LİBADİYE RENT A CAR

Libadiye Oto kiralama hizmetlerimiz ile ENTA CARS Güvencesi ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizde üstün hizmet anlayışımız ile Libadiye araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Diğer hizmet bölgelerimizde olduğu gibi Libadiye hizmet bölgemizdede sizler için en iyi araç kiralama seçeneklerini sunmaya devam ediyoruz. Firma olarak her yıl yenilediğimiz araç filomuz sayesinde sizlere yeni model ve üstün teknoloji araç kiralama şansını sunuyoruz.

Libadiye Rent a car hizmetlerimiz ile sizlerde son model araçlarımızın arasından 2015 model araç kiralama veya 2016 model araç kiralama yapabilirsiniz. Size sunduğumuz kiralama seçeneklerimiz bunlarlada sınırlı değil. Araç filomuzda yer alan dizel ve otomatik araçlar sayesinde isterseniz dizel araç kiralama veya otomatik araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ben ikisinide istiyorum diyen müşterilerimiz için ise dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimiz mevcut. Maltepe Rent A Car

Libadiye Araç kiralama seçeneklerimizdede güvenlik ve sürüş konforunu ön planda tutuyoruz. Bu yüzden son model araçlarımız ile sizlere sunduğumuz sürüş konforumuzu en üs seviye güvenlik seçenekleri ile birleştiriyoruz. Sizlere sunduğumuz güvenlik seçenekleri içerisinde pek çok donanım mevcut ama tüm araçlarımızda ABS ve sürücü yolcu hava yastıkları gibi donanımları standart olarak sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz konfor bunlarlada sınırlı kalmasın diye tüm araçlarımızda klima gibi ilimlendirme donanımlarını standart olarak sunmaya devam ediyoruz. Tabi size sunduğumuz kalite ve hizmet bunlarla sınırlı değil, araç filomuzda yer alan araçların marka ve modellerine göre pek çok donanım paketi mevcut bizim saydıklarımı ise sizin güvenli ve konforlu biz sürüş yapmanız için olmazsa olmaz donanım paketleri.

Libadiye Rent a car hizmetlerimizde de diğer hizmet noktalarımızda olduğu gibi 7/24 yol yardımı tüm müşterilerimize ücretsiz olarak ENTA CARS Güvencesi ile sunulmaya devam ediyor. Uzman ekibimiz her daim siz değerli müşterilerimizin mutluluğu için çalışarak size daha iyiyi sunmayı hedefliyor.

Üstün hizmet kalitemizi İstanbul içi araç kiralama hizmet noktalarımızdan alabileceğiniz gibi aynı zamanda İstanbul dışı pek çok şehir ve havalimanından hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.