SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI RENT A CAR

Sabiha Gökçen Havalimanı Araç kiralama hizmetlerimiz ile size sunduğumuz yüksek hizmet standartları devam ediyor. ENTA CARS Güvencesi ile Sabiha Gökçen Havalimanı Araç kiralama hizmetlerimiz sizlere en iyi marka ve model araçlar arasından 2015 model araç kiralama veya 2016 model araç kiralama seçenekleri sunuyor. Her yıl düzenli olarak araç filomuzu yeniliyoruz bu sayede sizlere en iyi araçları sunmaya devam ediyoruz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Oto kiralama hizmetlerimizdede birinci önceliğimiz sizlere en iyi güvenlik donanımlarını sunabilmek. Sabiha Gökçen Havalimanı Oto kiralama hizmetlerimizdede diğer tüm hizmet bölgelerimizde olduğu gibi en iyi marka ve modellerden sınıfında lider araçlar sizlerle buluşmaya devam ediyor. Pek çok önemli güvenlik donanımına sahip olan araçlarımızda ABS ve sürücü yolcu hava yastıkları gibi olmazsa olmaz güvenlik donanımları ENTA CARS Güvencesi ile siz değerli müşterilerimize standart olarak sunuluyor. Pendik Rent A Car

Sabiha Gökçen Havalimanı Rent a car hizmetlerimizdede diğer hizmet noktalarımızda olduğu gibi sizin sürüş konforunuz çok önemli. Bunun için yeni model araç kiralama seçeneklerimizde pek çok konfor paketi sizlerle buluşuyor. Bu paketler araç marka ve tipine göre değişiklik göstersede tüm araçlarımızda klima gibi ilklimlendirme donanımları müşterilerimize standart olarak sunuluyor. Sizlere sunmaya çalıştığımızın hizmetin kalitesi bizim için çok önemli. Sadece kaliteli bir araç filosu sunmak bizim için yeterli değil. Bu yüzden 7/24 ücretsiz yol yardımı hizmetimizde tüm müşterilerimize ENTA CARS Kalitesi ile sunulmaya devam ediyor.

Sabiha Gökçen Car Rental

Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama seçeneklerimizin içinde müşterilerimiz tarafından en çok

tercih edilen dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçenekleride mevcut. İsterseniz benzinli araç kiralaması yapabileceğiniz gibi istersenizde dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimiz arasından bir araç seçerek konfor ve düşük yakıt sarfiyatını bir arada yaşayabilirsiniz.

ENTA CARS Güvencesi ile sunduğumuz hizmetlerimizi İstanbul dışındada pek çok havalimanı ve şehir merkezinde alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramak veya rezervasyon formumuz üzerinden iletişime geçmek.