YALIKAVAK ARAÇ KİRALAMA

İstanbul odaklı Türkiye’nin pek çok bölgesine uzanan bayilik ağımız ile Bodrum Yalıkavak’ta da müşterilerimizin rent a car ihtiyaçlarını karşılıyor, 7/24 rezervasyon ve yol yardım desteği sunuyoruz. 

Araç Kiralama Koşulları

Oto kiralama hizmetimizde dilediğiniz aracı seçmekte özgürsünüz fakat prosedür gereği bazı vasıflara sahip olmanız gerekmektedir.

Ekonomik araçlar için azami  21 yaş 2 yıllık ehliyet, orta sınıf için 25 yaş 3 yıllık ehliyet, lüks araçlar için 28 yaş 5 yıllık ehliyet deneyimi şartları aranmaktadır.

Kiralamaya Uygun Araçlar

Her bütçeye ve ihtiyaca hitap edecek bir araç seçeneğimiz mutlaka bulunmaktadır.

Ekonomi, orta sınıf ve lüks araç alternatiflerimiz, geniş model ve marka çatısında oluşturulmuş olup, hepsi de sorunsuz ve güvencelidir.

Kiralama Süresi

Günlük, haftalık, aylık, uzun dönem operasyonel ve filo kiralama olarak sunduğumuz hizmetlerimiz en az  2 günlük en çok 3 yıllık olarak kiralanmaktadır.

Araç Kiralama Avantajları

Günümüz şartlarında artan araç fiyatları ve zorlaşan sahip olma koşulları, sektörleri ve bireysel ihtiyaçları araç kiralamaya itmiş, karşılığında daha cazip ve avantajlı geri dönüşlerin alındığı bu talebi daha da artırmıştır.

Mülkiyet değil sadece kullanım hakkının kazanıldığı oto kiralama da bu sebeple aracın hiç bir  bakım, onarım ve mevzuatlarından sorumlu değilsiniz. hem bütçe, hem zaman hem de iş kaybının önüne geçecek bu fırsat kiralama için iyi bir nedendir. Ortakentyahşi Rent A Car

Şirketlerin araç ihtiyacı için kasalarından ayıracakları yüksek bütçeli finansların yerine araç kiralamak hem daha ekonomik hem de yükümlülükleri az olacağı için daha konforlu olacaktır.

Kiralama bedeli mali borç olarak görünmeyeceği için kredi notunda bir düşme olmayacak, ayrıca kira bedeli ay sonunda şirket gideri olarak gösterildiği için KDV vergide indirim avantajı kazandıracaktır.

Yalıkavak Araç Kiralama Fiyatları

Kiralama fiyatlarımız, günlük, haftalık, aylık yad operasyonel kiralama seçeneklerine göre değişmektedir. Aynı zamanda araçların sınıfı, markası ve modeli de fiyatlandırma üzerinde değişkenlik gösteren etkenler arasındadır.

Araç Kiralamada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir arac seçmeniz, ekonomik olarak sizi zorlamayacağı gibi, ekstradan maddi kayıplara da yol açmayacaktır.

Kiraladığımız araçlarımızın kaskosu ve sigortası bulunmaktadır fakat 1. derecede kiracı kaynaklı( alkollü, uyuşturucu madde etkisinde, yüksek hız, 2. şöför kullanımı ) kazalarda bu güvencelerin devre dışı kaldığı bilinmelidir.

Aracı sözleşmede yer alan şartlar ve kriterler doğrultusunda kullanılması, belirlenen saat ve tarihte iade edilmesi gerekmektedir aksi takdirde ek ücret talep edilebilmektedir.

Konulan kilometre sınırının aşılmaması, ödemelerin aksatılmaması da yine dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer almaktadır.