KADIKÖY RENT A CAR

Kadıköy Araç kiralama hizmetlerimiz için tek yapmanız gereken sitemizde yer alan araç filomuzdan istediğinizi seçmek olacaktır. Kadıköy oto kiralama hizmetlerimizde diğer hizmet bölgelerimizde olduğu gibi ENTA CARS Güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunuluyor.

Kadıköy Rent a car hizmetlerimiz içinde hazır bekleyen büyük ve genç bir araç filomuz mevcut. Sizlerin bildiği gibi biz genç bir araç filosuna sahibiz ve genç tutmak için düzenli olarak araçlarımızı yeniliyoruz. Bu sayede sizlerde 2015 model araç kiralama ve 2016 model araç kiralama seçeneklerimizin arasından kendinize en uygun aracı seçerek keyifli sürüşün tadını çıkarıyorsunuz.

ENTA CARS Olarak her hizmet noktamız bizim için çok önemli. Kadıköy araç kiralama seçeneklerimizde tüm diğer hizmet noktalarımız gibi çok fazla seçenek sunuyor. Bu seçeneklerimizin arasında da müşterilerimizin çok tercih ettiği otomatik araç kiralama ve dizel araç kiralama seçenekleri yer alıyor. Bu iki seçenek bir arada olsun istiyorum diyorsanız eğer dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimizde siz değerli müşterilerimiz için mevcut. Güngören Rent A Car

Kadıköy araç kiramala hizmetimizdede en önem verdiğimiz konu siz değerli misafirlerimizin güvenli ve huzurlu bir seyahat yapması. Bu yüzden tüm hizmet noktalarımızda olduğu gibi Kadıköy ve Yalıkavak Araç Kiralama hizmet noktamızda yer alan araçlarımızdada en üst seviye güvenlik donanımları hazır bekliyor. Bunların başında yer alan ABS ve sürücü yolcu hava yastıkları ise tüm araçlarımızda standart olarak sunuluyor. Güvenlik bizim için sizlere sunabileceğimiz en üst seviye hizmet. Bu yüzden firma olarak güvenliğinize çok önem veriyoruz. Genç araçlarımızın periyodik bakımlarını yetkili servislerinde yaptırarak işimizi şansa bırakmıyoruz.

Tüm araçlarımızda güvenlik kadar önem verdiğimiz bir diğer konuda sizlerin sürüş konforu. Bu yüzden araçlarımızı seçerken kendi sınıfında en iyiler arasından seçiyoruz. Tüm araçlarımızı sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak konfor paketleri ile sizlere sunuyoruz. Klima gibi iklimlendirme donanımları bizim araçlarımız için standart olarak geliyor ve daha pek çok konfor donanımı ile sizlere ulaşıyor.

ENTA CARS Güvencesi ile kiralayacağınız araçlarımızda siz değerli müşterilerimize 7/24 yol yardım desteğimizde standart olarak ücretsiz sunuluyor.