GÖZTEPE RENT A CAR

Göztepe oto kiralama hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Göztepe araç kiralamahizmetlerimizde ENTA CARS Rent a car güvencesi ile verilmektedir. Göztepe Rent a car seçeneklerimizde oldukça geniş bir araç yelpazesine sahip. Bu araçların içerisinde dizel araç kiralama seçenekleri kadar otomatik araç kiralamaseçenekleride mevcut. Etiler Rent A Car

Göztepe araç kiralama seçeneklerimiz ile her yıl düzenli olarak yenilenen araç filomuzdan 2015 model araç kiralamayapabileceğiniz gibi 2016 model araç kiralama seçeneklerimizide değerlendirebilirsiniz. ENTA CARS Rent a car olarak araçlarımızı her yıl düzenli olarak yeniliyoruz. Bu sayede sizlere en son model araç kiralama şansını veriyoruz.

ENTA CARS Olarak bizim için sizin güvenliğiniz çok önemli. Bu yüzden araçlarımızı seçerken en üst güvenlik donanımları ile seçiyoruz. Bu donanımların arasında ABS ve sürücü yolcu yastığı gibi güvenlik donanımlarını standart olarak sunuyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için her türlü önlemi almaya çalışıyoruz. Tüm araçlarımızın bakımını yetkili serviste uzmanlarına yaptırarak kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz.

Sizin için seçtiğimiz tüm araçlarımızda üstün sürüş konforuda standart olarak geliyor. Araçlarımızın hepsinde klima gibi iklimlendirme donanımları standart gelirken, elektrikli cam ve aynalarda donanımlarımıza dahil.  Göztepe araç kiralama seçeneklerimiz sizi mutlu etmek için gerekli olan her türlü donanımı sizlere sunmaya devam ediyor.

Göztepe oto kiralama fırsatlarımızın içinde en önemli olan sizlerin mutlu olması. Bu yüzden firma olarak büyük bir ekip ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamızdan yapacağınız araç kiralama sürelerinde 7/24 yol yardım hizmetimizde ENTA CARS Güvencesi ile siz değerli müşterilerimize sunuluyor.

Göztepe araç kiralama seçeneklerimizin dışında İstanbul içinde pek çok noktada araç kiralama hizmetimiz bulunuyor. İstanbul dışındada pek çok havalimanı ve şehir merkezinden ENTA CARS Güvencesi ile oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. Hizmet kalitemiz ile sektörde müşterilerimiz tarafından tercih ve takdir edilen bir firma olmayı başardık, ama bu bizi durdurmaya yetmiyor. Sizin için her zaman daha iyisini yapmak için çalışmaya devam ediyoruz.