GÜNDOĞAN RENT A CAR

Tatil mevsimini yaklaşması ile birlikte artan araç kiralama ihtiyaçları için her zaman bir B planımız mutlaka bulunmaktadır. Yeni nesil, geniş araç filolarımız ile her beklentiye cevap verecek kapasite ve donanımı, tecrübeli alt yapımızda barındırıyoruz.

Havaalanına yada adrese teslim hizmetlerimizi erken rezervasyonda ekstra indirim avantajları ile taçlandırıyor, her sınıftan araç desteğini, kısa yada uzun vadeli kiralamalarla Gündoğan’da hizmetinize sunuyoruz.

Hangi Aracı Kiralamalıyım?

Değişen ihtiyaçlar, beraberinde farklı araç gereksinimini doğurmuş, buda acentamızın parkında, daha kapsamlı araç sınıflarına yer açmamız gerektiği bilincini oluşturmuştur.

Kurumsal ve rutin bireysel ihtiyaçlar için ekonomik sınıf araç modellerimiz, dizel yada benzinli yakıt alternatifi ile sizleri beklerken, uzun dönem kurumsal kiralamalar için uygun orta sınıf araç modellerimiz, beklentileri karşılayacak potansiyele ve donanıma sahiptir.

Düğün, organizasyon gezi ve turizm amaçlı tercih edilen Lüks araç seçeneklerimiz de özellikle ülkemize gelen turist kesmin en çok tercih ettiği otolar arasında yer almaktadır.

Araç Kiralama Koşulları

İş yada seyahat gereği gittiği lokasyona aracını götürmek istemeyenler için sağladığımız esnek ve cazip kiralama koşulları ile dilediğiniz marka ve model aracı bir sözleşme karşılığında size teslim ediyoruz. 

Eğer sizin de yanınızda bir kimlik kartı, sürücü belgesi ve kredi kartı varsa, günlük, haftalık yada aylık kiralama hizmetlerimiz den faydalanmanız için fazla bir gerekçe sunmanıza gerek yok.

Azami 21 yaşını doldurmuş, en az 2 yıllık sürücü deneyiminizin yanı sıra trafiğe çıkmaya engel teşkil edecek herhangi bir cezai işleminizin olmaması yeterli olacaktır.

Araç Kiralamada Bilinmesi Gerekenler

Kiraladığımız araçlarımızın bütün sorumluluğu acentamıza aittir. Kaskosu, trafik sigortası, muayenesi, mevsimsel bakım ve lastik değişimlerinin gider ve yükümlülüğünü bizzat karşıladığımız gibi kiralama süreci içinde alınacak trafik ve park cezası kapsam dışı kalmaktadır.

Araç kullanımında, alkol yada uyuşturucu madde etkisi altında yada sözleşmede yer almayan 2. bir şahıs tarafından karışılan kazalarda güvenceler kapsam dışı kalıp, yerine araç tedariği yapılmadığı da bilinmelidir.

Araçlar acentamız tarafından belirlenen gün ve saatte adrese yada havaalanına teslim edilip, yine sözleşmede yer alan tarih ve saatte de teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde geçikme bedeli olarak günlük kiralama fiyatı üzerinden işlem yapılacağı da unutulmamalıdır.

Bebek koltuğu, GPRS, yedek lastik, talep edilmesi durumunda yine acentamız tarafından karşılanmakta, belirlenen kilometre sınırının aşılmamasına da dikkat  edilmelidir.

Gündoğan Araç Kiralama Fiyatları

Kiralaması yapılan aracın sınıfı, markası ve modeli göz önünde bulundurularak belirlenen günlük, haftalık, aylık yada uzun dönem kiralama bedelleri üzerinden fiyat belirlenmesi yapılmaktadır. Teslimat süresinin aşılması durumunun dışında, kiralama ücretine ek olarak ekstradan bir ücret talebi söz konusu olmamaktadır. Gümüşlük Rent A Car