BAKIRKÖY RENT A CAR

Bakırköy Rent a car hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli bir hizmet vermek konusundaki yarışımıza devam ediyoruz. Bakırköy oto kiralama hizmetlerimizde tüm diğer hizmet noktalarımızda olduğu gibi en yüksek kaliteyi size sunmaya devam ediyor. Araç filomuzda siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda seçilmiş en iyi kalitede araçlar yer almakta.

Bakırköy araç kiralama seçeneklerimiz arasında dizel araç kiralama ve otomatik araç kiralama seçenekleride bulunmaktadır. Sizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda dizel otomatik araç kiralama seçeneklerimiz arasından istediğiniz aracı kiralayarak siz ve sevdikleriniz ile konforlu bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz.

Tüm araçlarımız ENTA CARS kalitesi ile 7/24 yol yardım desteği ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. En ufak bir olumsuzluk durumunda bizlere 7/24 açık olan iletişim hattımızdan ulabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ve personellerimiz sizin rahatı ve konforu için gerekli olan tüm çabayı gösterecektir. Bayrampaşa Rent A Car

Bakırköy Rent a car araç filomuzda diğer tüm hizmet noktalarımızda olduğu gibi düzenli olarak yenilenmektedir. Bu sayede sizde 2015 araç kiralama seçeneklerimiz ile beraber 2016 araç kiralama  seçeneklerimizin arasından tercih edeceğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Tüm araçlarımız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olan donanım seviyelerinde özel olarak hizmetinize sunulmaktadır.

ENTA CARS Olarak önceliğimiz tabiki sizin güvenliğiniz. Bu yüzden araç filomuzdaki araçlarımızın güvenlik donanımlarını en üst seviyede seçmeye çalışıyoruz. Bütün araçlarımızda ABS ve sürücü yolcu hava yastığını ise standart olarak sunarak size hizmet veriyoruz. Bu saydıklarımız standart olan güvenlik donanımları ve araçlarımızın çoğunda bundan çok daha fazlası siz değerli müşterilerimize sunuluyor.

Tüm araçlarımızda güvenlik kadar önemli olan bir diğer konu ise sizlerin sürüş konforu ve rahatı bu yüzden klima gibi iklimlendirme donanımları ile beraber elektrikli aynalar ve camlar gibi pek çok konfor özelliği sizin için hazır bulunuyor.

Bakırköy Rent a car hizmetlerimizin yanı sıra size değerli müşterilerimize İstanbul dışında pek çok il ve havalimanında hizmet vermeye devam ediyoruz. Üstün hizmet kalitemizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir araç seçerek keyifli sürüşler yaşamak.