SARIYER RENT A CAR

Sarıyer Rent a car hizmet noktamız ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sarıyer Rent a car hizmetlerimizdede siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet kalitesini sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizi en üst seviyeye çekebilmek için araç filomuzu her zaman genç tutmaya çalışıyoruz. Her yıl araçlarımızı yeni modeller ile değiştirerek sizlere üstün teknolojili yeni model araç kiralama seçenekleri sunuyoruz. Bu sayede sizlerde 2015 model araç kiralama veya 2016 model araç kiralama seçeneklerimiz arasından istediğinizi seçebiliyorusunuz.

Sarıyer Araç kiralama seçeneklerimiz sadece model ile sınırlı değil. Araç filomuzda pek çok farklı donanım ve teknik özelliğe sahip araç bulunmaktadır. Sizde araç filomuzda yer alan dizel araç kiralama seçeneklerimizden veya otomatik araç kiralama seçeneklerimizden birini seçerek kiralama yapabilirsiniz. Bu iki opsiyonu bir arada kullanmak isteyen müşterilerimiz için otomatik dizel araç kiralama seçeneklerimizde mevcut. Sancaktepe Rent A Car

Sürüş konforunuz bizim için çok ama çok önemli. Yeni model araçlarımızın pek çok konfor donanımı sizler için hazır bekliyor olacak. Bu konfor donanımları arasında yer alan klima yani iklimlendirme sistemleri ise tüm Sarıyer oto kiralama seçeneklerimizde standart olarak sunuluyor.

Sarıyer oto kiralama hizmetlerimizde sürüş konforunuzdan çok daha önemli olan başka bir konu var ise oda sürüş güvenliğinizdir. Sürüş güvenliğinizi en üst seviyede tutmak için araçlarımızda üstün güvenlik donanımları mevcuttur. Araç marka ve tiplerine göre değişen bu özelliklerde ABS ve yolcu sürücü hava yastıkları siz değerli müşterilerimize Standart olarak sunuluyor. Bu standartlar sizlerin ve sevdiklerinizin güvenli bir sürüş keyfi yaşaması ve bizim için çok önemli.

Sizlere sunduğumuz hizmetler kiralama ile başlıyor ama bitmiyor. ENTA CARS Güvencesi ile tarafınıza sunulan hizmetlerimizde 7/24 ücretsiz yol yardım desteğimizde ücretsiz olarak sunumaya devam ediyor.

Sarıyer Araç kiralama hizmetlerimizdede en iyi hizmet kalitesini yakalamak için ekibimiz ile yoğun bir çalışma yapıyoruz. Bizim sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini en üst seviyede tutmak dışında bir hedefimiz yok. Sarıyer dışındada İstanbul içinde pek çok noktada sizlere araç kiralama hizmeti vermeye devam ediyoruz.