BODRUM ARAÇ KİRALAMA

Bodrum Kiralık Peugeot 3008
Bodrum Peugeot 2008 Kiralama
Bodrum Kiralık Peugeot 2008
Bodrum Fiat Egea Kiralama
Bodrum Renault Megane Kiralama
İstanbul’dan başlayıp Bodrum’a kadar uzanan geniş hizmet ağımızda, günlük, haftalık aylık ve operasyonel araç kiralama desteğimizin yanında, tecrübe ve güven dolu  her bütçeye hitap edecek araç kiralama çözümleri sunuyoruz.,
 
Oto kiralamada en önemli detay itimattır. Kurumsallaşmış firma yapımız, kaliteli ve sorunsuz bir kiralama süreci geçirebilmeniz adına yeterli donanım ve alt yapıya sahip olduğu gibi, bütün hizmetlerimiz de prosedürler ve mevzuatlar çerçevesinde gerçekleşmektedir.
 
Son dönemlerde rent a car hizmetleri gerek bireysel gerekse sektörel olarak yoğun talep görmeye başlamış, bu da akıllarda avantajlarının neler olduğunun düşüncesini uyandırmıştır? Peki

 
Bodrum Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?
 
Bilindiği üzere rent a car, mülkiyetin değil sadece araç kullanım hakkının bir bireye yada kuruma devredilmesi işlemidir.
 
Belirli süre zarfında, belirli bir bütçe karşılığında teslim edilen araçlar, yine anlaşma süresi bitiminde tekrar teslim alınmakta ve başka bir kişi yada kurumlara kiralanmaktadır.Milas Araç Kiralama fiyatlarında rekabetçiyiz.
 
Hal böyle olunca, aracın bütün sorumluluk ve bakımlarının üstlenilmesi de yine acentelere kalmaktadır.
 
İşte oto kiralama bir araç sahibi olmak için ayrılması gereken yüksek meblağların önüne geçtiği gibi, aracın dönemlik bakım ve yenilenmesi gereken prosedürlerle uğraşma dönemini de geride bırakmakta, ekonomik koşullarda araç ihtiyacını karşılama yolunu açmaktadır.
 
Farklı ihtiyaçlar için farklı araç modellerinden yararlanma fırsatının olduğu gibi, aracın yaşlanması, kilometresinin artması yada değerinin düşmesi gibi sorunlarları dert etme dönemini de bitirmektedir
 
Kurumsal kiralamalarda da ulaşım için şirket bütçesinden yüklü bakiye çıkmasının önüne geçerek , cüzi fiyatlar karşılığında oto ihtiyaçları karşılayan rent a car hizmetleri, aynı zamanda kiralama bedelini gider olarak gösterilebildiğ içinde vergi avantajından yararlanma fırsatı da sağlamaktadır.
 
Ücretsiz Adrese teslim oto kiralama hizmetlerimizde, aynı zamanda otel yada havalanlarına teslimat ve iade avantajlarımızla da zahmetsiz bir kiralama süreci sağlıyoruz.

 
Araç Kiralamaya Uygun Araçlarımız

Müşteri memnuniyeti her zaman bizim en temel prensibimiz olmuştur. Bu sebeple kiralama sürecinde sorun ve aksaklık yaşanmaması adına araç filolarımızı, yeni nesil 3 yaşından küçük otolardan oluşturarak, her bütçeye ve ihtiyaca hitap edecek model ve seçeneklere de donanımlaştırmayı başardık.

Ekonomik, orta sınıf ve lüks araç alternatiflerinden oluşan rent a car larımız, sınıfına uygun şartlar ve fiyatlandırmalar üzerinden hizmete sunulmaktadır.

Dizel yada benzinli yakıt tipleri, otomatik yada düz vites seçenekli oldukları gibi kasko, trafik sigortası ve muayenesi ile de trafiğe çıkmaya engel teşkil edecek herhangi bir eksikliği de bulunmamaktadır. Mevsimsel lastik değişimlerinin yanı sıra çocuk koltuğu, OGS, HGS ve 7/24 yol yardım desteğimizle de çok çok yönlü hizmetler vermeye devam ediyoruz.

 
Araç Kiralama Koşulları Nelerdir?
 
Oto kiralamada olmazsa olmaz temel prensip T.C kimlik kartı, sürücü belgesi ve kredi kartı sahibi olunmasıdır.

Ekonomik ve orta sınıf araçlar için azami 21 yaş ve iki yıllık sürücü deneyimi, lüks ve VIP otolar için de 28 yaş ve en az 3 yıllık sürücü tecrübesi aranılan şartlar arasındadır.
Sözleşme karşılığında teslim edilen araçların hizmet bitiminde anlaşılan saat ve tarihte teslim edilmesi kuralına riayet edilmesi, aksi durumunda günlük fiyat üzerinden ekstra ücret işlemine tabi tutulduğu da bilinmesi ve göz ardı edilmemesi gereken kriterler arasında yer almaktadır.

Sürücü kiraladığı her aracın korunması ile yükümlü olup, bireysel hatalardan kaynaklı(Alkollu ve uyuşturucu madde etkisinde araç kullanma.. vb) kasko ve sigortanın teminat dışında kalacağı da unutulmamalıdır.
Aynı zamanda park ve trafik cezaları da yine kiracıya ait olup, diğer tüm kaza, sorun ve aksaklıklarda acentamız tüm yükümlülük ve imkanlarını seferber ederek, sorunsuz bir kiralama süreci yaşatmaktadır.
 

Bodrum Araç Kiralama Fiyatları

Oto kiralamada her araç kendi sınıfı içerisinden değerlendirilmekte, markası, modeli ve yaşına göre fiyat listesi belirlenmektedir. Bunu yanı sıra günlük, haftalık aylık yada uzun dönem kiralamalarda fiyatlarda etkin rol oynarken, uzun dönem kiralama

diğer seçeneklere oranla daha ekonomik avantajlar sağlamaktadır.
 
 

Ekinanbarı, Havalimanı Sk, 48200 Milas/Muğla