MALTEPE RENT A CAR

Maltepe Araç kiralama hizmetlerimiz ile sizlere hizmet kalitemizi ulaştırmaya devam ediyoruz. Maltepe oto kiralama seçeneklerimizde diğer hizmet noktalarımız kadar çok araç kiralama seçeneklerine sahip. Bizim sizlere vermeye çalıştığımız hizmet kalitesi her zamanki gibi çok yüksek. ENTA CARS Güvencesi ile verdiğimiz hizmetlerimizde sizlere en son model araçları kiralama şansını veriyoruz. Her yıl düzenli olarak yenilediğimiz araçalarımız sayesinde 2015 model araç kiralama veya 2016 model araç kiralama yapabilirsiniz.

Maltepe Rent a car hizmetlerimiz içindede pek çok değişik marka ve model araca kolayca ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin öncelikli tercihleri arasında olan dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçeneklerimizde Maltepe hizmet noktamızda mevcut. Ben iki opsiyonu bir arada istiyorum derseniz eğer dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimizin arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Libadiye Rent A Car

Maltepe oto kiralama hizmetlerimizdede bizim için en büyük öncelik sizin güvenliğiniz. Bu yüzden firma olarak araçlarımızın bakımlarını yetkili servislerinde yaptırıyor ve sizlere en üst model araçları sunmaya çalışıyoruz. Tabiki sizin güvenliğinize verdiğimiz önem bunlarlada sınırlı değil. Tüm araçlarımızda en üst seviye güvenlik donanımları mevcut bu güvenlik donanımlarının başındada ABS ve sürücü hava yastıkları gibi donanımlar başta geliyor. Bu en son isteyeceğimiz şey ama olurda küçük bile olsa bir sorun yaşarsanız diye 7/24 yol yardım desteğimiz ENTA CARS Güvencesi ile ücretsiz olarak sizlere sunuluyor.

Maltepe Araç kiralama hizmetlerimiz içinde sadece güvenliğe değil aynı zamanda sizin sürüş konforunuza büyük önem veriyoruz. Bu yüzden sizlere sunduğumuz yüksek model araçlarımızda pek çok konfor paketi mevcut. Olmazsa olmaz olan klima gibi iklimlendirme sistemleri ise tüm araçlarımızda standart olarak sunuluyor.

Sizlere her zaman en üst seviye hizmet sunarak değerli misafirlerimizin güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamasını arzu ediyoruz. Bunun içinde tüm ekibimizle 7/24 çalışıyor ve daha iyiyi yapmak için uğraşıyoruz. Diğer tüm bölgelerde olduğu gibi Maltepe araç kiralama hizmetlerimizide ENTA CARS Güvencesi ile sizlere sunuyoruz. Sizde aklınıza takılan her soru için çekinmeden bizi arayabilir müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.