LEVENT RENT A CAR

Levent Oto kiralama seçeneklerimiz ile ENTA CARS Güvencesi ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Levent araç kiralama seçeneklerimizde diğer hizmet bölgelerimizde olduğu kadar geniş ve çeşitli. Her yıl yenilenen araç filomuz ile siz değerli müşterilerimize son model ve sınıfında lider araçları kiralama şansını sunmaya devam ediyoruz. Genç araç filomuzdan 2015 model araç kiralama veya 2016 model araç kiralama yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz araç kiralama seçeneklerimiz sadece yılla sınırlı değil. Araç filomuzda yer alan dizel ve otomatik araç seçenekleri ile sizlerde dizel araç kiralama veya otomatik araç kiralama seçeneklerimizden birini tercih edebilir ya da ikisini birden seçerek dizel otomatik araç kiralama yapabilirsiniz. Araçlarımız en iyi marka ve modeller arasından sınıfında lider araçların içerisinden sizler için özenle seçilmektedir. Kavacık Rent A Car

Levent Rent a car hizmetlerimizdede sizler için bekleyen pek çok seçenek mevcut. Araç filomuzda yer alan araçlarımız siz değerli müşterilerimizin güvenliği düşünülerek özenle seçildi. Tüm araçlarımızda en üst seviye güvenlik donanımları mevcut. Bu güvenlik donanımları araç marka ve modeline göre değişiklik göstersede tüm araçlarımızda ABS ve sürücü yolcu hava yastıkları gibi olmazsa olmaz güvenlik donanımları standart. ENTA CARS Olarak biz sizin için en iyiyi düşünmeye devam ediyoruz, bu yüzden tüm araçlarımızı sizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçlarını ve güvenliklerini karşılayacak biçimde seçmeye çalışıyoruz.

Levent Araç kiralama seçeneklerimizde sürüş konforuda standart. Son model ve yüksek donanımlı araçlarımız ile harika bir sürüş keyfi yaşayacaksınız. Ama biz sürüş keyfinizin garanti olması için bazı konfor paketlerini standart tuttuk. Bunların başındada klima gibi iklimlendirme sistemleri geliyor. Tabi sizlere sunduğumuz konfor paketlerimiz bunlarla sınırlı değil. Araçlarımızın marka ve modellerine göre pek çok üst seviye konfor paketine araç filomuz üzerinden ulaşabilirsiniz.

ENTA CARS Olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerin kalitesini her zaman yüksek tutumaya çalışıyoruz. Bu yüzden bizden araç kiralama hizmeti alan tüm müşterilerimize ücretsiz olarak 7/24 yol yardım hizmetimizi sunuyoruz. Levent Araç kiralama hizmetlerimiz dışında İstanbul'da pek çok bölgede sizlere oto kiralama konusunda hizmet sunmaya devam ediyoruz. İstanbul dışında da pek çok şehir ve havalimanında araç kiralama hizmetlerimize ulaşmanız mümkün. Bu hizmet noktalarımız için sitemizdeki bölgeler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.