ÜMRANİYE TEPEÜSTÜ ARAÇ KİRALAMA

Ümraniye Tepeüstü Araç Kiralama hizmet noktamız ile siz değerli müşterilerimize ENTA CARS Kalitesini ulaştırmaya devam ediyoruz. Tepeüstü Oto kiralama hizmetlerimizinde hizmet kalitesi olarak diğer hizmet noktalarımızdan fazlası var eksiği yok. Tüm hizmet noktalarımızda sizlere en üst donanım seviyesine sahip son model araçları sunmaya çalışıyoruz. Bu yüzden araç filomuzu düzenli olarak yeni model ve en çok tercih edilen araçlar ile yeniliyoruz. Sizlerde bu sayede araç filomu içerisinden 2015 model araç kiralama veya 2016 model araç kiralama seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ümraniye Rent A Car

Ümraniye Tepeüstü Oto Kiralama hizmetlerimiz ile kiralama yapacağınız araçlarımızın arasında Dizel ve otomatik araç kiralama seçeneklerimiz mevcut. İster dizel araç kiralama yapın isterseniz otomatik araç kiralama. Ben hem yakıt ekonomisi hemde konfor istiyorum derseniz eğer otomatik dizel araç kiralama seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Ümraniye Tepeüstü Rent a Car hizmetimizi verirkende ilk düşündüğümüz sizin güvenliğiniz. Ümraniye günlük araç kiralama hizmetinde üstün güvenlik donanımlarına sahip araç filomuz ile siz ve sevdiklerinizin güvenliğine verdiğimiz önemi ortaya koymaya çalışıyoruz. Araçlarımızda sizin güvenliğiniz için pek çok güvenlik donanımı yer alırken ABS ve sürücü yolcu hava yastıkları gibi donanımları standart olarak sunuyoruz. Ayrıca tüm araçlarımızın periyodik bakımlarını yetkili servis noktalarında yaptırarak işimizi şansa bırakmıyoruz.

ENTA CARS Güvencesi ile verdiğimiz hizmetlerimizde her zaman olduğu gibi 7/24 yol yardım hizmetimiz ücretsiz olarak siz değerli müşterilerimize sunuluyor.

Güvenliğiniz kadar önemli olan bir diğer konu ise sizlerin sevdikleri ile yaşayacağı sürüş konforu. Sürüş konforunuzu en üst seviyede tutmak için araçalarımızda pek çok üstün donanım mevcut. Bu donanımların arasında Klima ve iklimlendirme sistemleri gibi donanımlar ise tamamen standart olarak sizlere sunuluyor.

Bizim için önemli olan tek şey sizin ve sevdiklerinizin yaşayacağı sürüş konforu ve bizden alacağı üstün hizmet kalitesi. Bu yüzden ekip olarak çalışan büyük bir kadroya sahibiz. Sizlere sektörün en iyi hizmetini sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizlere hizmet vermek için çıktığımız bu yarışta her zaman bir adım önde olmak için çaba harcıyoruz. Aylık araç kiralama hizmetinde rekabetçi fiyat politikamız ile en uygun fiyatları sunmaktayız.