmeyen tek şey kalitemiz ve sizin güvenliğinize verdiğimiz önem. Genç araç filomuzdaki araçlarımızda güvenliği ön planda tutuyoruz. En üst seviye güvenlik donanımları ile size sunduğumuz araç kiralama seçeneklerimizde ABS ve sürü yolcu hava yastıkları standart olarak sizlerle buluşuyor. Biz tüm güvenlik önlemlerimizi sizin ve sevdiklerinizin güvenli sürüş keyfi yaşayacağı biçimde alıyoruz. Hani olurda ufakta olsa bir sıkıntı olursa diye 7/24 yol yardım desteği vermeyede devam ediyoruz.

Bostancı Araç Kiralama

Sizlere sunduğumuz hizmette güvenlik ön planda ama sizin sürüş konforunuzda bizim için çok önemli. Bostancı araç kiralama seçeneklerimizde en üst seviye konfor donanımlarına sahip olarak sizlerle buluşuyor. Bu konfor seçeneklerin arasında Klima gibi iklimlendirme sistemleri standart olarak geliyor. Tabiki konfor donanımlarımız çok daha fazla elektrikli ayva ve cam gibi özellikler araçlarımızda siz değerli müşterilerimizin sürüş keyfine bir artı katması için hazır bulunuyor.

 

Bostancı rent a car hizmetlerimiz dışında İstabul içinde pek çok önemli noktada sizlere araç kiralama hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca İstanbul dışında pek çok şehir ve havalimanında ENTA CARS Güvencesi ile araç kiralama hizmetlerimiz size sunuyoruz. Bizim için önemli olan tek şeyin sizin ve sevdiklerinizin mutluluğu olduğunu hiç aklımızdan çıkarmıyoruz. Alanında uzman ve eğitimli bir kadro ile siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz.  

Copyright © 2022 Tüm Haklarımız Saklıdır.
KVKK Çerez PolitikasıGizlilik Ve Güvenlik PolitikasıMesafeli Satış Sözleşmesiİptal ve İade Koşulları - Tüketici Hakları