TUZLA RENT A CAR

Tuzla Araç kiralama hizmetlerimiz ile sizlere sunduğumuz ENTA CARS Kalitesi ayağınıza geliyor. Tüm araç kiralama hizmet noktalarımızda olduğu gibi Tuzla hizmet noktamızda da en iyiyi sizlere sunmak için çıktığımız yarışımız devam ediyor. Her zaman olduğu gibi Tuzla araç kiralama noktamızda da en yeni model araçlarımız sizlerle buluşuyor. Her yıl düzenli olarak yenilediğimiz araç filomuz ile en son model ve kaliteli araçaları kiralama şansınız devam ediyor. Araç filomuz genç olduğu için 2015 model araç kiralama veya 2016 model araç kiralama seçenekleri sizleri bekliyor.

Tuzla Oto kiralama hizmetlerimizde de beklentilerinizin çok üstünde bir hizmet sizleri bekliyor. Araç filomuzda yer alan dizel araç kiralama seçenekleri kadar otomatik araç kiralama seçenekleride sizin konforunuz için hazır. Bu iki seçenek bir arada olmalı diyen müşterilerimiz için otomatik sizel araç kiralama seçeneklerimizde sizlerle buluşuyor. Ulus Rent A Car , Göltürkbükü Oto Kiralama

Bizim önceliğimiz Hiçbir sorun yaşamamanız ama hadi olurda ufakta olsa bir sorun yaşarsanız diye tüm hizmet noktalarımızda sunduğumuz 7/24 yol yardım hizmetlerimiz ENTA CARS Güvencesi ile ücretsiz olarak sizlere sunuluyor.

Tuzla Rent a car hizmet bölgemiz içinde sizin güvenliğiniz her şeyden önemli. Bu yüzden özenle seçilmiş araç filomuzda yer alan araçlarımızda pek çok güvenlik donanımı mevcut. Araç marka veya modellerine göre değişen bu güvenlik donanımları arasında ABS ve sürücü yolcu hava yastığı gibi olmazsa olmaz donanımlar standart olarak sunuluyor. Bu saydığımı standart özelliklerin dışında tercih edeceğiniz araçlarda pek çok ek güvenlik donanımı ile sizin ve sevdiklerinizin güvenliği ENTA CAR Güvencesinde.

Tuzla Oto kiralama hizmetlerimizin içinde olmazda olmaz bir diğer konu ise sizlerin ve sevdiklerinizin sürüş keyfi. Sürüş keyfini doyasıya yaşamanız için yaz kış size gerekli olan iklimlendirme donanımları ve klima tüm araçlarımızda standart olarak sunuluyor.

ENTA CARS Güvencesi ile aldığınız hizmetlerimizde sizlere hizmet vermek için bekleyen uzman ve kaliteli bir ekip hizmet kalitesini yukarı taşımak için 7/24 demeden çalışmaya devam ediyor.